Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Michaela Masopustová - RE/MAX Diamond

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Michaela Masopustová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 65058429.

Michaela Masopustová

Jmenuji se Michaela Masopustová, vystudovala jsem SPŠ stavební, obor Pozemní stavitelství, zaměření Pozemní stavby. Prodej, koupě i pronájem nemovitosti bývá velmi časově náročná záležitost spojená se stresem. Zachovejte si úsměv, své starosti přenechte mně. www.michaelamasopustova.cz www.linkedin.com/michaela.masopustova

Makléřka - RE/MAX Diamond

Telefon:
+420 725 293 495
Adresa:
Samcova 1177/1
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Platinum Club Hall of Fame CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Moje vzdělání, zkušenosti a úspěchy:

Michaela Masopustová
Michaela Masopustová
oceňování
oceňování

REFERENCE

Je pro mne důležité, jak se cítí v průběhu prodeje a pronájmu klient.

REFERENCE:

manželé Havlišovi - prodej bytu 2+kk, Praha 4 Podolí

Rádi bychom touto cestou poděkovali Vaší společnosti, jmenovitě paní Michaele Masopustové za velmi profesionální spolupráci při prodeji naší nemovitosti. Vzhledem k tomu, že jsme měli již jednu zkušenost s realitní kanceláří za sebou, a nebyla právě pozitivní, neměli jsme tentokrát v úmyslu spolupracovat s realitní kanceláří raději vůbec. Jak jsme ovšem sami zjistili, prodej nemovitosti s sebou nesl pro nás - laiky trhu neznalé - velkou investici času, ale i možná úskalí. Když už se pro nás situace stala neúnosnou, padla naše volba na možnou spolupráci právě na paní Masopustovou. Její jednání, ať telefonická nebo osobní, byla vždy nanejvýš profesionální a odborná, zároveň ale velmi vstřícná a rychlá. V mnoha směrech si troufáme tvrdit, že i nad rámec pracovních povinností. Byli jsme pravidelně informováni o vývoji a stavu naší zakázky, o vývoji na trhu s nemovitostmi i možných očekáváních. Ani nás tedy nepřekvapilo, že se prognóza paní Masopustové o prodeji naplnila do puntíku. Dokonce i všechny právní úkony a legislativní náležitosti provedla naším jménem realitní kancelář za nás. Po zkušenosti, kterou máme za sebou nyní, víme, že naše volba byla správná a ani v budoucnu bychom se nerozhodli jinak. S poděkováním a přáním mnoha stejně spokojených klientů i v budoucnu

Jana a Filip Havlišovi

 

Petr Šlapák a Libuše Procházková - koupě bytu 3kk, Praha Kamýk

Vážení, chteli bychom Vám tímto velice poděkovat za bezkonkurenční a velmi a ochotný přístup při realizaci koupě bytu. Jsme nad míru spokojeni s jakým nasazením a přístupem jste vše zařídili. Časově vše dořešeno naprosto perfektně a bez problémů. Píšeme poděkování, protože jsme se ještě s takovou kvalitou služeb nesetkali!!!! Patří Vám od nás velké díky a přejeme Vám co nejvíce spokojených klientů, kterými jsme se díky Vám teké stali.

S pozdravem Petr Šlapák, Libuše Procházková 

 

Petr Houfek - prodej bytu 3+1, Praha Nusle

Rád bych Vám tímto poděkoval za pomoc při převodu členských práv a povinností u bytu v Nuslích. Oslovilo mne mnoho realitních makléřů, nikdo z nich mi nedovedl skutečného zájemce. Pak jste mne oslovila Vy, vysvětlila mi podrobně, jaké kroky budete podnikat a co se bude následně dít. I jste mi doporučila cenu, za kterou budete byt nabízet a k mému velkému překvapení jste i velmi rychle našla konečného zájemce. Celý obchod proběhl bez zbytečných průtahů. Nakonec jste za mne ukončila i odběr energií. I přes mou velkou nedůvěru k realitním makléřům musím přiznat, že jste mi ušetřila čas i peníze a kdybych v budoucnu řešil tuto otázku, určitě se na Vás a celou kancelář obrátím i Vás všude doporučuji. Vaši práci považuji za naprosto profesionální a příkladnou a bez Vaší pomoci bych prodej zcela jistě nezvládl tak rychle. S úctou a pozdravem.

