Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jiří Dráb - RE/MAX Drive

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Jiří Dráb je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 67963021.

Jiří Dráb

Svěřte se s životní transakcí do péče odborníkovi.  Odhady cen, prodej a pronájem nemovitostí - rychle, kvalitně, s úsměvem. 

Makléř - RE/MAX Drive

Telefon:
+420 606 731 978
Adresa:
Tyršova 194
25601 Benešov

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

O mně

Prodeji nemovitostí se v kanceláři RE/MAX Drive věnuji již řadu let a za tu dobu jsem pomohl desítkám klientů prodat nemovitost v krátké době a s cenou až o 17% vyšší než při samoprodeji.

Zpracovávám tržní odhady nemovitostí, natáčím videoprohlídky, fotím profesionální fotografie, rýsuji půdorysy a provádím Home staging. Ve svém oboru se stále vzdělávám a využívám nejmodernější techniky a nástroje ke kvalitní prezentaci nabízených nemovitostí. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho požadavky a potřeby.

.
.

Mapa

Mapa části prodaných nemovitostí:

Specializuji se na Sedlčansko, Milevsko a Benešovsko, ale dobře prodávám i nemovitosti vzdálenější.

Mapa prodaných nemovitostí
Mapa prodaných nemovitostí

Ukázka mé videoprohlídky

PRODÁNO!

Chcete mít také fotku své nemovitosti na mapce mnou PRODANÝCH nemovitostí?

Prodejte svou nemovitost se mnou, bezpečně, s plným servisem a s pomocí největší realitní společnosti světa!

Kontakty na spokojené prodávající a kupující klienty jsou k dispozici pro verifikaci, stačí mě kontaktovat.

Realizace

Reference

"Naprostá spokojenost s panem makléřem."

Hodnocení: 5/5

"Dva domy v Miličíně jsem se dlouho snažila prodat u jiné realitní kanceláře, ale neúspěšně. Pan Dráb mě oslovil sám, nabídl svoje služby a tak jsem ho chtěla vyzkoušet, i když po předchozí zkušenosti jsem v úspěch už moc nevěřila. On ale udělal krásnou prezentaci a oba domy prodal během dvou týdnů. Za cenu jakou jsem požadovala a navíc velmi sympatickým kupujícím, za což jsem mu moc vděčná, protože v jednom z domů jsem se narodila a byla to památka na rodiče. Děkuji. V.Beranová. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř Jiří Drab je muž na svém místě. Byla jsem velice spokojená již podruhé. Určitě bych ho doporučila všem. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Chci upozornit na jeho vysoce profesionální a zároveň osobní přístup k řešení všech problémů i nad rámec smlouvy k mé plné spokojenosti,za což mu mnohokrát děkuji. "

Hodnocení: 5/5

"Je mi přes 80 let, svou chalupu jsem se neúspěšně snažil prodat sám několik měsíců a tak jsem prodej svěřil panu Drábovi. Ten ji prodal během několika dnů a dokonce o víc než 300.000 Kč než jsem původně požadoval. Všude mě odvezl, vše zařídil a já jsem naprosto spokojen. "

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb na velmi vysoké úrovni, profesionální a osobní přístup. Příjemné vystupování vždy s úsměvem a velmi rychlé jednání. Pana Drába jednoznačně a vřele doporučuji i ostatním. Nekvasilová "

Hodnocení: 5/5

"Rychlé, ochotné a celkově perfektní zajištění celého procesu koupě a prodeje nemovitosti, zejména s ohledem na to, že koupě domu musela nestandardně navazovat na prodej předchozí nemovitosti. Makléře doporučujeme! Zajistil právní služby, vyklizení nemovitosti, naše plynulé přestěhování... prostě všechno."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní, profesionální práce, laskavý přístup, nadstandardní servis."

Hodnocení: 5/5

"Velice sympatický pán,který ví co dělá..Jedná rychle,profesionálně a při tom všem si zachovává lidský přístup.Děkuji !"

Hodnocení: 5/5

"Velmi milé a vstřícné jednání"

Hodnocení: 5/5

"Perfektni sluzba"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Slušný a korektní člověk s profesionálním jednáním.Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den s p.Drábem jsme byli moc spokojeni délují Milotovi"

Hodnocení: 5/5

"Přístup pana Drába je velmi profesionální a také osobní. Veškeré potřeby nás jako prodávajícího řešil obratem a k naší spokojenosti. Rozhodně bych pana Drába doporučil i dalším."

Hodnocení: 5/5

"Shodou okolností jsem přišla do kontaktu s mnoha makléři, pan Dráb je všechny strčí do kapsy, přístupem i profesionalitou. Prodal moji nemovitost v rekordním čase a za větší částku, než jsem očekávala. I dlouho po prodeji mě ještě upozorňoval na moje povinnosti s ohledem na stávající zákony."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb byla na velmi vysoké úrovni,příjemné vystupování,vše vždy s úsměvem ,okamžité informace ohledně prodeje našeho bytu.Vokrouhlíkovi"

Hodnocení: 5/5

"Slušné,rychlé a férové jednání.Přesně to,co jako klient klient očekávám,a navíc trocha toho osobního cítění.Jednoznačně doporučuji.Havel."

Hodnocení: 5/5

"Pan Dráb nám zajistil bezproblémový prodej našeho domu. Vše proběhlo velice rychle, bez starostí. Pan Dráb je spolehlivý, dochvilný a poctivý, jeho přístup byl vždy profesionální. V případě, že bychom chtěli v budoucnu opět něco prodat či koupit, pan Dráb bude jasná volba. Můžeme jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Několik let jsme se snažili o prodej nemovitosti i prostřednictvím realitních kanceláří. Jejich přístup byl různý. Čelili jsme tlakům na slevy a různé ústupky. Teprve p. Dráb z realitní kanceláře RE/MAX nám vždy vše profesionálně i lidsky vysvětlil, ať už to vyznělo ve prospěch kupujících nebo nás prodávajících. Za toto vše mu patří náš dík."

Hodnocení: 5/5

"Mist obchodu, mistr vztahů, mistr. Velmi děkuji za takové obchodníky. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"velmi ochotný a slušný"

Hodnocení: 5/5

"profesionální přístup k zákazníkoví, velmi příjemné a slušné vystupování, drží slovo, dokáže velmi dobře poradit, nejlepší a nejschopnější makléř s kterým jsem se setkal"

Hodnocení: 5/5