offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Renata Svatá - RE/MAX Anděl

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Renata Svatá je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87583020.

Renata Svatá

RE/MAX Anděl

Telefon:
+420 739 500 576
Adresa:
RE/MAX Anděl
RE/MAX Anděl, Ostrovského 253/3
15000 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"Paní makléřka nám moc pomohla při prodeji. Svou vstřícností i profesionalitou, vždy nám poradila, časově byla velmi flexibilní. Spolupráci hodnotím pozitivně i ve srovnání s jinými makléři, se kterými jsem byla v kontaktu. "

Hodnocení: 10/10

"Perfektní spolupráce, informovanost, vše na profesionální úrovni. 100% spokojenost. Děkuji. "

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka byla spolehlivá a flexibilní, měla příjemné a klidné vystupování. Vyzdvihla bych výbornou podporu klienta, znalost, přehled a komunikaci s lidmi. "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Renata Svatá, dobrá práce !"

Hodnocení: 10/10

"Mimořádné schopnosti při řešení nepředvídaných komplikací při prodeji."

Hodnocení: 10/10

"Super"

Hodnocení: 10/10

"Jednalo se už o druhou spolupráci s paní Svatou, paní Svatá má příjemné profesionální jednání, velmi dobře se s ní komunikuje, postarala se o veškeré záležitosti kolem prodeje a bylo na ní 100% spolehnutí."

Hodnocení: 10/10

"Working with the Re/Max team was a blessing. Every aspect of the process was carefully handled, well communicated, and successful. They kept their word, were honest, and friendly. Renata Svatá was amazing, knowledgeable and treated me as if I was the most important client. She is a Saint as her name says. It would be an honor and a pleasure to work with them again."

Hodnocení: 10/10

"Vždy se mohu spolehnout na výbornou spolupráci a skvělé vystupování makléře. PhDr. Marie Valoušková"

Hodnocení: 10/10

"Paní Svatá je hodna svého jména. Je naprosto mimořádný a poctivý makléř i člověk. S její prací a přístupem jsem byla absolutně spokojena."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Paní Svatá byla obětavá, vstřícná, milá....a k tomu ještě sexy!"

Hodnocení: 10/10

"Pani Svata je absolutni profesional s velice milým a lidskym přístupem. Byli jsme velmi spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"Velmi si vážím přístupu paní Svaté. Po celou dobu se mnou byla v kontaktu, doprovázela a informovala zájemce o pronajímaný prostor. V neposlední řadě mi byla i dobrou rádkyní ve smyslu zatraktivnit prostor pro budoucího nájemce. S jejími službami jsem byla velmi spokojená."

Hodnocení: 10/10

"Paní Svatá je velmi ochotná, pečlivá a vstřícná. Ve své práci dělala maximum pro moji spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"S paní Svatou je výborná spolupráce, je vždy připravena vyřešit jakýkoli problém a najít jeho nejlepší řešení. Prodej našeho bytu proběhl velmi rychle a bez komplikací právě díky paní Svaté. Ještě jednou ji tímto děkujeme."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Nadstandartní, veliká spokojenost"

Hodnocení: 10/10

"Paní Svatá mi pomohla s prodejem bytu a zejména oceňuji její profesionalitu, ochotu a velmi příjemné vystupování."

Hodnocení: 10/10

"Jednání paní Svaté bylo velmi profesionální. Komunikace s ni konstruktivní a vše ohledně převodu, schůzek, prohlídek perfektně domluveno. Pro mě velké plus, že jsem nemusela u prohlídek osobně být, takže ušetření času. Domluva s bankami, úřady, se zájemcem vše samostatně a profi. Děkuji moc!"

Hodnocení: 10/10

"Paní Svatá měla profesionální přístup,pravidelné souhrnné reference o zájmu a prohlídkách bytu,navrhovala řešení."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, paní Renata Svatá je jedním slovem profesionálka. Dokáže v pravou chvíli řešit situaci tím nejefektivnějším způsobem. Neprodávala jsem první nemovitost a ve srovnání s jinými makléři z jiných realitních společností je absolutní špička. Kdybych opět řešila koupi či prodej nemovitosti, obrátím se opět na paní Renatu Svatou. S pozdravem Martina Navrátilová"

Hodnocení: 10/10

"Naprosto perfektní makléř a ještě lepší člověk. Myslím, že plno makléřů by se od této ženy mělo učit jak dělat svou práci co nejlépe ( hlavně nenásilně) bohužel plno makléřů se chová tak, jako by to byla jejich poslední prodaná nemovitost ! ! ! Paní Svatá je naprostý opak těchto velmi chtivých lidí, ochotná,příjemná a hlavně empatická. Gratuluji firmě RE/MAX k takovému makléři. A doporučuji paní Renatě Svatý zvýšit provize z prodeje a hýčkat si jí jako v bavlnce :) :) :) já osobně paní Renatě Svatý ještě jednou děkuji za perfektní spolupráci a za to jaký je člověk. Bohužel v dnešní době už moc takových lidí není. Daniel R"

Hodnocení: 10/10

"po všech stránkách spokojenost"

Hodnocení: 10/10

"Nadstandartní služby. Není co vytknout."

