Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Renata Svatá - RE/MAX Anděl

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Renata Svatá je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87583020.

Renata Svatá

Makléřka - RE/MAX Anděl

Telefon:
+420 739 500 576
Adresa:
Ostrovského 253/3
15000 Praha 5 - Smíchov

Vzdělání a ocenění

Makléři

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"Spolupráce s paní Renatou Svatou byla po všech stránkách úžasná. Profesionální přístup, vstřícnost, ochota atd... Lepšího makléře jsme si nemohli přát, jsem jí za to velmi vděčná. Vřele bych její služby komukoli doporučila."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto neuvěřitelná kvalita poskytovaných služeb ve všech aspektech realizované realitní transakce"

Hodnocení: 5/5

"Paní Renata Svatá je velice profesionální, pečlivá a vždy jedná "na rovinu". Její služby mohu s klidným svědomím doporučit. V našem případě proběhlo vše hladce a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Ještě jednou děkuji. "

Hodnocení: 5/5

"Skvělá spolupráce s paní makléřkou, o všem podrobně informuje, velice vstřícné jednání, vždy najde nejlepšího kupce/nájemce :-) Velké zkušenosti a flexibilita. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Vytrvalá, spolehlivá, výborná spolupráce a komunikace"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojená, spolupráce byla na 100%."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka naprosto dokonale naplnila moje očekávání. Veškerá komunikace a spolupráce probíhala absolutně pružně a bez jakýchkoliv problémů."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalni pristup vasi maklerky pani Svate byl vic jak prijemny . Korektn ipostup i ke stane kupujiciho, nikdy jsem v CR nedoufala ve stejnou kvalitu sluzeb Maklere jako ve Svycarsku- a velice rada jsem se spletla. Pani Svatou mohu vrele doporucit "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Renata Svatá byla naprosto profesionální, pravidelně mě informovala, vřele ji doporučím. Prodala můj být během 3 měsíců, což se nepodařilo dvěma předešlým realitním kancelářím, se kterými jsme měla smlouvu vždy na 1 rok. Jsem velmi spokojená, děkuji. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Svatá je precizní, pečlivá, zjevně zkušená a vysoce kvalifikovaná makléřka. Byli jsme s jejími službami maximálně spokojeni už podruhé a pokud budeme v budoucnu opět potřebovat makléře, paní Svatá je jasná volba. Děkuji"

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka nám moc pomohla při prodeji. Svou vstřícností i profesionalitou, vždy nám poradila, časově byla velmi flexibilní. Spolupráci hodnotím pozitivně i ve srovnání s jinými makléři, se kterými jsem byla v kontaktu. "

Hodnocení: 5/5

"Perfektní spolupráce, informovanost, vše na profesionální úrovni. 100% spokojenost. Děkuji. "

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka byla spolehlivá a flexibilní, měla příjemné a klidné vystupování. Vyzdvihla bych výbornou podporu klienta, znalost, přehled a komunikaci s lidmi. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Renata Svatá, dobrá práce !"

Hodnocení: 5/5

"Mimořádné schopnosti při řešení nepředvídaných komplikací při prodeji."

Hodnocení: 5/5

"Super"

Hodnocení: 5/5

"Jednalo se už o druhou spolupráci s paní Svatou, paní Svatá má příjemné profesionální jednání, velmi dobře se s ní komunikuje, postarala se o veškeré záležitosti kolem prodeje a bylo na ní 100% spolehnutí."

Hodnocení: 5/5

"Working with the Re/Max team was a blessing. Every aspect of the process was carefully handled, well communicated, and successful. They kept their word, were honest, and friendly. Renata Svatá was amazing, knowledgeable and treated me as if I was the most important client. She is a Saint as her name says. It would be an honor and a pleasure to work with them again."

Hodnocení: 5/5

"Vždy se mohu spolehnout na výbornou spolupráci a skvělé vystupování makléře. PhDr. Marie Valoušková"

Hodnocení: 5/5

"Paní Svatá je hodna svého jména. Je naprosto mimořádný a poctivý makléř i člověk. S její prací a přístupem jsem byla absolutně spokojena."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Svatá byla obětavá, vstřícná, milá....a k tomu ještě sexy!"

Hodnocení: 5/5

"Pani Svata je absolutni profesional s velice milým a lidskym přístupem. Byli jsme velmi spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Velmi si vážím přístupu paní Svaté. Po celou dobu se mnou byla v kontaktu, doprovázela a informovala zájemce o pronajímaný prostor. V neposlední řadě mi byla i dobrou rádkyní ve smyslu zatraktivnit prostor pro budoucího nájemce. S jejími službami jsem byla velmi spokojená."

Hodnocení: 5/5

"Paní Svatá je velmi ochotná, pečlivá a vstřícná. Ve své práci dělala maximum pro moji spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"S paní Svatou je výborná spolupráce, je vždy připravena vyřešit jakýkoli problém a najít jeho nejlepší řešení. Prodej našeho bytu proběhl velmi rychle a bez komplikací právě díky paní Svaté. Ještě jednou ji tímto děkujeme."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Nadstandartní, veliká spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Paní Svatá mi pomohla s prodejem bytu a zejména oceňuji její profesionalitu, ochotu a velmi příjemné vystupování."

Hodnocení: 5/5

"Jednání paní Svaté bylo velmi profesionální. Komunikace s ni konstruktivní a vše ohledně převodu, schůzek, prohlídek perfektně domluveno. Pro mě velké plus, že jsem nemusela u prohlídek osobně být, takže ušetření času. Domluva s bankami, úřady, se zájemcem vše samostatně a profi. Děkuji moc!"