Petr Houfek

Realizace

Reference

"Naprostá spokojenost s velice profesionálním přístupem paní Masopustové"

Hodnocení: 5/5

"Vstřícnost, vše vysvětleno, žádný tlak, profesionalita a zájem. Děkuji a doporučuji. Pokud budeme řešit prodej/ nákup další nemovitosti, víme na koho se obrátit. "

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, důvěryhodnost, zodpovědnost"

Hodnocení: 5/5

"S Michaelou Masopustovou jsem měl možnost spolupracovat na několika projektech. Všechno vždy proběhlo naprosto profesionálně, bez jakýchkoliv překvapení či neurčitostí. Komunikace je jasná a přímá, dohody jsou vždy dodrženy, profesionální etika je příkladná. Doporučit její služby mohu komukoliv, kdo očekává vysokou kvalitu a profesionalitu bez kompromisů. "

Hodnocení: 5/5

"Michaela je špičková expertka v oblasti realit a už po několikáté jsem využil jejích služeb k naprosté spokojenosti. Vřele doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Maximalne profesionalni pristup, absolutni spokojenost!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Prodej probehl dle predstav"

Hodnocení: 5/5

"Paní Masopustová je spolehlivá a rychlá."

Hodnocení: 5/5

"Velice milá. Pravidelné informace, perfektní spolupráce. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Michaela je člověk na svém místě. Vše potřebné zařídila bez zbytečných průtahů. Mohla jsem se ve všem na ní spolehnout. Má přehled o trhu s nemovitostmi, ví, co vše je potřeba v daném obchodě zařídit. Nemusela jsem se o nic starat. Super. Mohu paní Michaelu doporučit všem co potřebují pomoci při prodeji nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Velmi dobrá komunikace, profesionalita. "

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velice spokojená. Rychlá, spolehlivá, příjemná. Doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální a vstřícné jednání. Z mé strany velká spokojenost. Dům byl pronajatý velmi rychle. Výborně se orientuje v oblasti realit a její rady a doporučení jsou velmi cenné a přesné. Těším se na případné pokračování spolupráce a paní Masopustovou velmi doporučuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální a efektivní "

Hodnocení: 5/5

"Paní Masopustová je člověk na svém místě. Její přístup ke klientům a diplomacie je úžasná. Spolupracuji s ní již podruhé a budu ji všude doporučovat."

Hodnocení: 5/5

"vše šlo hladce a bez nejmenších problémů, práce profesionála každým okamžikem od prvních informací po podpis smlouvy"

Hodnocení: 5/5

"Se službami paní Masopustové jsem byl velmi spokojen."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pani Michaela Masopustová profesionální makléřka. Rozhodně bych jí doporučila "

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost!!! "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Veľmi profesionálny prístup, ochota, radosť s pani Michaelou M. spolupracovať. Určite by som sa na ňu znovu obrátila. Spokojnosť - 1000 %"

Hodnocení: 5/5

"Vše pečlivě připravené z mých podkladů, realizace bez komplikací."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, odborné znalosti a rychlý prodej. Naprostá spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální a 100% znalostí, přístup a jednání s klientem."

Hodnocení: 5/5

"Najlepší maklér na svete je Michaela Masopustova"

Hodnocení: 5/5

"Paní Masopustová je profesionál ve svém oboru. Má profesionální přístup, velmi příjemné přátelské vystupování. Řeší vše do posledního detailu. Pomůže se všemi smlouvami a doklady. Je vždy k dispozici klientovi. Nejlepší makléřka, kterou známe a všem vřele doporučujeme. "

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost se vším. "

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost se vším. "

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost se vším. "

Hodnocení: 5/5

"Skvělá a profesionální spolupráce, rychlé vyřízení našich dotazů a požadavků. Mohu jen a jen pochválit. "

Hodnocení: 5/5

"S pani Masopustovou jsme byli velice spokojeni. Profesionalni pristup, ochota. Urcite ji budeme doporucovat dale."

Hodnocení: 5/5

"Maximálna spokojnosť, predávali sme byt na diaľku vzhľadom k situácii s koronou. Pani Masopustová bola maximálne ústretová, všetko vysvetlila, vyriešila, odporučila na základe svojich skúseností."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup ve všech směrech. "

Hodnocení: 5/5

"Jen to nejlepší."

Hodnocení: 5/5

"S paní Masopustovou spolupracujeme již nêkolik let a nemênili bychom. Je velmi ochotná, vstřícná, pracovitá a výbornê zná problematiku teto profese. "

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka pracovala rychle a efektivně. Na cokoli jsem se zeptal,, to mi srozumitelně vysvětlila. Spolupráce s ní byla velmi příjemná."