Hodnocení: 10/10

"Kvalita služeb paní makléřky byla vynikající.Práce hodná opravdového profesionála."

Hodnocení: 10/10

"velmi profesionalni pristup, aktvini a prijemne vystupovani, rychle zprostredkovani, peclivy vyber, pomoc pri organizacnich zalezitostech, prizpusobeni se na zajmy a pozadavky zakaznika i nad ramec sluzeb, rychle, nekomplikovane a jasne jednani, ve vsech smerech se obrazi vysoka profesionalita a kvalita maklerky,"

Hodnocení: 10/10

"Pani Svata zna dokonale svou praci: nas byt byl prodan v jednom mesici. Umi poradit a je velmi laskava."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Jednáním a profesionalitou paní Renaty Svaté jsem nadšen, díky její práci se noční mura prodeje nemovitosti zmenila v prijemné setkávání a celá transakce zcela hladce doplula bez mého zásahu do zdárného konce. Paní Renata je naprosto spolehlivá, bylo mi dopráváno individuálního prístupu, je radost s takovym profesionálem a človēkem jednat! Pani Renata logicky tak pro mne a me prátele zustane maklérem číslo jedna! Rád bych také podēkoval panu Mgr. Víškovi za vynikající právní servis, když všechny podklady zpracoval dokonale a celá záležitost prodeje nikde nevázla. S úctou Váš spokojeny klient Karel Velička"

Hodnocení: 10/10

"V minulosti jsem měla možnost poznat řadu realitních makléřů , ale p. Renata Svatá je naprosto úžasná. Je nejen velmi pracovitá, ale také pro tuto funkci jednoznačně talentovaná."

Hodnocení: 10/10

"Ochota,příjemné jednání a vždy s úsměvem.Prostě super"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Ochotná, spolehlivá"

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, s makléřem ,paní RENATOU SVATOU, jsme byli při prodeji naší nemovitosti maximálně spokojeni. Měli jsme velké štěstí, že jsme se dostali zrovna k paní Svaté, která je obdařena profesionalitou ve svém oboru a lidským přístupem , který naše nemovitost při prodeji potřebovala. Jenom chválím. S pozdravem. Vlastimila Smetanová "

Hodnocení: 10/10

"naprosto profesionalni pristup, vysoka komptence, zkusenost a znalosti v oboru, prijemne vystupovani, jednoducha,nekomplikovana a jasna komunikace, zprostredkovani rychleho prubehu zalozitosti k absolutni spokojenosti zakaznika. "

Hodnocení: 10/10

"příjemná,nepřetržité,poskytování informací,skvělá spolupráce"

Hodnocení: 10/10

"Děkuji za výborné služby, vše proběhlo zcela profesionálně tak jak jsem si přál. Potíže jsou jen na katastru, ale za to RE/MAX nemůže. "

Hodnocení: 9/10

"Velmi ochotná a milá makléřka. Vše probíhalo hladce a zcela bez problémů."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální a vstřícné vystupování, výborná komunikace. "

Hodnocení: 10/10

"profesionální, empatická"

Hodnocení: 10/10

"Velmi příjemné a profesionální vystupování protkané ochotou a péčí."

Hodnocení: 10/10

"Přátelská,milá,vše na co jsme se zeptali odpověděla buď hned,nebo odpověď zjistila a odpověděla obratem.Velice doporučuji a sám až budu míti nějaký problém okamžitě kontaktuji.Mám pořád schovaný kontakt"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální vystupování, při první návštěvě doporučena prodejní cena, která byla celkem odpovídající ceně prodejní. Pravidelné reporty ze schůzek se zájemci, ohlášení termínu návštěvy a výsledeku s popisem průběhu prohlídky. Prohlídek jsem se neúčastnil a ponechal vše na společnosti REMAX. Administrativa spojená s prodejem proběhla, k mojí spokojenosti, elekronickou formou a o všem jsem byl pravidelně informován. Dokladová část prodeje byla dodána v termínu. Právnické služby a zajištění finančních prostředků rychlé a přehledné. Děkuji paní Svaté touto cestou za služby spojené s prodejem bytu. Společnost REMAX mohu doporučit"

Hodnocení: 10/10

"Ochotná, milá, reálně poradí, informuje o všech událostech v daném obchodu"

Hodnocení: 10/10
.