offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Bc. Tom Nguyen - RE/MAX Atrium
Nemovitosti makléře

Bc. Tom Nguyen je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07532211.

Bc. Tom Nguyen

RE/MAX Atrium

Telefon:
+420 778 055 568
Adresa:
RE/MAX Atrium
RE/MAX Atrium, Podolská 811/138
147 00 Praha 4 - Podolí, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Nemovitosti jsou naší specialitou

Poctivost, ochota a úcta jsou charakteristiky, které by měli doprovázet realitního makléře celou jeho kariérní cestou. Jsem přesvědčen o tom, že spokojenost klienta je nade vše důležitá.

Vyrůstajíc na území ČR od 5ti let a patřící do druhé generace vietnamců, kteří jako první mluví plynule česky a dostávají se do české komunity, jsem si již odmalička oblíbil pohyb mezi dvěma kulturami. Kontakt s lidmi a seznamování se s novými přáteli s možností užívání češtiny i vietnamštiny se mi natolik zalíbilo, že jsem se po prvním roce na gymnáziu rozhodl pokračovat ve svém studiu na anglické střední škole a pak dále na americké univerzitě. Díky své oblibě v jazycích a časté komunikace s přáteli z celého světa, jsem se naučil i plynule anglicky.

Děkuji svým rodičům za tuto možnost a za to, že kvůli tomu teď jako realitní makléř Remax Atrium můžu dokonale komunikovat jak s českou, tak i zahraniční klientelou. Remax Atrium pro mě bylo jasnou volbou, když jsem se dozvěděl, že svým působením v této kanceláři mohu kromě všeho i něco dát zpět své komunitě.

Reference

"Velmi spolehlivý - rychle jednající, ochotný velmi aktivně hledat nájemníky a v neposlední řadě velmi ochotný se přizpůsobit našim časovým možnostem."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10