Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Michaela Motlíčková - RE/MAX Art

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Michaela Motlíčková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 17540054.

Ing. Michaela Motlíčková

Realitní činnost není pouze o koupi a prodeji. Je to ucelený proces mající svá jasná pravidla, zákonitosti a posloupnosti. Toto vše vyžaduje stále více odbornosti, zkušeností a času. Proto se s důvěrou obraťte na mě. Profesionální postup je samozřejmostí, včetně vyřízení všech právních a úředních náležitostí. Krok po kroku Vás provedu celým procesem. 

Makléřka - RE/MAX Art

Telefon:
+420 737 453 043
Adresa:
Vinohradská 2396/184
13000 Praha 3 - Vinohrady

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Kdo jsem

Ing. MICHAELA MOTLÍČKOVÁ

REALITNÍ MAKLÉŘKA RE/MAX Art

 

 

 

Již let od ukončení vysoké školy pracuji v oborech spojených s obchodem a založených na mezilidských vztazích. Realitní svět se pro mě stal novou výzvou, která mě vždy lákala.

Realitní činnost není pro mě jen obchodní činností, ale i možností splnit lidem sny, najít nový domov, pomoci v řešení nenadálých životních překážek. Každý proces je jiný příběh, který vyžaduje nejen znalosti v oboru, ale i osobní přístup, empatii a vzájemnou důvěru.

RE/MAX z hlediska své profesionality, férovosti a priority kladené na požadavky a přání klienta byl a je pro mě jednoznačnou volbou.

V tomto duchu nabízím i já svoje služby. Lidský přístup, vstřícnost a komplexnost při řešení Vašich požadavků a potřeb spojených s celým procesem koupě, prodeje či pronájmu nemovitostí.

Pravidelné vzdělávání a orientace v novinkách všech oborů spojených s realitními službami je pro mě samozřejmostí a díky RE/MAX jednoduše dostupné.

Spolu s mnohaletými zkušenostmi, zázemím a oporou celého týmu RE/MAX Art jsem tu pro Vás připravena plnit vaše požadavky. Individuálním profesionálním a zodpovědným přístupem Vám ulehčíme všechny kroky důležitého životního milníku, kterým nákup a prodej nemovitosti jistě je.

Těším se na Vaši důvěru a vzájemnou spolupráci.