Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Monika Trávníková - RE/MAX Cool

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Monika Trávníková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 42563330.

Monika Trávníková

"Vaše spokojenost a má profesionalita je prioritou".

Makléřka - RE/MAX Cool

Telefon:
+420 739 328 248
Adresa:
Roztylské náměstí 393/35
14100 Praha 4 - Záběhlice

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

"Vaše spokojenost a má profesionalita je prioritou".

Klientům dokáži PRODAT jejich NEMOVITOST rychleji a ZA VYŠŠÍ CENU, než by zvládli sami.

 • SMLUVNÍ DOKUMENTACE 
  Zajistím pro vás veškerou smluvní dokumentaci, včetně ověřování podpisů, plných mocí, darovacích smluv, dědického řízení, převody energií. Samozřejmostí je advokátní úschova, návrh na vklad vlastnického práva, převod členského podílu či nájemní smlouvy.
 • PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE
  Používám moderní fotografickou techniku a poskytuji služby profesionálního fotografa se specializací na focení interiérů a exteriérů nemovitostí.
 • VIDEOPROHLÍDKA, 3D SKEN
  Realizuji videoprohlídku i 3D sken, ze kterého vytvořím virtuální prohlídku. Zájemce tím doslova vtáhnu do Vaší nemovitosti a ten si tímto dokáže krásně projít celý byt nebo dům rovnou od počítače.. .
 • PŮDORYS 2D i 3D
  Ke každé nemovitosti vám vytvořím půdorys zaměřovaný laserem. Dám tím zájemci jasnou představu o tom, jak je nemovitost uspořádána a jaké jsou výměry jednotlivých místností.
 • SAMOSTATNÝ WEB NEMOVITOSTI
  Vašemu domu nebo bytu, který budu prodávat či pronajímat, vytvořím speciální webovou stránku, kde zájemce nalezne kompletní informace, fotografie, video...
 • ONLINE A OFFLINE PROPAGACE
  Výše zmíněnými body vytvořím profesionální prezentaci, kterou aktivně propaguji zájemcům o nemovitosti - na realitních serverech, na webu, na sociálních sítích, letákovými kampaněmi a přes osobní síť kontaktů ...

Dále zajistím realizaci financování HYPOTÉKOU, vyhotovení průkazu energetické náročnosti - PENB aj.

Mým CÍLEM je vyhovět Vašim požadavkům a v co nejkratší době pro Vás najít toho nejvhodnějšího ZÁJEMCE, který si KOUPÍ nebo PRONAJME VAŠI NEMOVITOST.

Napište mi email či zavolejte a pomohu Vám vyřešit Vaše bydlení, dědictví, financování i vše ostatní spojené s Vaší současnou nebo budoucí nemovitostí ! 

Vaše realitní makléřka pro oblast Praha a okolí
Vaše realitní makléřka pro oblast Praha a okolí

Reference

"Paní Monika Trávníková, je skvělý člověk a je to profesionál. Na všechny schůzky se zájemci o byt, byla skvěle připravena, velmi dobře navázala spolupráci s Bytovým družstvem a zajistila potřebné dokumenty. Komunikace s ní byla vždy příjemná a na profesionální úrovni. Díky jejímu jednání a vystupovaní jsem si ji vybrala z několika makléřů, kteří měli zájem o zprostředkování prodeje bytu. Děkuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Dobry den, Pani Travnikovou mi doporucila ma sestra, ktere pomohla pronajmout byt. A ikdyz jsem vedel, ze muzu ocekavat jen perfekni sluzby, tak pani Travnikova prekonala vsechna ma ocekavani. Az priste budu potrebovat realitni sluzby, at uz se bude jednat a koupi, nebo pronajem bytu, urcite se obratim nejen na Remax, ale hlavne na pani Travnikovou. S Pozdravem, Vilem Kijonka"

Hodnocení: 5/5

"Jsme rádi, že jsme se obrátili na Remax. Paní Trávníková byla nejen milá, ale i profesionální a spolehlivá. Děkujeme za služby."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalni kvalita na vysoke urovni spojena s prijemnym osobnim pristupem."

Hodnocení: 5/5

"Monika byla profesional, ktery pochopil, co potrebuji ja coby individualni zakaznik. Komunikace s Monikou byla efektivni a efficient."

Hodnocení: 5/5