Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality 4 -, Kolín

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 603 392 333

Realitní kancelář
RE/MAX G8 Reality 4

Telefon:
+420 603 392 333
Adresa:
Václavská 864
28002 Kolín
zobrazit na mapě

Pobočka kanceláře

Nymburk (okres Nymburk)

Nymburk (okres Nymburk)

Telefon:
+420 603 392 334
Adresa:
Palackého třída 2553
 
  • Jsme RE/MAX G8 Reality. Spojení úspěšných realitních kanceláří z celé ČR. Naše pobočky najdete už v 21 městech Čech a Moravy.
  • Našim realitním makléřům poskytujeme nadstandardní zázemí a vzdělávání. Pravidelně pořádáme školení, workshopy a semináře s předními lektory a odborníky na trhu, a to jak z Čech, tak ze zahraničí. Máme propracovanou formu mentoringu – naši makléři se mohou opřít o know-how a 20leté zkušenosti v oboru spolumajitelů kanceláří. Ctíme etický přístup. Používáme nejmodernější prodejní metody a nástroje. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi. Rádi vám pomůžeme s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti. Poradíme si i se složitými případy.
  • Naši makléři řeší vše za vás a během procesu prodeje či pronájmu vám budou oporou. Zajistí přípravu nemovitosti (úklid, designová úprava), profesionální fotografie, vizualizace, video a 3D prohlídku. Dále pak efektivní inzerci, vedení prohlídek a důkladné prověření zájemců. Díky tomu naleznete vhodného/bonitního kupce či spolehlivého nájemníka. Postarají se také o bezpečné právní služby a veškerou smluvní dokumentaci.
  • Zakládáme si na transparentní komunikaci – vždy budete mít přehled o tom, v jaké fázi prodeje či pronájmu se vaše nemovitost nachází. Rádi vám také pomůžeme s financováním a zprostředkujeme nejlepší hypotéku na trhu. Věděli jste, že s RE/MAX G8 Reality můžete svou nemovitost prodat i o desítky procent dráž? Naši makléři využívají aukce nemovitostí – pokud vás tato metoda zajímá, přečtěte si více na https://www.remaxg8reality.cz/prodat-nemovitost-aukce-je-zpusob/
  • Máte dotazy? Neváhejte a ozvěte se nám. Konzultace poskytujeme zdarma. Jsme zde pro vás! Více na https://www.remaxg8reality.cz

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Volné pozice

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Kdo jsme?

Jsme RE/MAX G8 Reality. 19 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vychází ze spolupráce více než 19 kanceláří spojených do jedné sítě. Sítě, která svým makléřům poskytuje nadstandardní zázemí a vzdělání a svým klientům perfektní servis, aby heslo „rosteme s vámi“ mohlo být naplněno v celé své podstatě.

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

 

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Učíme je pracovat, ale učíme je i odpočívat. Setkáváme se, vzděláváme, inspirujeme. Děláme to proto, že spokojení makléři nabízejí našim klientům tu nejlepší službu.

Poznejte naše pravidla:
• Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
• Etika podnikání je pro nás to nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
• Jsme tu pro vás. Jsme tu proto, abychom vám pomáhali.
• Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům G8 poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně a hodláme v tom pokračovat v co největší míře i v budoucnu.

Jak vznikl fascinující příběh „Gé osmičky“?

Na počátku byla vize skupiny jednatelů , jednoho z úspěšných zakladatelů několika poboček pod značkou RE/MAX, posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů, ještě více na promakléřský přístup.

Nabízela se jedna zajímavá cesta - spojit síly s ostatními pobočkami.

Psal se rok 2014, začalo se pátrat v zahraničí a brzy se ukázalo, že nebyl nejsou ve světě jediný, kdo měl podobnou myšlenku. Netrvalo dlouho a kolegové, tvořící dnešní jádro „G8“, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria, kde se jim podařilo tyto vize zhmotnit do reality.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě se kolegové přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovali naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům - a to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje situaci dnešní vedení G8.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili fenomenální koncept v Portugalsku.
Následovala další stáž a hned po prvních hodinách bylo jasno. Objevili fungující model v evropských podmínkách a získali patřičné know how i obchodní postupy, které se rozhodli aplikovat v České republice.
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality!