Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Hana Kvasničková - RE/MAX Art

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Hana Kvasničková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 47142146.

Ing. Hana Kvasničková

Makléřka - RE/MAX Art

Telefon:
+420 777 762 775
Adresa:
Vinohradská 2396/184
13000 Praha 3 - Vinohrady

Vzdělání a ocenění

Hall of Fame CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Developerské projekty


Podrobné informace

Představení makléře

Prodej nemovitosti bývá zásadním momentem v životě každého z nás. Práce realitního makléře je velmi pestrá, velice zodpovědná, ale také nesmírně zajímavá – za každým prodejem domu nebo bytu vidíme jedinečný příběh.

Společnost RE/MAX jsem si vybrala proto, že firemní kultura a principy, na kterých staví, jsou mi vlastní – jasná pravidla, slušnost a zodpovědnost.

Mé celoživotní koníčky – cestování, fotografování a genealogie - se přirozeně staly součástí mé profese. Práce mě ohromně baví a pro klienty pracuji naplno, v průběhu celé zakázky jsem Vám plně k dispozici.
Mojí přidanou hodnotou pro klienta je dvacetiletá zkušenost v oblasti financí, kdy jsem pracovala na pozicích ekonoma významných společností, výborná orientace v daňových zákonech, ze své profese jsem si přinesla vysokou míru zodpovědnosti a pečlivosti. Vyřeším i komplikované převody.

Nabízím nezávaznou schůzku pro posouzení reálné tržní ceny Vaší nemovitosti - pro více informací se podívejte na: www.kvasnickova-reality.cz

 

Certifikáty a ocenění

Hall of Fame - nejvyšší možné ocenění v rámci České republiky
Hall of Fame - nejvyšší možné ocenění v rámci České republiky
.
.

Certifikáty a ocenění

ISO
ISO
Člen Top club gold
Člen Top club gold

Certifikáty a ocenění

Makléř měsíce RE/MAX Czech
Makléř měsíce RE/MAX Czech
5 let v RE/MAX
5 let v RE/MAX

Realitní zákon

Praxe, vzdělání, pojištění

Splněno : -)

Realizace

Reference

"Maximální profesionalita."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Solidnost, rychlost, spolehlivost. Výborný kontakt."

Hodnocení: 4/5

"Velice vstřícné, příjemné a profesionální jednání"

Hodnocení: 5/5

"Celková spokojenost z důvodu jasné a rychlé komunikace, pravidené zpětné vazby a dosažení dobrého výsledku."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kvasničková je skutečný profík. Prodej mé bývalé nemovitosti rozhodně nebyl snadný s ohledem na nadprůměrné množství a složitost potřebných administrativních kroků. Paní makléřka byla velmi trpělivá, vstřícná, schopná jasně vysvětlit, co je potřeba udělat a proč, pravidelně mě informovala o všech průběžných krocích, které probíhaly nezávisle na mně. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Evidentní snaha o získání klientů k pronájmu bytu. Solidní jednání, výborný kontakt."

Hodnocení: 4/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S oběma makléři jsme byli maximálně spokojeni, vše zařídili, o všem nás informovali."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo v pořádku výborná komunikace a paní Kvasničková ochotný a příjemný clovek"

Hodnocení: 5/5

"Paní Kvasničková je pravým profesionálním makléřem, jakého si náročný klient může jenom přát. Její aktivní nasazení zajistí, že vaše nemovitost bude rychle zobchodována. Osobitý přístup, který ke klientovi má, Vám dá dobrý pocit, že je o vás dobře postaráno. Paní Kvasničková přesně vyřídí i veškerou požadovanou náročnou legislativní část nutnou k obchodu. Je velice pečlivá, přesná a klient se nemusí obávat, že se věci někde zpozdí. Pravidelně a ihned Vás paní Kvasničková informuje o jednotlivých krocích, které právě probíhají, což uklidní zejména ty, kteří obchodují svoji nemovitost poprvé. Jestliže si někdo potřebuje vybrat svého realitního makléře, potom doporučuji jednoznačně paní Kvasničkovou !"

