offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Bc. Radek Koula - RE/MAX Diamond Group
Nemovitosti makléře

Bc. Radek Koula je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 72666277.

Bc. Radek Koula

RE/MAX Diamond Group

Telefon:
+420 777 121 825
Adresa:
RE/MAX Diamond Group
RE/MAX Diamond Group, Samcova 1177/1
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Bc. Radek Koula - certifikovaný realitní specialista

Osobní a lidský přístup, praktická životní zkušenost a férové přímé jednání, na těchto věcech si velmi zakládám.

"Můj první realitní případ, byl pro mne před lety zatím také tím nejsložitějším a osud mi rovnou přichystal, jak se říká, křest ohněm.

Jednalo se o rozsáhlý rodinný majetek – zemědělskou usedlost s dvanácti různými pozemky. Což o to, takových se prodává mnoho. Rozhodně ale každá nemovitost nemá najednou 16 spoluvlastníků, kteří spolu třeba z různých důvodů nekomunikují, někteří se ani osobně neznají, nebo dokonce vůbec netuší, že nějaké nemovitosti zdědili.
Znamenalo to pro mne mnoho jednání, vedení složitých komunikací mezi spolumajiteli, jejich právními zástupci, katastrálním úřadem a také několika notáři, u kterých byly podány žádosti o dodatečná projednání dědictví. Také ovšem 3 roky mé trpělivé práce.

Hodláte-li výhodně prodat, nebo pronajmout Váš dům, byt, pozemek, nebytové prostory, nebo třeba i podíl v bytovém družstvu, současná situace na trhu s nemovitostmi tomu velmi přeje.

Jsem Vám plně k dispozici po celé ČR!

Můžete ode mne očekávat velmi osobní a lidský přístup, kvalitní realitní servis od A do Z, právní služby renomované advokátní kanceláře, jistou životní zkušenost a férové přímé jednání, na němž si velmi zakládám."

Radek Koula

Jsem rád součástí plnění snů o bydlení. Josefovi, Lucii a Pepíčkovi se sen bydlet v domku splnil.
Jsem rád součástí plnění snů o bydlení. Josefovi, Lucii a Pepíčkovi se sen bydlet v domku splnil.

Reference

"Přístup a práci makléře pana Kouly hodnotím jako výborný, byl na doporučení našich kamarádů, kteří s ním prodávali svůj byt, takže sázka na jistotu. "

Hodnocení: 10/10

"Byli jsme maximálně spokojeni. Prodali jsme za dobrou cenu a služby makléře pana Kouly jsou na jedničku. Na nic si nehraje a je praktický. "

Hodnocení: 10/10

"S Radkem Koulou jsem spokojena na 100%. Znám ho osobně již řadu let a vím, že pokud něco dělá, dělá to na plno a vždy dotáhne do konce vše co si předsevzal. Mou důvěru má a přeji, ať se mu daří i nadále tak dobře jako doposud. Sleduji i jeho počiny na facebooku a smekám. Díky Radku! :) J"

Hodnocení: 10/10

"Práce pana bakaláře Kouly je na jedničku, spolehlivý přístup, vstřícnost a ochota hledat řešení i nestandardně. Velké množství nabídky bytů na trhu k pronájmu v době coronaviru nebyla pro nás moc výhodná výchozí pozice. Náš byt však pan makléř pronajal za dobrou cenu, jsme spokojeni a nájemníci jistě také. Děkuji za profi přístup, pro nás s minimem starostí."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Makléř Radek Koula byl pro nás jasnou volbou, známe ho osobně velmi dobře a věděli jsme, že jeho spolehlivost je pro nás tím co nám ušetří čas a starosti. Umí skvěle odfiltrovat to co není podstatné a přesto se umí zaměřit na detaily. Příští rok se chystáme využít opět jeho služeb, zajistí vždy vše na jedničku."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pna Koulu jako makléře hodnotím jako profíka. Přemýšlí v souvislostech a raději všechno propočítá a zváží předem. Díky tomuhle přístupu mu chci znovu poděkovat, že mi ušetřil spoustu času, peněz a nervů. Jedná normálně, příjemně a na to, že jsme se před tím vůbec neznali, tak jsme hned našli společnou řeč a vše klaplo na jedničku."

Hodnocení: 10/10

"Skvělý makléř, který mě provedl úskalím prodeje bezpečně a příjemně. Postaral se naprosto o vše a já nemusel opustit teplo svého domova, což je v mé nelehké zdravotní situaci rozhodující. Je poctivý a galantní. VŘELE DOPORUČUJI ! Děkuji a při budoucím obchodu opět nashledanou !"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivé, rychlé, přímé a férové jednání pana makléře! Dokáže pochopit věci i v lidské rovině a to nám bylo sympatické velmi."

