MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Diamond Group -, Praha 1 - Nové Město
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 224 247 291

Realitní kancelář RE/MAX Diamond Group, Praha 1 - Nové Město

Telefon:
+420 224 247 291
Adresa:
RE/MAX Diamond Group, Samcova 1177/1
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika
zobrazit na mapě
  • Realitní kancelář REMAX Diamond Group je součástí největší realitní sítě, která patří ve světě nemovitostí k naprosté světové špičce.
  • Cílem týmu REMAX Diamond Group je poskytovat svým klientům služby v té nejvyšší kvalitě. Dnes, díky léty prokázané globální zkušenosti REMAX, nabízíme profesionální realitní servis, nadstandardní úroveň, komfort a ochranu soukromí.
  • REMAX Diamond Group je postavena na radikální otevřenosti vůči klientům a na kvalitě práce svých makléřů.

Certifikovaní makléři dle normy ISO

Certifikovaní makléři 2. stupně

Certifikovaní makléři 1. stupně

Volné pozice

Management

Informace o kanceláři

RE/MAX Diamond Group

Realitní kancelář RE/MAX Diamond Group sídlí v Praha 1 - Nové Město, ulice Samcova 1/1177 v blízkosti Petrského náměstí. Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí v Praze a celém Středočeském kraji, ale s pomocí sítě RE/MAX i na celém území ČR i zahraničí.

Realitní kancelář REMAX Diamond Group je součástí největší realitní sítě, která patří ve světě nemovitostí k naprosté světové špičce.

Cílem týmu REMAX Diamond Group je poskytovat svým klientům služby v té nejvyšší kvalitě. Dnes, díky léty prokázané globální zkušenosti REMAX, nabízíme profesionální realitní servis, nadstandardní úroveň, komfort a ochranu soukromí.

REMAX Diamond Group je postavena na radikální otevřenosti vůči klientům a na kvalitě práce svých makléřů

Realitní kancelář RE/MAX Diamond Group vám pomůže najít ideální bydlení přesně pro vás a doporučí vám to nejlepší z celé nabídky bytů k prodeji v Praze 1. A pokud ještě na vlastní bydlení nemáte dostatek financí, nevadí, máme i mnoho bytů k pronájmu v Praze 1 a dalších částech města. Stačí si jen vybrat. Rádi vám pomůžeme s prodejem i koupí nemovitosti v celém Středočeském kraji. A díky síti RE/MAX můžete prodávat a kupovat reality nejen v Praze, ale i na celém území ČR nebo v zahraničí.

Nestresujte se prodejem své nemovitosti

Prodej nemovitosti Vás nemusí stresovat, je tu přece tým profesionálů, kteří se o Vaši nemovitost rádi postarají

Nabízíme:

- individuální přístup a BEZPLATNOU konzultaci o Vašich potřebách našimi CERTIFIKOVANÝMI makléři

- bezpečný smluvní vztah na dobu určitou

- stanovení tržní ceny ZDARMA

- cílené prodejní know-how s využitím unikátní sítě kanceláří RE/MAX v ČR, bezchybná prezentace nemovitostí s využitím – homestaging, videoprezentace, profesionální fotografie, využití dronů, profesionálních grafiků

- klienta zastupujeme při jednání o kupní ceně

- kompletní právní servis renomované advokátní kanceláře

- samozřejmostí je advokátní úschova kupní ceny

- umíme řešit prodeje nemovitostí se zástavou, zatížené exekucí, příp. jinými právními vadami

- vyřízení hypotéky samozřejmostí

- odhad nemovitosti, geometrické plány, jednání se stavebními úřady a katastry nemovitostí

- předání nemovitostí předávacím protokolem

- zajištění převodu energií

a další doplňkové služby, jako např. ocenění pro účely dědického řízení ZDARMA

Na našich klientech nám záleží

Naše práce není jen o prodeji nemovitostí a poskytování servisu na realitním trhu – je hlavně a především o spokojenosti našich klientů

Jsme si plně vědomi, že obchod je hlavně o mezilidských vztazích – proto s našimi klienty budujeme dlouhodobé partnerské vztahy  a jen díky Vám, našim spokojeným klientům, se můžeme těšit dosaženým výsledkům.

JSME TÝM

Jsme tým lidí různého věku, různých koníčků, a různých profesních zkušeností, teď jsme všichni REMAX – certifikovaní makléři, s těmi nejlepšími referencemi a většina z nás již s dlouhodobými obchodními vztahy.

I Vy se můžete stát členem našeho týmu www.chcibytremax.cz

Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Diamond Group je provozována společností Port Real Estate s.r.o., IČ 28432614, se sídlem Praha 5, Diamantová 749/26 PSČ 154 00, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 141086, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.

Realitní kancelář RE/MAX Diamond Group vám pomůže najít ideální bydlení přesně pro vás a doporučí vám to nejlepší z celé nabídky bytů k prodeji v Praze 1. A pokud ještě na vlastní bydlení nemáte dostatek financí, nevadí, máme i mnoho bytů k pronájmu v Praze 1 a dalších částech města. Stačí si jen vybrat. Rádi vám pomůžeme s prodejem i koupí nemovitosti v celém Středočeském kraji. A díky síti RE/MAX můžete prodávat a kupovat reality nejen v Praze, ale i na celém území ČR nebo v zahraničí.