Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Drive -, Benešov

5,0

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 317 702 636

Realitní kancelář RE/MAX Drive, Benešov

Telefon:
+420 317 702 636
E-mail:
Adresa:
Tyršova 194
25601 Benešov
zobrazit na mapě
  • Za doporučení nemovitosti k prodeji vám rádi vyplatíme odměnu!
  • Spolupracující realitní makléři jsou nezávislí podnikatelé, podnikající na základě živnostenského listu
  • Zajímá vás KARIÉRA REALITNÍHO MAKLÉŘE? Zavolejte nám! Do našeho týmu přijmeme nové kolegyně a kolegy.
  • Bankovní spojení (rezervace): číslo účtu 238197114/0300 vedeného u ČSOB
  • Otevírací doba kanceláře PO - PÁ 8:30 - 17:00

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní kandidáti

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

VÍTEJTE V RE/MAX DRIVE!

Velmi dobře víme, že prodej a nákup nemovitosti jsou okamžiky, ve kterých mnohdy realizujete svou životní investici. Jsme připraveni být vám v těchto okamžicích co nejvíce nápomocni. Nejsme pouze obchodníci s nemovitostmi. Jsme vaši poradci a průvodci celým procesem prodeje či nákupu nemovitosti.

Proto si nesmírně vážíme toho, že se na nás  již od roku 2010 obracíte právě v těchto chvílích.Jako na skutečného partnera, který za všech okolností stojí na vaší straně a na kterého se můžete vždy spolehnout.

Děkujeme!

Chcete prodat svou nemovitost? Klikněte ZDE

Uvažujete o koupi nemovitosti? Klikněte ZDE

Potřebujete poradit? Klikněte ZDE

NAŠE SLUŽBY

Chceme vám být nápomocni v jakékoliv situaci, kdy se jedná o nemovitosti. Řadu jich dokážeme vyřešit za vás, někdy by se mohla hodit alespoň dobrá rada.

PRODEJ NEMOVITOSTI

Postup při prodeji nemovitosti není zase až tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vyžaduje pečlivou přípravu, správnou organizaci, znalost právních a finančních souvislostí. Se vším rádi pomůžeme tak, abyste svou nemovitost prodali bezpečně a za co nejlepší cenu.

KOUPĚ NEMOVITOSTI

Najít ideální nemovitost, která přesně odpovídá požadavkům zájemce bývá složité. Spojte se s námi a společně nalezneme vaši nemovitost snů.

ODHAD TRŽNÍ CENY

Zajímá vás, kolik peněz je možné reálně získat prodejem vaší nemovitosti a nechcete se přitom spoléhat na pouhé porovnání nabídek na realitních serverech?
Kontaktujte nás. Díky sofistikovanému oceňovacímu systému stanovíme prodejní cenu nemovitosti s minimální odchylkou.

ASISTENCE PŘI DĚDICKÉM ŘÍZENÍ

Vyřizování dědictví je náročný proces. Dědíte-li nemovitosti, budete potřebovat stanovení jejich obvyklé ceny. Jsme připraveni a rádi vám pomůžeme.

RX FINANCE - hypoteční financování

Chcete si pořídit nové bydlení a uvažujete o jeho financování pomocí hypotéky? Kontaktujte nás.
Díky unikátní službě RX Finance dokážeme přibližně 30% nemovitostí v České republice ocenit online podle metodiky, akceptované bankami. Na místě se navíc během několika minut dozvíte, zda hypoteční úvěr získáte, nebo bude třeba hledat další možnosti financování.

Google Recenze 5

Jan Andersson

před měsícem

"Přesně tak, jak vše proběhlo, si představuji realitní služby (ať už z pohledu prodávajícího nebo kupujícího) a nenapadá mě zatím nic, co by se mohlo vylepšit nebo upravit. Celá služby spíše překonala vstupní očekávání."

Martin Venuš

před rokem

"Kupovali jsme pozemek pro stavbu rodinného domu. Realitním makléřem byl pan Olbrich. Se službami jsme byli velmi spokojeni. Na čem jsme se domluvili, to skutečně platilo. Smluvní dokumentace byla připravena dobře a byla oboustranně vyvážená. Po zkušenostech s některými realitními kancelářemi jsem měl obavy, ale v tomto případě proběhlo vše přesně dle dohody. Toho se vážím a pan Olbrich si získal mou důvěru. Mohu tedy určitě doporučit."

Martin Židlický

před 6 měsíci

"Přes realitní kancelář jsme kupovali pozemek a jednali jsme přímo s panem Olbrichem. Jednání proběhla velice rychle a veškerá komunikace byla vedena naprosto profesionálně a s citem pro nezkušené. Veškeré detaily byly dopodrobna vysvětleny. Řídí se zde heslem co je domluveno to platí. Velice moc děkujeme a srdečně doporučujeme každému kdo by chtěl využít služeb pana Olbricha a jeho kanceláře."

Monika R

před rokem

"Kancelář je na dostupném místě (5 min od vlakového a autobusového nádraží Benešov). Pan Olbrich je velice profesionální odborník ve svém oboru. Oceňuji rychlou reakci, velice příznivé ceny a také fakt, že Vám žádné služby nenutí. Jsem k realitním kancelářím skeptická, toto kancelář je vyjímka."

Petra Owl

před 6 měsíci

"Pan Olbrich mi pomohl v podstatných věcech, které jsem potřebovala zařídit a nechal nás s prodávající zařídit si i věci po svém, když jsme to chtěly. Ochránil také můj zájem kupující, aby se neprodal dům jiné nabídce... Děkuji za spolupráci.."