offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Bc. Andrea Mixanová - RE/MAX Cool
Nemovitosti makléře

Bc. Andrea Mixanová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 69046492.

Bc. Andrea Mixanová

RE/MAX Cool

Telefon:
+420 775 561 313
Adresa:
RE/MAX Cool
RE/MAX Cool, Roztylské náměstí 393/35
14100 Praha 4 - Záběhlice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem


Informace o makléři

Bc. Andrea Mixanová

Prodej a pronájem nemovitostí - kompletní realitní služby.

https://www.facebook.com/mixanovaremax/

Specializace - jazyk:
- Angličtina

Reference

"Paní Mixanová je velmi příjemná, empatická a poskytuje služby velmi profesionálně. "

Hodnocení: 10/10

"Krátce: opravdu profesionální lidský přístup, prostě super!"

Hodnocení: 10/10

"Jsem velice spokojen. Prodej se zdařil i v době mnoha omezení kvůli pandemii. Oceňuji profesionální přístup a perfektní provedení."

Hodnocení: 10/10

"Ráda bych poděkovala makléřce Andree Mixanové za nadstandardní služby. Již jsem v životě pár nemovitostí prodávala, ale s takto profesionálním přístupem jsem se setkala poprvé. O nic jsem se nemusela starat, mohla jsem ji kontaktovat v podstatě kdykoliv, vždy vše vyřídila a ještě k tomu s úsměvem na tváři. Kéž bych se s takovým přístupem setkávala častěji i v jiných odvětvích. Ještě jednou děkuji."

Hodnocení: 10/10

"paní Mixanová naprosto super, je profesionál a spolupráce s ní tudíž proto i s druhou stranou výborná"

Hodnocení: 10/10

"Skvělé služby, spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"ochotná, vstřícná, kvalifikovaná, akční"

Hodnocení: 10/10

"Se službami paní Mixanové jsme už dříve byli spokojeni, proto byla pro nás jasnou volbou. I když jednání se zájemcem byla dosti problematická, paní makléřka postupovala trpělivě a zdvořile a vše vyřešila k naší spokojenosti. Mohu její služby jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Velice ochotná a milá makléřka,trpělivá, příjemné vystupování, poradila s prodejem, prostě nejlepší. Moc děkujeme za její služby a v budoucnu se určitě obrátíme opět na ní. Vřele doporučuji "

Hodnocení: 10/10

"Velice profesionální, ochotná a milá makléřka. Ode mně velké poděkování za perfektní spolupráci po celou dobu vyřizování prodeje mé zahrádky. Ještě jednou děkuji a zdravím, Jaroslava Šilová"

Hodnocení: 10/10

"Ve všech aspektech jednoznacne pozitivni hodnoceni, perfektni spolupráce. Velmi doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Na makléřku Andreu Mixanovou jsem se obrátila již podruhé a opět jsem byla velice spokojená - vše bylo rychle vyřízené, o nic jsem se nemusela starat, prodej proběhl ve velice krátké době."

Hodnocení: 10/10

"Ochota řešit i mimořádné situace zákazníka, vstřícnost, úsměv, velmi úspěšný prodej."

Hodnocení: 10/10

"Už podruhé jsme využili služeb Bc. Mixanové, opět maximální spokojenost. Flexibilita při prohlídkách, vstřícné jednání a pečlivá příprava. Doporučuju, kudy chodím!"

Hodnocení: 10/10

"pani maklerka mixanova na nas zapusobila hned od zacatku svym velmi profesnim a pritom milym pristupem. velkou iniciativou pri reseni nasich zalezitosti,byla neunavna a nasi zaletitost dovedla do uspesneho konce. vzdy bychom se na ni obratili znovu. tomanovi"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost!"

Hodnocení: 10/10

"vstřícnost, profesionalita, diplomacie."

Hodnocení: 10/10

"krátce vyjádřeno,se službou real.makl.,jsem byla tzv na výsost spokojena.Je to nejen kvalitní makléřka,ale i vynikající člověk. Neumím to ani slovy vyjádřit. Pokud budu mít možnost,vždy vaši realitku a hlavně Andrejku, budu jen doporučovat"

Hodnocení: 10/10

"Naprosto spolehlivá, profesionální makléřka. Výborně připravené podklady, je na první pohled znát, že má zkušenost s prodejem."

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivost, zájem o klienta, profesionalita v jednání s oběma stranami, znalost problematiky"

Hodnocení: 10/10

"Makléřka v rámci dohodnuté ceny poskytla nadstandardní servis při prodeji bytu."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem paní Mixanové.Velmi rychle našla zájemce o byt,Jejím milým a příjemným jednáním došlo k rychlému vyřízení a spokojenosti na obou stranách.Ráda ji doporučím všem,kteří mají zájem o tyto služby. spokojená klientka Alena Chrastilová"

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka je extrémně vstřícná a pracuje s okouzlujícím nasazením. Okamžitě iniciuje komunikaci, když je potřeba, samozřejmostí je zprostředkování všech informací oběma stranám i příprava dokumentů. Je časově i organizačně flexibilní. Pokud se vyskytne odborný či složitější problém, promptně konzultuje s kolegy a navrhuje řešení. Zajistila nám naprosto kompletní servis: od vyfotografování domu přes aktivní práci s inzerátem a neúnavné prohlídky se zájemci po organizaci podpisu smlouvy v nestandardním režimu. Mohu ji stoprocentně doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, rychlé a korektní jednání, stálý úsměv a radost z práce - to je Bc. Andrea Mixanová. Doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup. Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"100% jednání se zakazniky , maximální profesionalita."

