MENU ZAVŘÍT
Lubomír Polášek - RE/MAX Anděl
Nemovitosti makléře

Lubomír Polášek

RE/MAX Anděl

Telefon:
+420 725 293 031
Adresa:
RE/MAX Anděl
RE/MAX Anděl, Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Asistenti makléře

Roman Válek

Roman Válek

Telefon:
+420 739 371 663
Helena Malá

Helena Malá

Telefon:
+420 734 735 820

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Lubomír Polášek

Realitní makléř s certifikací 1. a 2. stupně - specializace na prodej nemovitostí v exekuci - ocenění 100 Percent Club - Certifikace realitní profesionál RE/MAX

Specializuji se na prodej bytů, domů, pozemků a luxusních nemovitostí v Praze. Léta se zabývám prací se zadluženými nemovitostmi, které jsou zatíženy exekucemi, nebo na ně již byla vypsána dražební vyhláška. Pomáhám svým klientům řešit prodej těchto nemovitostí tak, aby získali z prodeje maximum a nebyli nuceni je prodat nevýhodně. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti prodeje zadlužených nemovitostí, nabízím svým klientům především jistotu, že celý proces prodeje proběhne právně v pořádku a že klient získá maximální cenu za svou nemovitost. Chcete prodat svou nemovitost správně a za maximum i vy? Kontaktujte mne, rád pomohu i vám.

Reference

"Pan Polášek nám byl doporučen a musíme říci, že tento PAN MAKLÉŘ předčil naše očekávání. Profesionalita,lidský přístup, vstřícnost, ochota,maximální péče,smysl pro humor - to je pan Polášek. Tímto panu Poláškovi velice děkujeme, že nás v klidu protáhl prodejem a zároveň nákupem nemovitosti a přejeme mu mnoho dalších pracovních i osobních úspěchů. Za nás pro pana Poláška 100 bodů."

Hodnocení: 10/10

"Přístup realitního makléře byl panem Poláškem naprosto profesionální od samého počátku celé realizace obchodu.Po celou dobu se nám pan Polášek maximálně věnoval, byl velmi vstřícný, ochotný a vždy měl zájem na hledání řešení.S jeho přístupem jsme byli velmi spokojeni.Pan Polášek skvěle dokáže spojit profesionalitu s jeho lidským přístupem.Přejeme panu Poláškovi hodně zdraví i pracovních úspěchů, v osobním i pracovním životě.Rádi pana Poláška doporučíme, a věříme, že i jeho nadřízení dokážou jeho práci náležitě ocenit.Takové zaměstnance by si měl každý zaměstnavatel hýčkat a vážit.Děkujeme Vám pane Polášku.Ať se Vám daří."

Hodnocení: 10/10

"Pan Polasek je muz cinu s vybornymi komunikacnimi schopnostmi, trpelivosti a smyslem pro humor."

Hodnocení: 10/10

"naprosto profesionální služby, realistický pohled na možnosti a vše perfektně zorganizováno"

Hodnocení: 10/10

"Profesionalita, spolehlivost, slušnost"

Hodnocení: 10/10

"S praci pana Polaska jsme byli velmi spokojeni. Byl velmi ochotny, vstricny, profesionální, o vsem nas neprodlene informoval. Vrele doporucujeme!!!"

Hodnocení: 10/10

"Pan Polášek prodal naši nemovitost mnohem dráž, než jsem myslel, že je vůbec možné. Tímto mu děkuji. M. Brdíčko"

Hodnocení: 10/10

"velmi příjemné vystupování, profesionál se zájmem prodat, výborná komunikace mezi makléřem a klientem,"

Hodnocení: 10/10

"vstřícný, komunikativní, rychlý a rozumí své profesi."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní služby, velmi dobrá komunikace = naprostá spokojenost z naší strany"

Hodnocení: 10/10

"lidsky pristup, ochota, prijemne vystupovani , profesionalni znalosti, pračovitost...takto hodnotim maklere pana Polaska ,mohu ho jen doporucit a pri dalsim prodeji nemovitosti se opet obratim na neho..."

Hodnocení: 10/10

"Makléř p. Polášek byl naprostý profesionál o vše se postaral k mé naprosté spokojenosti. Pana Poláška mohu jen vřele doporučit všem ,kteří chtějí nakoupit nebo prodat nemovitost."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10

"Výborná spolupráce, pan makléř byl aktivní, vstřícný, příjemný a spolehlivý. Děkuji."

Hodnocení: 10/10

"Pan Polasek je veci znaly profesional, ktery jednoduse vi jak na to. Ocenuji jeho vyjednavaci schopnosti, umeni veci dotahnout do konce, efektivitu a lidskost s jakou pracuje."

Hodnocení: 10/10