Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Filip Tretiník - RE/MAX Diamond

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Filip Tretiník

Majitel kanceláře - RE/MAX Diamond

Telefon:
+420 608 055 943
Adresa:
Samcova 1177/1
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Hall of Fame CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Zvažujete prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti?

Nabízím Vám profesionalitu, bohaté zkušenosti, zodpovědný přístup, stoprocentní nasazení a férové jednání spolu se vstřícností, pochopením Vaší životní situace a diskrétností

Jmenuji se Filip Tretiník, je mi 51 let, jsem ženatý, mám 3 děti. Se svou rodinou bydlím v Roztokách.

Vystudoval jsem Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, v letech 1996 – 2010 jsem působil v bankovním sektoru. V síti RE/MAX působím od roku 2010 a od roku 2013 také jako majitel realitní kanceláře.


Zaměřuji se na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a pozemků v Praze a Středočeském kraji, zejména pak v Roztokách a okolí, kde bydlím a lokalitu tedy velmi dobře znám.

Pro své klienty také vyhledávám nemovitosti vhodné ke koupi nebo k pronájmu.

 

Co ode mě můžete při prodeji své nemovitosti očekávat

Celým procesem prodeje Vás provedu profesionálně, bezstarostně a v klidu. Záruky jistoty a kvality poskytovaných služeb dané Standardy a Etickým kodexem RE/MAX jsou pro mé klienty samozřejmostí. Klienti se ke mně s důvěrou vracejí.

Spolupráce začíná důkladnou přípravou, tedy porozumění situace klienta, detailní seznámení se s nemovitostí po technické i právní stránce a pochopení širších vztahů a poměrů v místě, neboť každá nemovitost je unikátní a vyžaduje specifický přístup. Na základě získaných informací vyhodnotím všechny výhody i případné nevýhody a rizika při hledání odpovídajícího řešení.

Pro každý obchodní případ navrhnu vhodnou marketingovou strategii, doporučím kroky pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru home staging až po atraktivní nafocení nemovitosti, videoprohlídku, focení dronem a další.

Budoucí kupující může být osloven inzercí na nejnavštěvovanějších realitních portálech, stejně tak placenou reklamou na sociálních sítích, reklamním bannerem, letáky, tištěnou inzercí v místním periodiku; pracuji též se širokou databází poptávajících, spolupracuji s ostatními makléři.

Zájemci o nabízenou nemovitost jsou seznámeni s kompletním stavem nemovitosti, jsou vybaveni veškerými informacemi a potřebnými dokumenty, klientům nic nezatajuji. Prodávající je průběžně informován. Transparentnost je základem pro úspěšné obchodní vyjednávání.

Pro stoprocentní servis a bezpečnost celé transakce spolupracuji s celou řadou odborníků, oslovuji znalce, hypotečního poradce, energetického specialistu, profesionálního fotografa, grafika a další. K zajištění právního servisu a úschovy kupní ceny spolupracuji s advokátními kancelářemi certifikovanými dle standardů RE/MAX a splňujícími přísné parametry pro bezpečnou úschovu kupní ceny.

Po převodu vlastnického práva k nemovitosti a výplatě kupní ceny z úschovy připravím předání nemovitosti, mohu zajistit vyklízecí a stěhovací firmu, poradím s převodem energií, jsem k dispozici pro daňové poradenství.

Nemovitosti prodávám bezpečně, rychle a za nejlepší tržní cenu.

 

Filip Tretiník

608 055 943

filip.tretinik@re-max.cz

 

www.filip-tretinik.cz
www.filip-tretinik.cz

Reference od mých klientů

Na mých klientech mi záleží, svou práci tedy nevnímám jen jako prodej nemovitostí a poskytování servisu na realitním trhu – ale hlavně a především jde o spokojenost mých klientů

S panem Tretiníkem se spolupracuje mimořádně dobře. Je spolehlivý, proaktivní, pracovitý a komunikativní. Jednání s ním je příjemné, přístup ke klientům příkladný. Mohu jej vřele doporučit. Eva V.


Skvělé služby.  Luděk Š.