Hodnocení: 10/10

"S pani Maxovou jsme byli velice spokojeni. Velmi rychle nasla vhodneho zajemce a ochotne a rychle vse vyridila. A to i presto, ze zijeme v zahranici a tak to bylo cele trochu logisticky narocne. Dekujeme!"

Hodnocení: 10/10

"Andrea má velice příjemné vystupování a přitom je vysoce profesionální. Bezproblémová a rychlá komunikace."

Hodnocení: 10/10

"Slečna Mixanová je velmi vstřícná a profesionální makléřka,má výborný přehled o nemovitostech. Rád budu jejích makléřských služeb dále využívat. Michal Dvořák-spokojený klient"

Hodnocení: 10/10

"paní Mixanovou mohu jen doporučit, rychlé jednání,včasné vyřízení všech potřebných formalit,milé a vstřícné vystupování"

Hodnocení: 10/10

"Jednoznačně profesionální a efektivní spolupráce. Makléřka je velice milá a ochotná a vše zařídila k mé spokojenosti a to ve velice krátké době. Děkuji za spolupráci."

Hodnocení: 10/10

"Pružnost, rychlost, profesionální a lidský přístup, ochota."

Hodnocení: 10/10

"profesionální přístup k řešení a nasazení"

Hodnocení: 10/10

"Příjemné vystupování, flexibilita, rychlé a profesionální jednání."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"PERFEKTNI SPOLUPRACE VEDOUCI RYCHLE K NALEZENI OTIMALNIHO ZAJEMCE. VELICE DEKUJI."

Hodnocení: 10/10

"Maximální servis, výborný přístup."

Hodnocení: 10/10

"Profesionalni makleřka,se kterou spolupracuji jiz nekolik let a jsem vzdy velice spokojen."

Hodnocení: 10/10

"Výborné společenské vystupování, přátelská, milá, rychlá v jednání"

Hodnocení: 10/10

"spolehlivost, ochota, individuální přístup"

Hodnocení: 10/10

"absolutní spokojenost. a navíc bonus je hezká!"

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, potvrzuji předešlá výborná hodnocení, spolupráce při pronájmu bytu byla radostí. Andrea jednala velmi rychle, vytvořila hezkou prezentaci a výstižný inzerát. Komunikace šla hladce a jednání se zájemci bylo příjemným setkáním. Je znát, že má v tomto oboru mnoho zkušeností a zároveň jí to stále baví :-) Mohu určitě doporučit, Hana Stehnová"

Hodnocení: 10/10

"Andrea Mixanová je profesionál, ve své práci se dokonale orientuje a nechybí jí ani sociální inteligence a skvěle se přizpůsobí komunikaci s různými typy klientů. Usměvavá, milá a hezky se na ní kouká:-) Děkuji za pomoc."

Hodnocení: 10/10

"Naprostý profesionál, který provází oba klienty (prodávající, kupující) od počátku obchodu až po zápis vkladu do KN, zajistí vyplnění formulářů k dani z nabytí atd., a ještě je velmi atraktivní žena."

Hodnocení: 10/10

"Andrea je velmi spolehliva, ochotna, prijemna v komunikaci. V budoucnu se budu opet obracet na ni."

Hodnocení: 10/10

"Zdravím, Osobně nejsem příznivcem realitek, ale při prodeji dražší reality jsem přeci jen zvolil prodej přes realitku. Nelituji - pí Mixanová byla velmi příjemná, usměvavá, vždy v pohodě, všechno osobně zařídila, oběhala - o nic jsem se nemusel starat - tak nějak bych si služby realitky představoval. Dokázala dokonce i zorganizovat schůzky více časově vytížených subjektů v době dovolených, takže byl díky ní prodej uzavřen v velmi krátké době. Na rozdíl od několika předchozích jednání s jinými realitkami, mne pí. Mixanová přesvědčila, že existují i slušní realitní agenti a realitky. Hezký den Ing. Ivan VODRÁŽKA CSc."

Hodnocení: 10/10

"Slečna Andrea měla v každé situaci profesionální přístup, po celou dobu spolupráce projevovala ochotu a trpělivost, prodej nemovitosti dovedla do úspěšného konce, vše proběhlo bez problémů. "

Hodnocení: 10/10

"Perfektni spoluprace. Jednoznacne doporucuji."

Hodnocení: 10/10

"Naprosto perfektní a 100% efektivní spolupráce. Jednoznačně doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Opet naprosto perfektni prace slecny Mixanove, jednoznacne doporucuji ! "

Hodnocení: 10/10

"Pristup pani Mixanove je profesionalni, jsem spokojena na 100%, vsem ji doporucuji, uz bych ji jako maklere po dlouhem hledani nikdy nevymenila. A moc ji za vsechno dekuji."

Hodnocení: 10/10

".... prestoze to byl tvrdy orisek, nevzdala to a nakonec rozlouskla..."

Hodnocení: 9/10

"Ve vsech aspektech naprosto pefrfektni."

Hodnocení: 10/10

"S Andreou Mixanovou jsem měla možnost spolupracovat poprvé v roce 2011. Od té doby jsme se pracovně sešly ještě několikrát a pokaždé jsem byla velmi spokojená. Andrea Mixanová je jediný realitní agent, na kterého jsem se mohla vždy stoprocentně spolehnout. Je velmi profesionální, pečlivá, má dobrý odhad a přátelské vystupování. Doporučila jsem ji několika svým známým a všichni si spolupráci s ní velmi pochvalovali, tak jako naše rodina. "

Hodnocení: 10/10

"Skvělá spolupráce, výborná komunikace."

Hodnocení: 10/10
.