Hodnocení: 5/5

"M. Masopustová je skutečnou profesionálkou ve svém oboru. Kontakt na ni jsme dostali od naší dobré známé. Naši nemovitost s námi důkladně konzultovala. Následně zpracovala perfektní inzertní nabídku. Byli jsme informování o vývoji naší nabídky. V zásadě jsme nic dalšího nemuseli podnikat a i přes nejistou dobu začátku Koronakrize se v krátké době podařilo naši nemovitost prodat. M. Masopustová jde za cílem a klient se nemusí zabývat nedůležitými věcmi okolo. Vlastně za nás vyřešila vše a moc děkujeme. Byla to moje druhá zkušenost s RK REMAX a opět se mi potvrdilo, že makléři REMAX jsou zřejmě tím nejlepším co lze poptat na trhu u nás. M. Masopustová má perfektní vystupování a vše předem připravené pro hladký průběh řešení, v našem případě, prodeje nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální makléřka. Ušetřila mi spoustu starostí."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S Michaelou spolupracujeme již delší dobu. Její služby jsou naprosto profesionální. Umí skvěle vyhodnotit, kteří zájemci o pronájem bytu jsou spolehliví či naopak upozorní na případná rizika. Pokud budeme potřebovat další realitní služby, určitě se na Michaelu rádi znovu obrátíme."

Hodnocení: 5/5

"Pani Michaela Masopustová je profesionální makléřka, využiji její službu i v budoucnu. Marie Řezníčková"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Rozhodně doporučuji vše proběhlo skvěle a rychle."

Hodnocení: 5/5

"M.Masopustová je spolehlivá, dochvilná, vše vyřídí dle smlouvy. Veškeré služby - prezentace nemovitosti, informování o prohlídkách, následné sepsání kupní smlouvy, zajištění advokátní úschovy, převody na katastru, převody energií - to vše bylo provedeno rychle, bez jakýchkoliv zádrhelů a vždy s úsměvem."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, rychlé. Výborná komunikace. První realitní makléř, se kterým jsem spokojený."

Hodnocení: 5/5

"Služby Michaely Masopustové jsme využili opakovaně - a opět k naší naprosté spokojenosti. Poradila a pomohla se zařízením potřebných dokumentů (PENB apod.) a následně se perfektně postarala o prodej, který proběhl rychle a pro nás naprosto bez starostí. Za nás jednička s mnoha hvězdičkami."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, příjemné vystupování, rychlé jednání, spolehlivost, důvěra....vřele paní Masopustovou doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, profesionalita jednání se mnou i s klienty, rychlost a důslednost."

Hodnocení: 5/5

"Michaela je člověk na svém místě, nejen že se vyzná a je naprostý profík, navíc je to evidentně i její koníček, protože na všem co dělá je znát nadšení a enargie, které do toho dává."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Michaela je makléř s velkým M, je to prostě profesionálka. Je spolehlivá, seriózní a velmi sympatická."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalni jednani, aktivni pristup"

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální servis a přístup k zákazníkovi. Zdaleka nejlepší makléř, kterého jsem kdy potkal."

Hodnocení: 5/5

"Michaela Masopustová je profesionálka ve svém oboru, milá, vstřícná, přesná a spolehlivá. Je radost s ní spolupracovat."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem moc spokojená, pani makléřka byla moc milá a ochotná a vždy profesionální. Určitě doporučuji využít jejich služeb v oblasti realit."

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji naprosto profesionální přístup Michaely Masopustové, spolehlivost, odbornost, připravenost a vysokou úroveň poskytovaných služeb a zároveň lidský přístup."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup, jasná a efektivní komunikace, vše vyřešeno ke spokojenosti klienta"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup makléřky na vysoké úrovni."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Michaela je vysoce profesionalni maklerka, jejiz sluzeb vyuzivam radu let a vzdy k me maximalni spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup - skutečně kvalitní služby - maximální spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup. Skvělá komunikace."

Hodnocení: 5/5

"Makléřka Míša je velice seriózní, má mou plnou důvěru. Byt prodala za nejlepších podmínek a velice rychle....doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Skvělé, profesionální a rychlé jednání bez jakéhokoliv problému."

Hodnocení: 5/5

"Jako obyčejně u p. Masopustové, mé “dvorní makléřky”, smím-li to tak ríci: naprosto spolehlivé, presné, odborne erudované, proaktivní a velice príjemné jednání."

Hodnocení: 5/5

"Přístup a servis paní Masopustové byl úžasný a velice nám pomohla při prodeji naší nemovitosti až do zdárného konce. Moc děkujeme."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Makléřka jednala velice profesionálně a rychle, byt byl do týdne zamluvený a smlouva podepsaná."

Hodnocení: 5/5

"max.vstřícnost a spolehlivost...."

Hodnocení: 5/5

"S maklerkou Michaelou Masopustovou jsme dlouhodobe velmi spokojeni. Predevsim ocenuji profesionalitu a prijemne a vecne vystupovani."

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionalni pristup, vyborna komunikace a spoluprace i nadalku."

