Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Atrium -, Praha 4 - Podolí

5,0

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 606 726 515

Realitní kancelář RE/MAX Atrium, Praha 4 - Podolí

Telefon:
+420 606 726 515
Adresa:
Podolská 811/138
14700 Praha 4 - Podolí
zobrazit na mapě

Kontaktní místo

Praha

Praha

Telefon:
+420 776 585 499
Adresa:
Libušská Tržnice
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po - Čt 10.00 - 17.00, Pá 10.00 - 16.00

 

 • Depozitní účet: 292601616/0300
 • Právní služby, včetně úschovy: AK Grinacová&Šulc, Praha 5, Arbesovo náměstí 257/7
 • Daňové poradenství: NETTO s.r.o., www.netto-audit.cz

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Volné pozice

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

RE/MAX Atrium – „Záleží nám na spokojenosti klientů, aby se k nám vraceli a dále nás doporučovali“

Jsme jednou z kanceláří kategorie „A“, které jsou nejen výkonné, ale také splňují další potřebná kritéria. Nulový počet oprávněných reklamací, bezpečné procesy, úschovu kupní ceny u certifikovaných advokátů… chcete se dovědět více? Kontaktujte nás.

Poskytované služby:

 • Bezplatné cenové odhady
 • Bezplatné osobní poradenství během vaší návštěvy v kanceláři
 • Výhodné tržní odhady pro dědická řízení
 • Prodej nemovitostí včetně kompletního servisu
 • Pronájem nemovitostí se zárukou spokojenosti
 • Nákup nemovitostí – smluvní spolupráce

Zásadní výhody při spolupráci s naší kanceláří:

 • Všichni naši makléři jsou zkušení profesionálové ve svém oboru s vysokou úspěšností prodeje či pronájmu nemovitostí
 • Dbáme na pravidelné školení našich makléřů a podporujeme jejich vyšší stupeň certifikace (ISO certifikováni makléři)
 • V pravidelném hodnocení spokojenosti našich klientů se službami (NPS) naše kancelář pravidelně dosahuje 99,9% úrovně spokojenosti
 • Maximálně využíváme moderních metod prezentací – videoprezentace, záběry pomocí dronu, nebo virtuální prohlídky
 • Profesionální fotograf s homestageingem je již dnes samozřejmostí
 • Maximální inzertní záběr – nemovitosní portály Sreality, Realityidnes, vlastní webové stránky RE/MAX, Facebooková reklama, Instagram a další nezbytné propagační kanály
 • Orientace na vietnamské a ruské investory formou inzerce na sociálních sítích v jejich jazyce

Rozdíl je v lidech...

Milan Komárek, majitel RE/MAX Atrium

„Rozdíl je v lidech“ je hlavní moto, kterým se řídí majitel kanceláře RE/MAX Atrium, Milan Komárek. „RE/MAX je špičková síť realitních kanceláří s důrazem na edukaci a kvalitu poskytovaných služeb, nejdůležitější je však vždy konkrétní makléřský team a jeho schopnost naslouchat a vžít se do potřeb konkrétního klienta“ dodává Milan Komárek.

Milan Komárek, majitel RE/MAX Atrium
Milan Komárek, majitel RE/MAX Atrium

Spolehlivost je pro nás absolutní číslo jedna

Mapa realizovaných zakázek našimi makléři

Jedním z důležitých ukazatelů kvality práce realitní kanceláře jsou reference z realizovaných zakázek. Podívejte se na přehlednou mapu posledních realizací, kde jsme pomohli našim klientům s řešením jejich realitních potřeb.

Není větší radosti, než projíždět městem a nacházet nemovitosti, které se nám za poslední roky povedlo klientům pronajmout, prodat, či nalézt pro jejich nové bydlení pro další etapu života. Častokrát se nás klienti ptají co je pro makléře největším zadostučiněním… není lepšího pocitu, než projíždět částmi města a vědět, že i tady máme klienty - přátele.

Mapa realizovaných zakázek našimi makléři
Mapa realizovaných zakázek našimi makléři

Tým RE/MAX Atrium

Správný výběr nejvhodnějšího makléře je nejzákladnějším předpokladem naší vzájemné spolupráce.

Zleva Šárka Jiroutová, Rudolf Čumpelík, Vendula Špinková, Jakub Šlégr, Alexandra Nováková, Jindřich Svačina, Milan Komárek, Vladimír Rekl, Tatiana Černická, Kateřina Holoubková, Livie Rivaiová, František Truhlář, Simona Moravcová, Cuong Nguyen, Monika Dráždilová, Jan Halík, Tom Nguyen

Tým RE/MAX Atrium
Tým RE/MAX Atrium

Historie a vývoj naší kanceláře

Kancelář RE/MAX Atrium byla založena v roce 2011 a kontinuálně každým rokem roste. Aktuálně RE/MAX Atrium patří k nejrychleji rostoucím kancelářím v síti a držíme si pozici v TOP20 RE/MAX ČR, což je skutečně vysoká laťka.

Firma Atrium Nemo, s.r.o. vystupující pod franšízovou licencí RE/MAX Atrium byla založena v roce 2011. Nikdy předtím jsem v realitách nepůsobil (jen jedenkrát jako velmi nespokojený klient), a tak začátky nebyly zrovna lehké. Kancelář v Podolí U Kublova jsem otevřel 1.11.2011. I přes velmi malou zkušenost jsme nedělali žádné podstatné chyby, veškeré smlouvy jsme řešili ve spolupráci s kvalitními právníky a díky osobnímu nasazení celého týmu tak jsme začátečnické období prošli bez reklamací či jakýchkoli stížností klientů, postupem času jsme naše teoretické znalosti a vědomosti podpořili bohatými praktickými zkušenostmi a naši staří klienti se k nám začali vracet a poskytovat na nás pozitivní refence svým známým a kolegům. Díky tomu naše kancelář zaznamenává kontinuální růst a podle všeho představujeme dnes jednu z nejoblíbenějších kanceláří na Praze 4.

Vývoj firmy v čase od roku 2012 do současnosti
Vývoj firmy v čase od roku 2012 do současnosti

Facebook

Potřebujete prodat nebo koupit nemovitost? Obraťte se na nás. Jsme odborníky na reality v Praze a dalších českých lokalitách. V realitní kanceláři RE/MAX pracují zkušení makléři, kteří svému oboru skutečně rozumějí. Představí vám ty nejkrásnější byty k prodeji v Praze, poradí, jaká lokalita je k životu ideální a kterým se raději vyhnout a rádi za vás vyřídí i všechny náležitosti. Zastavte se u nás v Atriu nebo zajděte na jinou pražskou pobočku společnosti RE/MAX.

Google Recenze 4.9

#Audis#

před měsícem

"Pro prodej naší nemovitosti jsme si vybrali pana Jindřicha Svačinu. Již od první schůzky si nás získal svým přístupem a profesionalitou, se kterou jsme se u jiných makléřů na jihu Čech nesetkali. Prodej naší nemovitosti dopadl nad očekávání a za byt jsme tak dostali nejvyšší možnou nabídku, určitě i díky energii a přidané hodnotě, kterou do toho pan Svačina dal. Zároveň dokázal prodej naší nemovitosti navázat na koupi nemovitosti nové a přestože to s námi neměl lehké, provedl nás každým krokem až do zdárného konce. Takže děkujeme a rozhodně DOPORUČUJEME."

ALEKSANDR Nizhevskii

před měsícem

"Můj obchod vyřizovala paní Tatiana Černická. Práce byla provedena profesionálně, rychle a kompetentně. Doporučuji!"

Jaroslava Janoušková

před měsícem

"Doporučuji tuto realitní kancelář konkrétně paní Rivaiovou, její nadstandardní, profesionální a hlavně osobní přístup mě velmi příjemně překvapil. Nákup bytu proběhl naprosto hladce. Ještě jednou velké díky!"

Jaroslava Kortusova

před měsícem

"Jsme velice spokojeni s paní Rivaiovou, která byla vždy velice vstřícná a kdykoliv k dispozici mé osmdesátileté mamince a provedla ji náročnou situací,jako je koupě bytu.I touto cestou chci poděkovat."

Renata Popyk

v minulém týdnu

"Jsem velmi vděčná vaší organizace RE/MAX Atrium a zejména paní Simone Horr Moravcové za její vynikající práci, individuální přístup, organizaci a pozornost ke všem detailům. Je nejen milý a příjemný člověk, ale také zodpovědná a slušna milá paní. S naší spoluprací jsem byla velmi spokojena a vaši organizaci mohu s jistotou doporučit S pozdravem Renata Popyk"