Hodnocení: 5/5

"Paní Svatá měla profesionální přístup,pravidelné souhrnné reference o zájmu a prohlídkách bytu,navrhovala řešení."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, paní Renata Svatá je jedním slovem profesionálka. Dokáže v pravou chvíli řešit situaci tím nejefektivnějším způsobem. Neprodávala jsem první nemovitost a ve srovnání s jinými makléři z jiných realitních společností je absolutní špička. Kdybych opět řešila koupi či prodej nemovitosti, obrátím se opět na paní Renatu Svatou. S pozdravem Martina Navrátilová"

Hodnocení: 5/5

"Naprosto perfektní makléř a ještě lepší člověk. Myslím, že plno makléřů by se od této ženy mělo učit jak dělat svou práci co nejlépe ( hlavně nenásilně) bohužel plno makléřů se chová tak, jako by to byla jejich poslední prodaná nemovitost ! ! ! Paní Svatá je naprostý opak těchto velmi chtivých lidí, ochotná,příjemná a hlavně empatická. Gratuluji firmě RE/MAX k takovému makléři. A doporučuji paní Renatě Svatý zvýšit provize z prodeje a hýčkat si jí jako v bavlnce :) :) :) já osobně paní Renatě Svatý ještě jednou děkuji za perfektní spolupráci a za to jaký je člověk. Bohužel v dnešní době už moc takových lidí není. Daniel R"

Hodnocení: 5/5

"po všech stránkách spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Nadstandartní služby. Není co vytknout."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb paní makléřky byla vynikající.Práce hodná opravdového profesionála."

Hodnocení: 5/5

"velmi profesionalni pristup, aktvini a prijemne vystupovani, rychle zprostredkovani, peclivy vyber, pomoc pri organizacnich zalezitostech, prizpusobeni se na zajmy a pozadavky zakaznika i nad ramec sluzeb, rychle, nekomplikovane a jasne jednani, ve vsech smerech se obrazi vysoka profesionalita a kvalita maklerky,"

Hodnocení: 5/5

"Pani Svata zna dokonale svou praci: nas byt byl prodan v jednom mesici. Umi poradit a je velmi laskava."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Jednáním a profesionalitou paní Renaty Svaté jsem nadšen, díky její práci se noční mura prodeje nemovitosti zmenila v prijemné setkávání a celá transakce zcela hladce doplula bez mého zásahu do zdárného konce. Paní Renata je naprosto spolehlivá, bylo mi dopráváno individuálního prístupu, je radost s takovym profesionálem a človēkem jednat! Pani Renata logicky tak pro mne a me prátele zustane maklérem číslo jedna! Rád bych také podēkoval panu Mgr. Víškovi za vynikající právní servis, když všechny podklady zpracoval dokonale a celá záležitost prodeje nikde nevázla. S úctou Váš spokojeny klient Karel Velička"

Hodnocení: 5/5

"V minulosti jsem měla možnost poznat řadu realitních makléřů , ale p. Renata Svatá je naprosto úžasná. Je nejen velmi pracovitá, ale také pro tuto funkci jednoznačně talentovaná."

Hodnocení: 5/5

"Ochota,příjemné jednání a vždy s úsměvem.Prostě super"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ochotná, spolehlivá"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, s makléřem ,paní RENATOU SVATOU, jsme byli při prodeji naší nemovitosti maximálně spokojeni. Měli jsme velké štěstí, že jsme se dostali zrovna k paní Svaté, která je obdařena profesionalitou ve svém oboru a lidským přístupem , který naše nemovitost při prodeji potřebovala. Jenom chválím. S pozdravem. Vlastimila Smetanová "

Hodnocení: 5/5

"naprosto profesionalni pristup, vysoka komptence, zkusenost a znalosti v oboru, prijemne vystupovani, jednoducha,nekomplikovana a jasna komunikace, zprostredkovani rychleho prubehu zalozitosti k absolutni spokojenosti zakaznika. "

Hodnocení: 5/5

"příjemná,nepřetržité,poskytování informací,skvělá spolupráce"

Hodnocení: 5/5

"Děkuji za výborné služby, vše proběhlo zcela profesionálně tak jak jsem si přál. Potíže jsou jen na katastru, ale za to RE/MAX nemůže. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi ochotná a milá makléřka. Vše probíhalo hladce a zcela bez problémů."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a vstřícné vystupování, výborná komunikace. "

Hodnocení: 5/5

"profesionální, empatická"

Hodnocení: 5/5

"Velmi příjemné a profesionální vystupování protkané ochotou a péčí."

Hodnocení: 5/5

"Přátelská,milá,vše na co jsme se zeptali odpověděla buď hned,nebo odpověď zjistila a odpověděla obratem.Velice doporučuji a sám až budu míti nějaký problém okamžitě kontaktuji.Mám pořád schovaný kontakt"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální vystupování, při první návštěvě doporučena prodejní cena, která byla celkem odpovídající ceně prodejní. Pravidelné reporty ze schůzek se zájemci, ohlášení termínu návštěvy a výsledeku s popisem průběhu prohlídky. Prohlídek jsem se neúčastnil a ponechal vše na společnosti REMAX. Administrativa spojená s prodejem proběhla, k mojí spokojenosti, elekronickou formou a o všem jsem byl pravidelně informován. Dokladová část prodeje byla dodána v termínu. Právnické služby a zajištění finančních prostředků rychlé a přehledné. Děkuji paní Svaté touto cestou za služby spojené s prodejem bytu. Společnost REMAX mohu doporučit"

Hodnocení: 5/5

"Ochotná, milá, reálně poradí, informuje o všech událostech v daném obchodu"

Hodnocení: 5/5