Michaela Masopustová

Specializace - jazyk

  • - Angličtina

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 725 293 495
E-mail michaela.masopustova@re-max.cz
Web www.michaelamasopustova.cz
Adresa RE/MAX Diamond Group
RE/MAX Diamond Group, Samcova 1177/1
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 100% Club Platinum

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Vysoce profesionální servis a přístup k zákazníkovi. Zdaleka nejlepší makléř, kterého jsem kdy potkal."

Hodnocení: 10/10

"Michaela Masopustová je profesionálka ve svém oboru, milá, vstřícná, přesná a spolehlivá. Je radost s ní spolupracovat."

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 725 293 495
E-mail michaela.masopustova@re-max.cz
Web www.michaelamasopustova.cz
Adresa RE/MAX Diamond Group
RE/MAX Diamond Group, Samcova 1177/1
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Jmenuji se Michaela Masopustová, vystudovala jsem SPŠ stavební, obor Pozemní stavitelství, zaměření Pozemní stavby. Prodej, koupě i pronájem nemovitosti bývá velmi časově náročná záležitost spojená se stresem. Zachovejte si úsměv, své starosti přenechte mně.

www.michaelamasopustova.cz

www.linkedin.com/michaela.masopustova

 

 

VIDEOPROHLÍDKA ukázka mé práce:

Rodinný dům 5+kk, Vošahlíkova ulice, Praha 4 Modřany

3+kk s terasou, balkonem, sklepem i garáží, Praha 5

 

REFERENCE:

manželé Havlišovi - prodej bytu 2+kk, Praha 4 Podolí

Rádi bychom touto cestou poděkovali Vaší společnosti, jmenovitě paní Michaele Masopustové za velmi profesionální spolupráci při prodeji naší nemovitosti. Vzhledem k tomu, že jsme měli již jednu zkušenost s realitní kanceláří za sebou, a nebyla právě pozitivní, neměli jsme tentokrát v úmyslu spolupracovat s realitní kanceláří raději vůbec. Jak jsme ovšem sami zjistili, prodej nemovitosti s sebou nesl pro nás - laiky trhu neznalé - velkou investici času, ale i možná úskalí. Když už se pro nás situace stala neúnosnou, padla naše volba na možnou spolupráci právě na paní Masopustovou. Její jednání, ať telefonická nebo osobní, byla vždy nanejvýš profesionální a odborná, zároveň ale velmi vstřícná a rychlá. V mnoha směrech si troufáme tvrdit, že i nad rámec pracovních povinností. Byli jsme pravidelně informováni o vývoji a stavu naší zakázky, o vývoji na trhu s nemovitostmi i možných očekáváních. Ani nás tedy nepřekvapilo, že se prognóza paní Masopustové o prodeji naplnila do puntíku. Dokonce i všechny právní úkony a legislativní náležitosti provedla naším jménem realitní kancelář za nás. Po zkušenosti, kterou máme za sebou nyní, víme, že naše volba byla správná a ani v budoucnu bychom se nerozhodli jinak. S poděkováním a přáním mnoha stejně spokojených klientů i v budoucnu

Jana a Filip Havlišovi

 

Petr Šlapák a Libuše Procházková - koupě bytu 3kk, Praha Kamýk

Vážení, chteli bychom Vám tímto velice poděkovat za bezkonkurenční a velmi a ochotný přístup při realizaci koupě bytu. Jsme nad míru spokojeni s jakým nasazením a přístupem jste vše zařídili. Časově vše dořešeno naprosto perfektně a bez problémů. Píšeme poděkování, protože jsme se ještě s takovou kvalitou služeb nesetkali!!!! Patří Vám od nás velké díky a přejeme Vám co nejvíce spokojených klientů, kterými jsme se díky Vám teké stali.

S pozdravem Petr Šlapák, Libuše Procházková 

 

Petr Houfek - prodej bytu 3+1, Praha Nusle

Rád bych Vám tímto poděkoval za pomoc při převodu členských práv a povinností u bytu v Nuslích. Oslovilo mne mnoho realitních makléřů, nikdo z nich mi nedovedl skutečného zájemce. Pak jste mne oslovila Vy, vysvětlila mi podrobně, jaké kroky budete podnikat a co se bude následně dít. I jste mi doporučila cenu, za kterou budete byt nabízet a k mému velkému překvapení jste i velmi rychle našla konečného zájemce. Celý obchod proběhl bez zbytečných průtahů. Nakonec jste za mne ukončila i odběr energií. I přes mou velkou nedůvěru k realitním makléřům musím přiznat, že jste mi ušetřila čas i peníze a kdybych v budoucnu řešil tuto otázku, určitě se na Vás a celou kancelář obrátím i Vás všude doporučuji. Vaši práci považuji za naprosto profesionální a příkladnou a bez Vaší pomoci bych prodej zcela jistě nezvládl tak rychle. S úctou a pozdravem.

Petr Houfek