offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Diamond -, Praha 1 - Nové Město
9.91

Hodnocení
klientů

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 224 247 291

Realitní kancelář RE/MAX Diamond, Praha 1 - Nové Město

Telefon:
+420 224 247 291
Adresa:
RE/MAX Diamond, Samcova 1177/1
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika
zobrazit na mapě
 • Jsme držitelé ocenění TOP QUALITY za poskytování služeb v oblasti realit ve špičkové kvalitě !
 • Jsme tu s Vámi již od roku 2008 !
 • Jsme v souladu s novým realitním zákonem !
 • Jsme součástí mezinárodní sítě RE/MAX !
 • Jsme Vám k dispozici denně v pracovní dny 9-17h, v pátek do 14h !

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní kandidáti

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

RE/MAX Diamond Group

Realitní kancelář RE/MAX Diamond Group má svoji svoji kancelář na Novém Městě, ulice Samcova 1/1177 v těsném sousedství Petrského náměstí již více než 12 let.

REMAX Diamond Group poskytuje svým klientům realitní služby služby v té nejvyšší kvalitě, prostřednictvím služeb realitních profesionál, ve svém oboru, kteří jsou opakovaně hodnocenái našimi klienty tím nejvyšším ratingem.

Svěřte nám svoji nemovitost

Prodej nemovitosti Vás nemusí stresovat, je tu přece tým profesionálů, kteří se o Vaši nemovitost rádi postarají

Nabízíme:

 • individuální přístup a BEZPLATNOU konzultaci o Vašich potřebách našimi certifikovanými makléři 
 • bezpečný smluvní vztah na dobu určitou
 • stanovení tržní ceny ZDARMA
 • cílené prodejní know-how s využitím unikátní sítě kanceláří RE/MAX v ČR, bezchybná prezentace nemovitostí s využitím – homestaging, videoprezentace, profesionální fotografie, využití dronů, profesionálních grafiků
 • klienta zastupujeme při jednání o kupní ceně
 • kompletní právní servis renomované advokátní kanceláře
 • samozřejmostí je advokátní úschova kupní ceny
 • umíme řešit prodeje nemovitostí se zástavou, zatížené exekucí, příp. jinými právními vadami
 • vyřízení hypotéky samozřejmostí prostřednictvím dceřinné společnosti RE/MAX Finance
 • odhad nemovitosti, geometrické plány, jednání se stavebními úřady a katastry nemovitostí
 •  předání nemovitostí předávacím protokolem
 • zajištění převodu energií
 • další doplňkové služby, jako např. ocenění pro účely dědického řízení ZDARMA

Na našich klientech nám záleží

Naše práce není jen o prodeji, koupi a pronájmu nemovisotí. Řešíme s Vámi Vaše životní situace, pomáháme Vám investovat a zhodnocovat Vaše úspory, posouváme Vás na Vaší cestě dál.

Jsme si plně vědomi, že obchod je hlavně o mezilidských vztazích – proto s našimi klienty budujeme dlouhodobé partnerské vztahy  a jen díky Vám, našim spokojeným klientům, se můžeme těšit dosaženým výsledkům.

Předávání cen těm nejúspěšnějším
Předávání cen těm nejúspěšnějším

JSME TÝM

Jsme tým lidí různého věku, různých koníčků, a různých profesních zkušeností, teď jsme všichni REMAX – certifikovaní makléři, s těmi nejlepšími referencemi a většina z nás již s dlouhodobými obchodními vztahy.

I Vy se můžete stát členem našeho týmu www.chcibytremax.cz

Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Diamond Group je provozována společností Port Real Estate s.r.o., IČ 28432614, se sídlem Praha 5, Diamantová 749/26 PSČ 154 00, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 141086, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.

Realitní kancelář RE/MAX Diamond Group vám pomůže najít ideální bydlení přesně pro vás a doporučí vám to nejlepší z celé nabídky bytů k prodeji v Praze 1. A pokud ještě na vlastní bydlení nemáte dostatek financí, nevadí, máme i mnoho bytů k pronájmu v Praze 1 a dalších částech města. Stačí si jen vybrat. Rádi vám pomůžeme s prodejem i koupí nemovitosti v celém Středočeském kraji. A díky síti RE/MAX můžete prodávat a kupovat reality nejen v Praze, ale i na celém území ČR nebo v zahraničí.

4.8

Lucia V.

před 5 měsíci

"REMAX mohu jen doporučit, prodej bytu proběhl velmi rychle a bez komplikací. Zejména bych chtěla poděkovat panu Janu Jandusovi, za úžasný přístup a profesionalitu."

Olesya Neradova

před 6 měsíci

"Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat panu Janu Jandusovi. Jeho práce, jednání a vystupování je na vysoké úrovni. Vše zařídil perfektně, vždy splnil co slíbil, byl přesný a o všem nás podrobně informoval. Kdybych měla hodnotit jako ve škole, dostal by jedničku s hvězdičkou. Za vše mu patří velké díky. S pozdravem Neradová"

Lucyjas 93

před rokem

"Vřele doporučujeme. Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním a vstřícným jednáním při pronájmu bytu, zejména bychom chtěli poděkovat Mgr. Kateřině Kutnohorské. Paní makléřka je velmi profesionální, s osobním přístupem, vše potřebné nám vždy ochotně vysvětlila a o vše se perfektně postarala. Pronájem proběhl hladce a rychle, ještě jednou moc děkujeme!"

Guarana CZ

před rokem

"Remax mohu po svých zkušenostech na 100% doporučit. Velmi ochotná a vstřícná realitní makléřka nám pomohla se zprostředkováním prodeje bytu. Byt můžete po dohodě nechat připravit, vyčistit a kupujícímu pomohou samozřejmě i s hypotékou. O nic jsme se nestarali a kromě nezbytného času pro ukázku bytu a podpisy smluv, jsme nemuseli nic řešit. Vše šlo hladce až do konce. Petr Škorpil"

Skeeve Sfinx

před rokem

"My jsme si poranajali krásný byt na okraji Prahy a provize jsme nelitovaly. Není to poprvé kdy jsme využili realitní kanceláře, ale poprvé to byla za: 1. Blesková záležitost. 2. Smlouvy, zálohy, připravenost bytu na jedničku. 3. čas ztrávený hledáním bytu a domluvami na prohlídce =téměř 0 Za mne palec nahoru a díky moc!"

.