Hodnocení: 5/5

"Rychlé, perfektní, profesionální a navíc příjemné vystupování i vstřícný přístup ke klientům."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup, rychlé vyřízení, skvělá komunikace - velmi doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kvasničková je člověk na pravém místě - milá, ochotná, velice schopná, zařídí první poslední, reaguje obratem. Velice doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Nedávno jsem s kanceláří RE/MAX Art realizoval prodej bytu na Praze 9. Mým makléřem byla p. Hana Kvasničková. Chtěl bych touto cestou vyjádřit max. spokojenost a poděkování za perfektně odvedenou práci jak Vaší kanceláři, tak zejména p. Kvasničkové. Její profesionalita a vstřícný přístup byly vzorové a prodej proběhl bez jediného problému k mé absolutní spokojenosti. Radek Tůma"

Hodnocení: 5/5

"Všechny služby naprosto perfektní, na vysoké profesionální úrovni, plná spokojenost, vůbec o nic jsem se nemusela starat - přesně tak jsem si to představovala. Vystupování a jednání paní Kvasničkové vždy velmi příjemné, vstřícné, vysoce profesionální, ve všem jsem se na ni mohla obrátit, vše vždy perfektně zajistila."

Hodnocení: 5/5

"Hanka Kvasnickova je jak po lidske, tak po profesni strance skvela. O vsem ohledne prodeje bytu jsem byla informovana a s jeji praci moc spokojena. Kdykoli jsem potrebovala neco vyjasnit ohledne smluv ci dalsiho postupu pri prodeji bytu, tak byla vzdy velice napomocna, coz buduje vzajemnou duveru. Dekuji za spolupraci."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální, ale zároveň i lidský přístup Ing. Kvasničkové, díky kterému se stal prodej nemovitosti o mnoho snadnější záležitostí, minimálně oproti případu, kdy si člověk zajišťuje prodej sám. Služby Ing. Kvasničkové proto mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Kvasničkovou bych bez obav doporučil každému, kdo hledá služby pečlivého a spolehlivého makléře. Během naší několikaměsíční spolupráce vždy včas zařídila všechny potřebné náležitosti, na každou schůzku byla velmi dobře připravená, v případě potřeby dobře poradila, a v neposlední řadě mě pravidelně informovala o veškerém dění týkajícím se prodeje mojí nemovitosti. "

Hodnocení: 5/5

"Vážený pane Hofmanne, pravděpodobně dostáváte na své zaměstnance mnoho pochval, ale ráda bych, společně s mojí maminkou, vyzdvihla mimořádnou profesionalitu a zároveň velmi lidský přístup, paní Hany Kvasničkové. Bohužel se setkávám s faktem, že lidé obecně nemají velkou důvěru v realitní kanceláře. Já jsem patřila mezi ně. Od června tohoto roku jsme začaly řešit prodej bytu a bylo to tak nevyslovitelně strašné, že se to nedá ani slovy vyjádřit. Musela jsem se potýkat s tolika překážkami a tak neuvěřitelnou neprofesionalitou ze strany jiných realitních kanceláří, až jsem se dostala do fáze, kdy jsem měla pocit, že byt nikdy neprodám. Po několika úmorných a zoufalých měsících jsem však obdržela dopis od paní Kvasničkové, ve kterém nám nabídla spolupráci. Již tento samotný dopis byl tak perfektně napsaný, že jsem neměla důvod se neozvat. Velmi krátce na to, jsme po osobním setkání uzavřely smlouvu o exkluzivitě. Do té doby byl tento krok pro nás tabu, i když nám to jiné realitní kanceláře nabízely. Paní Kvasničková se dala do práce v plném nasazení i v době jejího osobního volna, kdy nás nepřetržitě informovala o průběhu prodeje. Vše bylo včas, s maximální přehledností a neuvěřitelně rychle, což jsme potřebovaly, neboť nás už velmi tlačil čas. Paní Kvasničková nás však nepřetržitě uklidňovala a psychicky podržela, takže si od nás získala absolutní důvěru. To co jiným trvalo několik měsíců, jí zabralo pouze pár dnů. Veškerou práci obstarala sama, možná je to samozřejmostí, ale po naší zkušenosti s jinými realitními kancelářemi, to byla veliká vzácnost. Prakticky jsme se s maminkou nemusely o nic starat. Dovolte mi, prosím, touto cestou vyjádřit obrovský dík paní Kvasničkové a Vám blahopřeji, že máte tak kvalitního zaměstnance. Nejlepší reklama je ústní podání, a věřte, že toto budeme náležitě popularizovat. Ještě jednou velmi děkujeme! Se srdečným pozdravem, Tereza R. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Naprosto úžasná a profesionální. Zamiloval jsem se"

Hodnocení: 5/5