Vysoká odborná úroveň, solidní vystupování, naprostá spolehlivost, návrhy optimálního řešení pro klienta, schopnost vždy maximálně názorně vysvětlit klientovi všechny jeho dotazy, eventuálně i obavy, dobrá technická, organizační i ekonomická znalost nabízeného nebo hledaného a to nejenom bytu či jiné nemovitosti, ale i lokality ve které se předmět zájmu nachází. Jana F .


O panu Filipu Tretiníkovi musíme hovořit jen pochvalně. Má široký rozhled v oblasti realit, vysokou společenskou úroveň, pokaždé měl čas na naše otázky. Pokud budeme v budoucnu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátíme a doporučíme ho známým. Lucie a Michal S.


Profesionální přístup. Filip V.


Jsem absolutně spokojena. Perfektní spolupráce. Co slíbil, to splnil. Kdykoli jsem měla problém, okamžitě jednal. Vše průhledné, vše profesionální. Mohu jen doporučit. Michaela H.


Nic nebylo v komunikaci problém, vše ošetřeno, mohu jen doporučit. Jana K.


Mr.Tretiník was a delightful, informative and efficient broker. I was extremely pleased with his professional attitude. I highly recommend him as a agent/broker and I plan to use Mr. Tretiník in the future for all my real estate endeavours. Mark K.


Pan Tretiník se bez zbytečných prostojů věnoval prodeji mé nemovitosti. Svým profesionálním jednáním působil jistě dobře i na stranu kupující. O všech krocích okamžitě informoval e-mailem nebo telefonicky, což jsem velmi ocenila. Milena Š.

Profesionální úroveň, příjemné a férové jednání. František D.


Oceňujeme spolehlivost, rychlost, ochotu. Doporučujeme. Petr V.

Realizace

Reference

"Pan Tretiník je orientovaný v situaci na trhu s nemovitostmi, jeho rady byly vždy rozumné, chování profesionální a přitom lidské "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup ,vstřícné jednání a velká ochota ke klientovi."

Hodnocení: 5/5

"Pan Tretiník je profesionální a nápomocný jakkoliv a kdykoliv je třeba."

Hodnocení: 5/5

"Vždy perfektní a spolehlivý. Děkuji!"

Hodnocení: 5/5

"Panem Tretiníkem spolupráce velice příjemná. Spokojenost."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vše v pořádku."

Hodnocení: 5/5

"Naprosta spokojenost,profesionalita."

Hodnocení: 5/5

"Spokojenost se vším."

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme velmi spokojeni. Přístup realitního agenta byl velmi vstřícný, profesionální a efektivní. Příště jistě použijeme jeho služeb."

Hodnocení: 5/5

"Jsem velmi spokojená, přístup velice příjemný a profesionální"

Hodnocení: 5/5

"Pan Tretinik se staral o náročný prodej bytu v plném rozsahu."

Hodnocení: 5/5

"Perfektná práce. maximální spokojenost. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Výborná profesionální spolupráce jak s prodávající , tak s kupující stranou. Vstřícnost s řešeními v průběhu prodeje."

Hodnocení: 5/5

"Skvělá spolupráce od A po Z"

Hodnocení: 5/5

"Pana Mgr. Filipa Tretiníka znám dlouho a několikrát jsem jeho makléřskou odbornost použila. Je naprostý profesionál ve svém oboru, navíc má neuvěřitelně lidský postup při jednání s klientem. Z jeho celkového chování máte ten nejlepší pocit, vždy je odborně dokonale připravený, osobně příjemný a vždy problém řeší k naprosté spokojenosti klienta. Jsem ráda, že jsem ho poznala a že jsem s ním mohla spolupracovat. Jana Fafejtová"

Hodnocení: 5/5

"Služeb pana Tretiníka využíváme již po několikáté a vždy jsme byli velmi spokojeni s jeho seriozním a důvěryhodným jednáním. Považujeme ho za precizního, spolehlivého a důvěryhodného makléře."

Hodnocení: 5/5

"Profi prístup, rychlost."

Hodnocení: 5/5

"S přístupem pana Tretiníka jsem byl velmi spokojen. Byt prodal velmi rychle a o celou transakci se postaral. Vše proběhlo, jak slíbil."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Naprosto perfektní a seriózní realitní služby."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme velice spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Pan Tretiník je prostě profesionál ve svém oboru; s příjemným vystupováním."

Hodnocení: 5/5

"Celkovy pristup a spokojenost pri prodeji."

Hodnocení: 5/5

"Vše perfektní, nelze nic vytknout."

Hodnocení: 5/5

"Vysoká profesionalita a zároveň lidský přístup. Vstřícnost a ochota nad rámec smluvních povinností. Děkuji!"

Hodnocení: 5/5

"Kvalitni a profesionalni pristup a spoluprace, k tomu rychly a efektivni, doprovazen ochotou a vstricnosti"

Hodnocení: 5/5

"Vse. bylo naprosto profesionalni!"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost s profesionalitou i chováním pana Tretiníka"

Hodnocení: 5/5

"Pan Tretiník byl vždy velmi milý a ochotný. Byl (je) na něj spolehnutí a vždy, když něco slíbil, tak to i dodržel. Kdykoliv jsem mu volala, byl vstřícný a když byl zrovna zaneprázdněn, vždy se ve velmi krátké době sám ozval. Více takových pánů Tretiníků!!!!! :-)"

Hodnocení: 5/5

"Pan Tretiník je pro mě představitelem realitního makléře, kterého si přeje snad každý zájemce o realitní služby. Naprosto profesionální přístup, průběžné zasílání, nebo volání informací o aktuálním stavu prodeje, takže jsem měl pocit, že jsem nejváženějším klientem p Tretiníka. Za mě tedy velká pochvala a podtržená jednička a pokud budu ještě realitního makléře potřebovat, nemusím shánět, protože už mám "svého" p.Tretiníka. SH"

Hodnocení: 5/5

"Jsem velmi spokojena s kvalitou služeb mého realitniho makléře, jehož služeb jsem využila již po několikáté. Spolehlivý, komunikativní, seriozní...."

Hodnocení: 5/5

"Všechny služby od pana makléře naprosto profesionální, plnění všech dohodnutých termínů, přátelské vystupování, plné respektování klienta s cílem aby veškeré řešení bylo pro klienta optimálůním"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Výborná práce pana makléře! Děkuji. Šnajdrová"

Hodnocení: 5/5

"Pan Tretiník je dle mého názoru velmi profesionální, velmi pracovitý a z jeho zpáv, informací a komunikace vůbec jsem měl pocit, že se věnuje pouze mě a mé nemovitosti. Za mě prostě jedno velké plus."

Hodnocení: 5/5

"Dovoluji si nazvat pana Tretiníka NAŠÍM makléřem, protože se zhostil svého úkolu se ctí a maximálním nasazením. Celá akce, prodej a vyřízení všech náležitých formalit, proběhla rychle, korektně a v přátelském ovzduší. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"S panem Tretiníkem se spolupracuje mimořádně dobře. Je spolehlivý, proaktivní, pracovitý a komunikativní. Jednání s ním je příjemné, přístup ke klientům příkladný. Mohu jej vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

"O panu Filipu Tretiníkovi musíme hovořit jen pochvalně. Má široký rozhled v oblasti realit, vysokou společenskou úroveň, pokaždé měl čas na naše otázky. Pokud budeme v budoucnu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátíme a doporučíme ho známým."

Hodnocení: 5/5

"Skvělé služby"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální úroveň, spolehlivost, maximální snaha najít optimální řešení pro klienta, lidský přístup"

Hodnocení: 5/5

"Jsem absolutně spokojena. Perfektní spolupráce. Co slíbil, to splnil. Kdykoli jsem měla problém, okamžitě jednal. Vše průhledné, vše profesionální. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"nic nebylo v komunikaci problém, vše ošetřeno, mohu je doporučit."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Tretiník se bez zbytečných prostojů věnoval prodeji mé nemovitosti. Svým profesionálním jednáním působil jistě dobře i na stranu kupující. O všech krocích okamžitě informoval e-mailem nebo telefonicky, což jsem velmi ocenila."

Hodnocení: 5/5

"Okamžité a velmi přátelské korektní jednání."

Hodnocení: 5/5

"Oceňujeme spolehlivost, rychlost, ochotu. Doporučujeme."

Hodnocení: 5/5