Realitní kancelář RE/MAX Cool, Praha 4 - Záběhlice

  • Otevírací doba: Po - Pá 9,00 hod. - 17,00 hod.
  • Uvažujete o změně? Chcete podnikát v realitách? Přijďte probrat možnosti u dobré kávy. Těšíme se na Vás! Volejte 604 438 177 nebo pište: lubos.houstecky@re-max.cz

Na pobočce RE/MAX Cool v Praze 4 se specializujeme na prodej bytů v Praze, ale i na dlouhodobé a krátkodobé pronájmy. Proto pokud zrovna plánujete změnu působiště, rádi vám podáme pomocnou ruku a pomůžeme najít nové bydlení. Ukážeme vám naši nabídku bytů k pronájmu v Praze, poradíme, na co se zaměřit při prohlídkách, a rádi vás provedeme celým procesem – od počátečního výběru vhodných kandidátů až po finální podepsání smlouvy. Makléři a makléřky z pražských poboček společnosti RE/MAX vám vždy ochotně poradí se vším, co se točí kolem nemovitostí.

Top quality
Tel. +420 272 652 638
E-mail cool@remax-czech.cz
Web www.remax-czech.cz/cool
Adresa RE/MAX Cool, Roztylské náměstí 393/35
141 00 Praha 4 - Záběhlice, Česká republika

Volné pozice

Makléři v tréninku

Tel. +420 272 652 638
E-mail cool@remax-czech.cz
Web www.remax-czech.cz/cool
Adresa RE/MAX Cool, Roztylské náměstí 393/35
141 00 Praha 4 - Záběhlice, Česká republika

Nejdůležitějším faktorem v každé společnosti jsou lidé…..

Naše kancelář RE/MAX Cool působí v lokalitě Praha 4 již od roku 2009. Za tuto dobu jsme zprostředkovali velmi mnoho prodejů a pronájmů nemovitostí pro naše klienty a věříme, že vždy k jejich naprosté spokojenosti. Profesionalita, pečlivost, osobní přístup, časová flexibilita a snaha co nejvíce uspokojit potřebu klienta je to, na co klademe v naší kanceláři největší důraz. Přijďte se i Vy přesvědčit, rádi Vám pomůžeme s prodejem a pronájmem Vaší nemovitosti či naopak s vyhledáním nemovitosti dle Vašich představ. Pokud potřebujete konzultaci či radu týkající se nemovitostí, jsme tu pro Vás. Jako bonus je bezproblémové parkování přímo u kanceláře a výborná káva, kterou Vám rádi připravíme :-))))

Přímo v naší kanceláři je k dispozici i hypoteční poradkyně, která Vám pomůže zvolit si to nejlepší financování.

Cítíte, že potřebujete změnu a uvažujete o realitách? www.karieracool.cz

Hledáte uplatnění v atraktivním a perspektivním oboru? Využijte ke svému startu všechny výhody konceptu RE/MAX ve spojení s vysoce profesní, ale zároveň osobní podporou majitelů kanceláře a se zázemím skvělého kolektivu RE/MAX Cool. Hledáme další makléře (i bez zkušeností), kteří rozšíří naše řady. Těšíme se na Vás!!!

Kontakt: lubos.houstecky@re-max.cz   604 438 177

               sona.coufalova@re-max.cz     728 400 586