Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Martin Dohnal - RE/MAX Cool

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Martin Dohnal je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 66015774.

Martin Dohnal

Ke každému obchodu přistupuji s maximální péčí už od přípravy na prezentaci, přes inzerci až po samotné prohlídky. Mým cílem je, aby prodej a nákup nemovitosti byl pro mé klienty příjemným zážitkem. Díky mému přístupu je dosažení nejvyšší možné ceny a rychlého prodeje samozřejmostí.  

Makléř - RE/MAX Cool

Telefon:
+420 731 631 220
Adresa:
Roztylské náměstí 393/35
14100 Praha 4 - Záběhlice

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Realizace

Reference

"Naprostá spokojenost, pan Martin Dohnal je profesionál, velmi schopný, inteligentní a vnímavý. Kombinace obchodního ducha a jeho empatie je velmi vzácná. Pokud budu v budoucnu řešit reality, pan Dohnal je jasná volba.""

Hodnocení: 5/5

"Z mého pohledu poměrně komplikované řešení pronajmu nemovitosti, prodejů nemovitostí, které byly panem Dohnalem zvládnuté k naší 100% spokojenosti. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Dohnal byl velice spolehlivý, ochotný, vstřícný a profesionál každým coulem....nemám jedinou výhradu ať už k jeho práci, nebo k jeho chování. Rozhodně budu vaši firmu a jmenovitě p. Dohnala s čistým svědomím doporučovat. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo skvěle. Profesionálně. Bez průtahů. "

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, s panem Martinem Dohnalem jsem byla naprosto spokojená, bezproblémové jednání, průbežné informování, věcný, milý, ochotný, vstřícný, dochvilný - perfektní. Vše zvládnuto, pro mně v co nejpřijatelnějším, nejkratším termínu. Díky. V novém roce 2022 přeji vše nejlepší, hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů. Urbanová Alena"

Hodnocení: 5/5

"Děkuji panu Dohnalovi za pomoc s prodejem mého bytu. Velmi oceňuji jeho profesionální a empatický přístup během celého prodeje. Pravidelně mne informoval o dalším postupu, vše se mnou prodiskutoval a vždy doporučil nejvhodnější řešení. Jsem maximálně spokojena a makléřské služby pana Dohnala mohu s čistým srdcem doporučit dále. "

Hodnocení: 5/5

"pan Martin Dohnal ktery nam pomohl prodat nas dum je zatim ten nejprofesionalnejsi a velmi precizni a prijemny makler s jakym jsem se behem nekolika posl.letech co jsme bud prodavali ci kupovali nemovitosti-setkala..za me velke dik!!!!! a pokud bysme nekdy potrebovali prodat ci koupit nemovitost-vim ze jej s radosti budu kontaktovat..Sobota Marcela Trebic ))"

Hodnocení: 5/5

"Skvělý přístup "

Hodnocení: 5/5

"hodný, ochotný, max. spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"100% služby. Maximální spokojenost ve všech ohledech. Hofmannová"

Hodnocení: 5/5

"Vstřícné a profesionální jednání, mám přímé srovnání s konkurenční Next Reality, kteří zkoušeli byt prodat první. Rozdíl několika tříd, který byl viděl na první pohled, zejména aktivní návrhy na možnost prodeje, stanovení ceny, příprava nemovitosti na prodej, jednání se zájemci atd."

Hodnocení: 5/5