Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jiří Dráb - RE/MAX Drive

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Jiří Dráb je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 67963021.

Jiří Dráb

Vaše starosti na mou hlavu.  Odhady cen, prodej a pronájem nemovitostí - rychle, kvalitně, s úsměvem. 

Makléř - RE/MAX Drive

Telefon:
+420 606 731 978
Adresa:
Tyršova 194
25601 Benešov

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

O mně

Prodeji nemovitostí se v kanceláři RE/MAX Drive věnuji od roku 2014 a za tu dobu jsem pomohl desítkám klientů prodat nemovitost v krátké době a s cenou v průměru o 17% vyšší než při samoprodeji.

Zpracovávám tržní odhady nemovitostí, natáčím videoprohlídky, fotím profesionální fotografie, rýsuji půdorysy a provádím Home staging (úpravu nemovitosti na focení).

Ve svém oboru se stále vzdělávám a využívám nejmodernější techniky a nástroje ke kvalitní prezentaci nabízených nemovitostí. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho požadavky a potřeby. Specializuji se na prodej nemovitostí způsobem aukce. 

Certifikáty a ocenění

2.místo region Čechy
2.místo region Čechy
Makléř roku
Makléř roku

Ukázka prodané nemovitosti - vila Praha

PRODÁNO!

Chcete mít také fotku své nemovitosti na mapce mnou PRODANÝCH nemovitostí?

Prodejte svou nemovitost se mnou, bezpečně, s plným servisem a s pomocí největší realitní společnosti světa!

Kontakty na spokojené prodávající a kupující klienty jsou k dispozici pro verifikaci, stačí mě kontaktovat.

Realizace

Reference

"Pan JIří Dráb nám byl nápomocen při prodeji nemovitosti.Prodej proběhl vnejbližší možné době a k naší plné spokojenosti.Pan makléř je profesionál a byl vždy velmi ochotný a milý i jako člověk.Rozhodně ho rádi doporučíme všem svým přátelům. manželé Kosniowští"

Hodnocení: 5/5

"Perfektní , profesionální a lidský přístup. Nelze nic vytknout, pouze samá pozitiva"

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř je velmi vstřícný a ochotný kdykoliv se vším poradit. Děkujeme za spolupráci. "

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost s panem makléřem."

Hodnocení: 5/5

"Dva domy v Miličíně jsem se dlouho snažila prodat u jiné realitní kanceláře, ale neúspěšně. Pan Dráb mě oslovil sám, nabídl svoje služby a tak jsem ho chtěla vyzkoušet, i když po předchozí zkušenosti jsem v úspěch už moc nevěřila. On ale udělal krásnou prezentaci a oba domy prodal během dvou týdnů. Za cenu jakou jsem požadovala a navíc velmi sympatickým kupujícím, za což jsem mu moc vděčná, protože v jednom z domů jsem se narodila a byla to památka na rodiče. Děkuji. V.Beranová. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř Jiří Drab je muž na svém místě. Byla jsem velice spokojená již podruhé. Určitě bych ho doporučila všem. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Chci upozornit na jeho vysoce profesionální a zároveň osobní přístup k řešení všech problémů i nad rámec smlouvy k mé plné spokojenosti,za což mu mnohokrát děkuji. "

Hodnocení: 5/5

"Je mi přes 80 let, svou chalupu jsem se neúspěšně snažil prodat sám několik měsíců a tak jsem prodej svěřil panu Drábovi. Ten ji prodal během několika dnů a dokonce o víc než 300.000 Kč než jsem původně požadoval. Všude mě odvezl, vše zařídil a já jsem naprosto spokojen. "

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb na velmi vysoké úrovni, profesionální a osobní přístup. Příjemné vystupování vždy s úsměvem a velmi rychlé jednání. Pana Drába jednoznačně a vřele doporučuji i ostatním. Nekvasilová "

Hodnocení: 5/5

"Rychlé, ochotné a celkově perfektní zajištění celého procesu koupě a prodeje nemovitosti, zejména s ohledem na to, že koupě domu musela nestandardně navazovat na prodej předchozí nemovitosti. Makléře doporučujeme! Zajistil právní služby, vyklizení nemovitosti, naše plynulé přestěhování... prostě všechno."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní, profesionální práce, laskavý přístup, nadstandardní servis."

Hodnocení: 5/5

"Velice sympatický pán,který ví co dělá..Jedná rychle,profesionálně a při tom všem si zachovává lidský přístup.Děkuji !"

Hodnocení: 5/5

"Velmi milé a vstřícné jednání"

Hodnocení: 5/5

"Perfektni sluzba"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Slušný a korektní člověk s profesionálním jednáním.Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den s p.Drábem jsme byli moc spokojeni délují Milotovi"

Hodnocení: 5/5

"Přístup pana Drába je velmi profesionální a také osobní. Veškeré potřeby nás jako prodávajícího řešil obratem a k naší spokojenosti. Rozhodně bych pana Drába doporučil i dalším."

Hodnocení: 5/5

"Shodou okolností jsem přišla do kontaktu s mnoha makléři, pan Dráb je všechny strčí do kapsy, přístupem i profesionalitou. Prodal moji nemovitost v rekordním čase a za větší částku, než jsem očekávala. I dlouho po prodeji mě ještě upozorňoval na moje povinnosti s ohledem na stávající zákony."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb byla na velmi vysoké úrovni,příjemné vystupování,vše vždy s úsměvem ,okamžité informace ohledně prodeje našeho bytu.Vokrouhlíkovi"

Hodnocení: 5/5

"Slušné,rychlé a férové jednání.Přesně to,co jako klient klient očekávám,a navíc trocha toho osobního cítění.Jednoznačně doporučuji.Havel."

Hodnocení: 5/5

"Pan Dráb nám zajistil bezproblémový prodej našeho domu. Vše proběhlo velice rychle, bez starostí. Pan Dráb je spolehlivý, dochvilný a poctivý, jeho přístup byl vždy profesionální. V případě, že bychom chtěli v budoucnu opět něco prodat či koupit, pan Dráb bude jasná volba. Můžeme jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Několik let jsme se snažili o prodej nemovitosti i prostřednictvím realitních kanceláří. Jejich přístup byl různý. Čelili jsme tlakům na slevy a různé ústupky. Teprve p. Dráb z realitní kanceláře RE/MAX nám vždy vše profesionálně i lidsky vysvětlil, ať už to vyznělo ve prospěch kupujících nebo nás prodávajících. Za toto vše mu patří náš dík."

Hodnocení: 5/5

"Mist obchodu, mistr vztahů, mistr. Velmi děkuji za takové obchodníky. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"velmi ochotný a slušný"

Hodnocení: 5/5

"profesionální přístup k zákazníkoví, velmi příjemné a slušné vystupování, drží slovo, dokáže velmi dobře poradit, nejlepší a nejschopnější makléř s kterým jsem se setkal"

Hodnocení: 5/5