Hodnocení: 5/5

"Paní Masopustová je nejlepší profesionálka ve svém oboru.S jejima službama jsem byla naprosto spokojená,velmi mi pomohla.Děkuji za její ochotu a čas,který mi věnovala.Nováková Pavlína"

Hodnocení: 5/5

"Kvalita poskytovaných služeb byla na velmi vysoké a profesionální úrovni. S prodejem bytu jsme neměli žádné starosti. Všechna administrativa týkající se prodeje bytu, smluv, předání bytu a následných přepisů elektriky, plynu, atd. byla plně v režii makléřky, což nám velmi ušetřilo cenný čas a komunikaci s úřady. Spolupráci můžeme jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup od začátku do konce realizace, znalost realitního trhu."

Hodnocení: 5/5

"Výborná dohoda, všechno hladce proběhlo, 1 s *"

Hodnocení: 5/5

"Kompetentní, přesná, spolehlivá, příjemné jednání"

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální přístup. Byl jsem více než spokojen. Během celé fáze prodeje bytu jsem se minimálně zapojoval. Vše bylo připraveno/vyřízeno slečnou Masopustovou."

Hodnocení: 5/5

"Makléřka vystupovala profesionálně, příjemně a srozumitelně pro stranu pronajímatele a domnívám se, že i pro nájemce. Nebylo jí zatěžko vyhledávat nové nájemce až se našel "ten pravý"."

Hodnocení: 5/5

"Paní Michaela Masopustová je skvělá makléřka, perfektní přehled o realitním trhu, 100% spolehlivost, lidský přístup, vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Masopustová,je skvělý profesionál s velmi dobrým vystupováním a výsledkem."

Hodnocení: 5/5

"Vážíme si profesionálního přístupu, férového jednání a rychlého prodeje. Vše proběhlo dle našeho očekávání. Služeb paní Masopustové bychom bez váhání opět využili. Velmi doporučujeme."

Hodnocení: 5/5

"přátelské a profesionální vystupování a nasazení"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"profesionální a milé jednání, vstřícnost, zcela bez problémů - člověk se nemusí téměř o nic starat :-)"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spolehlivost, dochvilnost, bezchybnost. Příjemné osobní jednání. Erudice."

Hodnocení: 5/5

"Michaela Masopustová je naprosto profesionální makléřka, milá, krásná žena. Pracuje s nevšení pozorností a vnímavostí pro spokojenost jak kupujícího tak i prodávajícího - nájemce i pronajímatele. Mám tu čest být její klientkou."

Hodnocení: 5/5

"Naprostý profesionál. Velmi dobré vystupování. Vysoké služby i nad rámec prodeje. Dokáže vždy poradit. Práce paní Masopustovou prostě baví a je to vidět na každém kroku, vřele doporučuji!!!!!"

Hodnocení: 5/5

"Michaela Masopustová je vynikající makléřka a její služby nelze než vřele doporučit. Pozorně vyslechla všechny naše požadavky a potřeby (a že byly některé nestandardní, neboť jsme potřebovali nejříve prodat jednu nemovitost a za utržené peníze koupit novou, do které se přestěhujeme), poradila, pomohla a především v době mnohem kratší, než jsme čekali, získala díky své profesionalitě kupce na naši nemovitost. Spolupráci není naprosto co vytknout, a až budeme do budoucna zvažovat nějaké další realitní obchody, rozhodně se obrátímě opět na M. Masopustovou. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka mi velmi dobře a rychle pronajala byt. Plná spokojenost je jak na mé straně, tak na straně nájemníka."

Hodnocení: 5/5

"Michaela je skvela profesionalka, ktera zhodnocuje sve mnohalete zkusenosti na realitnim trhu ve prospech svych klientu. Je absolutne spolehliva a dokaze finalizovat danou transakci velmi rychle za velmi vyhodnych podminek pro sveho klienta. Pocitam s jejimi sluzbami i do budoucna."

Hodnocení: 5/5

"vstřícnost, ochota, plnění dohod"

Hodnocení: 5/5

"Paní Masopustová od první schůzky naplňovala mé představy profesionála. Proklientský přístup, maximální nasazení, 100% servis. Skvělá spolupráce, díky které byl byt rezervován už za 14 dní. Všem můžu tento přístup srdečně doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní servis a profesionalita."

Hodnocení: 5/5

"Michaela je opravdova profesionalka, ktera ma vyborny prehled o ceskem realitnim trhu a zaroven je vysoce spolehliva, pracuje velmi efektivne, skvele komunikuje a rychle koordinuje cely proces k uspesnemu uzavreni obchodu. Spolupracuji s ni mnoho let a doporucuji ji svym pratelum, protoze vim, ze je na ni absolutni spolehnuti,"

Hodnocení: 5/5

"Velmi milá komunikace, profesionalita a přesto pocit osobního přístupu."

Hodnocení: 5/5

"M. Masopustova poskytla fantastickou sluzbu,je velmi prijemna zena a rada jsem s ni jednala. Vzdy mne poskytla cokoliv jsem potrebovala a rychle moji nemovitost prodala. Totez provedla pro kupujici ."

Hodnocení: 5/5