Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Cool -, Praha 4 - Záběhlice

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 728 400 586

Realitní kancelář
RE/MAX Cool

Telefon:
+420 728 400 586
E-mail:
Adresa:
Roztylské náměstí 393/35
14100 Praha 4 - Záběhlice
zobrazit na mapě
  • Otevírací doba: Po - Pá 9,00 hod. - 17,00 hod.
  • Uvažujete o změně? Chcete podnikát v realitách? Přijďte probrat možnosti u dobré kávy. Těšíme se na Vás! Volejte 604 438 177 nebo pište: lubos.houstecky@re-max.cz

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Volné pozice

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Nejdůležitějším faktorem v každé společnosti jsou lidé!!!

Naše kancelář RE/MAX Cool působí v lokalitě Praha 4 již od roku 2009. Za tuto dobu jsme zprostředkovali mnoho prodejů a pronájmů nemovitostí pro naše klienty a věříme, že vždy k jejich naprosté spokojenosti. Realitní služby, jaké si přejete. Společně - bezpečně - s jistotou.

Chcete prodat /pronajmout Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu? Potřebujete odhad nemovitosti pro dědické řízení? 
Nechte starosti na nás! Zvolte jistotu a garanci kvality našich služeb.

Profesionalita, pečlivost, osobní přístup, časová flexibilita a snaha co nejvíce uspokojit potřebu klienta je to, na co klademe v naší kanceláři největší důraz. Přijďte se i Vy přesvědčit, rádi Vám pomůžeme s prodejem a pronájmem Vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu, či naopak s vyhledáním nemovitosti dle Vašich představ. Vypracujeme odhad nemovitosti pro dědické řízení. Pokud potřebujete konzultaci či radu týkající se nemovitostí, jsme tu pro Vás. Jako bonus je bezproblémové parkování přímo u kanceláře a výborná káva, kterou Vám rádi připravíme :-))))

Hledáte vhodné financování při nákupu Vašeho nového domova? K dispozici je naše hypoteční poradkyně.

RE/MAX Cool

Prodané/pronajaté nemovitosti

Realizované prodeje a pronájmy naší kanceláře z poslední doby.

Specializujeme se nejenom na naše blízké okolí, tzn., Praha 4, ale zrealizovali jsme mnoho prodejů a pronájmů v rámci celé Prahy a Středočeského kraje. Samozřejmě není problém v rámci spolupráce kanceláří RE/MAX zprostředkovat prodej či pronájem v celé ČR i zahraničí.

Na pobočce RE/MAX Cool v Praze 4 se specializujeme na prodej bytů v Praze, ale i na dlouhodobé a krátkodobé pronájmy. Proto pokud zrovna plánujete změnu působiště, rádi vám podáme pomocnou ruku a pomůžeme najít nové bydlení. Ukážeme vám naši nabídku bytů k pronájmu v Praze, poradíme, na co se zaměřit při prohlídkách, a rádi vás provedeme celým procesem – od počátečního výběru vhodných kandidátů až po finální podepsání smlouvy. Makléři a makléřky z pražských poboček společnosti RE/MAX vám vždy ochotně poradí se vším, co se točí kolem nemovitostí.