Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Kamila Buráňová - RE/MAX G8 Reality 5

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Kamila Buráňová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 69668124.

Kamila Buráňová

Makléřka - RE/MAX G8 Reality 5

Telefon:
+420 774 066 022
Adresa:
Moravské náměstí 754/13
60200 Brno

Vzdělání a ocenění

Makléři

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.8

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Jsem spolehlivost, jsem odbornost

Jsem realitní makléřka společnosti RE/MAX G8 Reality. Od roku 2010 se starám o realizace prodejů domů, bytů a pozemků zejména v okrese Uherské Hradiště a Zlínském kraji.

 

Klient je u mne vždy na prvním místě.  Ženy v realitách přirozeně chápou, že prodej a koupě nemovitostí je často spojen s velkou životní změnou. Sama jsem se ocitla ve většině situací, které řeší mí klienti a tak dokážu najít nejvhodnější řešení přímo pro Vás.

Zasloužíte si přesné, objektivní informace, které Vám usnadní prodej či koupi.

Profesionální přístup realitního makléře zahrnuje částečně roli psychologa, finančního i daňového poradce, znalosti stavebního minima a také nutnost orientovat se v právní problematice. Se silnou společností RE/MAX v zádech máte jistotu, že se neustále vzdělávám a poskytuji tu nejlepší službu

Nejdůležitější stejně je, že mě tahle práce neskutečně baví právě kvůli Vám, se kterými mohu prožívat Vaše důležité životní okamžiky

 

 

Kamila Buráňová
Kamila Buráňová

Realizace

Reference

"Profesionální přístup, byt prodán za vyšší cenu, než jsme očekávali, zařízeno vyklizení bytu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem se vším velmi spokojena. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi příjemný a hladký průběh prodeje mého bytu. Paní Buráňová má vše pod kontrolou, se vším pomůže, poradí... Z vlastní zkušenosti.... Můj byt byl do 2 měsíců prodán a následně pronajat. TOP makléř - doporučuji!! "

Hodnocení: 5/5

"Paní Buráňová má aktuální přehled o nárocích a požadavcích realitního trhu v okolí Zlína. Umí přehledně zmapovat a vyhodnotit požadavky klienta k jeho nabízené nemovitosti. Realisticky a s nadhledem řeší a radí, jak nemovitost prezentovat, aby bylo dosaženo cíle, který majitel nemovitosti očekává. Blahopřeji vám, že máte ve svém kolektivu tak skvělou profesionálku. S pozdravem Eva Palečková"

Hodnocení: 5/5

"Vstricna, strucna a srozumitelna komnunikace, vyborne rady/doporucei. PS: Uplne mi vyrazila dech s naranzovanim obytnych ploch pred prodejem (sam bych si to nejradsi hned koupil)"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální jednání ,vstřícná ,přizpůsobivá potřebám zájemců, ochotná při vyřízení dalších služeb k prodeji nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Pani Buranova je velmi profesionalni , vstricna a vzdy optimisticka. Zda se ze si dokaze poradit s jakymkoliv problemem, vzdy najde reseni a rozhodne bych ji kazdemu doporucil, hodnoceni 5 hovori za vse."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup, férové a spolehlivé jednání paní Buráňové. Velké díky jí!"

Hodnocení: 5/5

"Paní Buráňová nám byla velkou oporou a pomocníkem při pronajímání, prokázala značné znalosti zákona a pomohla nám se zorientovat v nárocích kladených na majitele i na nájemce. Nemovitost správně ohodnotila a zařídila veškerou nutnou dokumentaci včetně úředních záležitostí. Komunikace s ní byla na příjemné úrovni. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, aktivní řešení, lidské jednání, komunikativnost a rychlé provedení prodeje nemovitosti včetně vyřízení všech úředních a právních náležitostí."

Hodnocení: 5/5

"Dekuji za Vase sluzby. Byla jsem moc spokojena. "

Hodnocení: 5/5

"skvělá"

Hodnocení: 5/5

"PŘÍJEMNÁ, FLEXIBILNÍ. ÚPŘÍMNÁ A UMÝ PORADIT. NĚKDY SVÉRÁZNÁ. JE TO ODBORNÍK VE SVÉM OBORU. URČITĚ BYCH JI DOPORUČIL. DÁVÁM PALEC NAHORU. DĚKUJI. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi kvalitní a odborný přístup k prodeji bytu"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 0/5

"Se službami makléřky paní Buráňové jsem byl velmi spokojen. Jednalo se o prodej nemovitosti a celý proces (nalezení kupce, podpis smlouvy, převod nemovitosti) proběhl rychle a bez větších komplikací. Komunikace s ní byla také bezproblémová."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, ochota poradit při jednání i při uzavírání smluv, zájem o klienta! Vřele doporučuji!!!"

Hodnocení: 5/5

"transakce byla možná jen díky znalostem makléře a možnosti jednat našim jménem s obci , vzhledem k tomu ,že žijeme 400 km od destinace ,kde prodej byl realizován , současně makléř určitě použil své know-how a znalost prostředí pro citlivé dokončení operace"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Paní Buráňová je vynikající profesionálka, kterou její práce baví. Dokáže velmi rychle nalézt řešení v proměnlivých situacích prodeje a nákupu nemovitostí. Její dobrá nálada je přímo nakažlivá."

Hodnocení: 5/5

"Velmi ochotná a schopná makléřka."

Hodnocení: 5/5

"S profesionální kvalitou paní Buráňové jsem byl velmi spokojen a doporučím ji lidem, kteří budou chtít prodat/koupit, nebo pronajmout nemovitost, neboť Remax má nadnárodní působnost a tím zde existuje větší pravděpodobnost realizace záměru než u regionálních realitních kanceláří! M.T."

Hodnocení: 5/5

"S paní Buráňovou jsme velmi spokojeni, děkujeme za její vstřícný přístup, nápady pri prezentaci domu, velmi dobrou komunikaci a milý dárek na památku"

Hodnocení: 5/5

"Makléřka projevila velmi profesionální přístup při poměrně komplikovaném případu prodeje nemovitosti. Tuto nemovitost vlastnili 4 dědicové, kteří spolu moc dobře nekomunikovali. Díky makléřce však prodej proběhl hladce bez větších zádrhelů. Nemovitost byla navíc zatížena historickou pohledávkou z padesátých let, což bylo důvodem opatrnosti z pohledu potenciálních zájemců. I tento problém dokázala makléřka vyřešit a tuto pohledávku ze zápisu v katastru vymazat."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5