Hodnocení: 10/10

"Radka Koulu znám osobně už několik let, byla to pro mne sázka na jistotu. On je povahou od podstaty spolehlivý člověk, takže za mne mohu jeho služby všem kdo řeší bydlení jedině doporučit. A také už se stalo!"

Hodnocení: 10/10

"S prací pana Radka Kouly jsem byla maximálně spokojena. Vždy byl velmi vstřícný a nápomocný. Měl zároveň velkou snahu vše vyřešit včas, o všech krocích mě neprodleně informoval a celkový jeho přístup byl pozitivní a nadstandartní. Oceňuji jeho osobní a zároveň profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Zkušený a znalý věcí, zařídil pro nás vše potřebné a nemáme žádné výhrady. Normální pohodové jednání pana Kouly nás oslovilo hned na prvním setkání. Kdyby byli všichni realitní makléři spolehlivý jako on, tak jsou lidi co prodávají svoje bydlení v naprostém klidu a bez nervů."

Hodnocení: 10/10

"Pan bakalář Koula odvedl svoji práci na jedničku, nemáme výhrad, naopak, jeho pozitivní přístup a spolehlivost velmi oceňujeme. Můj byt prodával několik měsíců jiný realitní makléř, ovšem bez úspěchu, tudíž jsme prodej s ním ukončili. Když se tohoto úkolu ujal pan Koula, hned jsme s mojí paní viděli rozdíl v přístupu a v bezvadné komunikaci. Byt byl nakonec prodán za velmi krátkou dobu a o něco lépe, než jsme si mysleli že ho vlastně prodáme. Shrnuto, podtrženo - odborník na svém místě, skvělá práce pana makléře! Díky, ať se i nadále daří!"

Hodnocení: 10/10

"S panem Koulou se mi velmi dobře spolupracovalo. Je velmi empatický, svědomitý a vše co slíbil, vždy splnil. Radek Koula je profesionální, vstřícný, velmi lidský a otevřený. Je spolehlivý, ochotný komunikovat při řešení problémů i v mimopracovním čase. Velmi oceňuji propracovanost a flexibilitu, s jakou se ujal prezentace mého bytu, pečlivého výběru potenciálních kupců a následnou podporu během zdlouhavého, pro mě vyčerpávajícího hledání nového bytu. Měl a má moji plnou důvěru."

Hodnocení: 10/10

"Se službami makléře jsme velmi spokojeni, vzhledem k našemu značnému časovému vytížení jsme ocenili makléřovu vstřícnost, osobní přístup a zejména to, že jsme se nemuseli starat vůbec o nic, vše bylo vyřízeno k naší maximální spokojenosti a to ve velmi krátké době. Tohoto makléře ostatním klientům rozhodně doporučujeme."

Hodnocení: 10/10

"S panem Koulou jsme byli velmi spokojeni, protože náš byt prodal velmi výhodně. Nemuseli jsme se o nic starat a pan Koula spolehlivě a bez stresů pro nás, vše vyřídil. Doporučili jsme ho také přátelům, kteří s ním už prodávají byt a zároveň kupují domek. Kéž by byli všichni makléři takto spolehliví a pohodoví. Děkuji KP"

Hodnocení: 10/10

"Vstřícný, spolehlivý, pohotový"

Hodnocení: 10/10

"Pan Radek Koula je odborník na svém místě. Dokázal brzy a výhodně prodat můj byt, tak jak jsem potřebovala, jelikož na toto navazovala koupě nového bytu. Vše zařídil k mé spokojenosti, absolvoval na základě plné moci, kterou jsem mu udělila, také velmi náročná a nepříjemná jednání s realitní kanceláří, se kterou jsem měla uzavřenou smlouvu ještě před REMAXem a která se mnou bohužel nejednala dobře. Pan Radek Koula zajistil ukončení nevýhodné smlouvy a s energií jemu vlastní se pustil do prodeje mého bytu velmi citlivě. Pan Koula zajistil veškeré právní záležitosti prodeje mého bytu skvěle a pomohl mi zajistit také právní servis okolo koupě nového bytu. Doporučila jsem jeho služby také mé přítelkyni, která bude prodávat byt. S panem Koulou jsme navázali hezké přátelství a jsem ráda, že mohu díky němu prožívat klidné období mého důchodu v novém bytě."

Hodnocení: 10/10

"Naprosto vynikající zkušenost s panem Koulou po všech stránkách. Budeme spolupracovat i na dalších mých projektech."

Hodnocení: 10/10
.