Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jiří Jeníkovský - RE/MAX G8 Reality 6

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Jiří Jeníkovský je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 63743922.

Jiří Jeníkovský

Makléř - RE/MAX G8 Reality 6

Telefon:
+420 739 500 612
Adresa:
Mírové náměstí 3485/35b
40001 Ústí nad Labem

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Pracuji pro lidi, kteří si váží svého času

Každý člověk má svůj příběh, své možnosti, potřeby a plány, a já je respektuji. Pomohl jsem mnoha lidem, dokázal pro ně najít cestu tam, kde jiní nenašli. Mnohdy jsem našel nové přátele, a stal se „rodinným“ makléřem, se všemi výhodami pro obě strany. Jsem připraven Vám pomoci.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu: 

• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po profesionální nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou individuální marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, a opakovaně ji aktualizuji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje, pokud si klient tuto komunikaci takto přeje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich mnoha poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Na vyžádání pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

• V realitní síti ReMax mám dlouholetou praxi, působím zde od roku 2007

• PENB – Na vyžádání zajistím průkaz energetické náročnosti budovy při prodeji domu

Nejen dobré fotografie jsou důležité, jsou to i záběry z dronu, 3D prohlídky a videa.

Část interiéru komerční nemovitosti
Část interiéru komerční nemovitosti
Přehled o prostoru
Přehled o prostoru

Ocenění k roku 2022

Ocenění
Ocenění
Ovenění
Ovenění

Reference

"vše v pořádku"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"vše v pořádku, se službami dlouhodobá spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Rychlé jednání, vstřícný a přátelský přístup. "

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojená se službami pana makléře Jiřího Jeníkovského. Výborná komunikace a aktivita ze strany pana makléře. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, ochota, profesionalita."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jeníkovský se klientovi maximálně věnuje a pravidelně o všem informuje.Se službami jsem byl velice spokojen."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jenikovský je velice schopný makléř,jeho služeb jsme využili již podruhé a opět jsme velmi spokokojeni s kvalitou jeho práce.Ještě jednou moc děkujeme Prokopovi"

Hodnocení: 5/5

"Je to muž "na pravom mieste". Plne sa venuje klientovi, či už ako "zákazníkovi", tak aj záujemcovi. Vidieť, že má túto prácu rád, má ju v malíčku. Ústretový, znalý veci."

Hodnocení: 5/5

"S panem Jeníkovským jsem nespolupracoval poprvé. Jeho služby mohou jen doporučit. Pokud bych prodával nemovitost, opět bych se s plnou důvěrou obrátil na jeho osobu."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, výborná spolupráce, ochota, informovanost..."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jiri Jenikovsky mi prodal barak. S prodejem domu jsem spokojena. Co slibil tak splnil."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jeníkovský je velmi aktivní makléř, s mnohaletou zkušeností, který dokáže velmi dobře manévrovat mezi požadavky zadavatele zakázky a přáními vyhledaného zájemce. Má rozsáhlý seznam kontaktů ve kterém dokáže vyhledat adekvátního zájemce. Je přístupný individuálním dohodám a specifickým přáním."

Hodnocení: 5/5

"Vyjímečně dobrá spolupráce po všech stránkách. Pan Jeníkovský je pravděpodobně díky svým zkušenostem odborně na výši, dovede poradit i při řešení nestandardních případů, naprosto spolehlivý je v dodržování smluvených postupů a pro mne je garantem pečlivého zpravování potřebných písemností a dokladů. Zdatně se orientuje v problematice realitního trhu a aktivně každý obchod směřuje k nejvýhodnější variantě pro klienta. Jednoznačně mne svými výsledky přesvědčil o výhodnostti naší spolupráce. Nemám potřebu hledat jiného makléře."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jeníkovský je přesvědčivý člověk s tahem na branku..., svěřené zadání dokáže realizrealizovat, vážím si jeho zkušeností..., Václav Jelínek Teplice"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Kompletní servis a velmi vstřícné příjemné jednábí."

Hodnocení: 5/5

"S panem Jeníkovským jsem velice spokojený, vím že svoji práci vykonává velice dobře, proto se na pana Jenikovskýho obracím už několik let."

Hodnocení: 5/5

"Pán Jeníkovský nás znovu presvedčil o svojom vysoko profesionálnom no zároveň i ľudskom prístupe k nám ako prenajímateľom, ako i k nájomníkom. Ukončenie úspešného prípadu nepovažuje so svojej strany za koniec práce, ale aktívne sa zaujíma i náslaedne či je všetko v poriadku na obidvoch stranách."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, perfektní tok informací, bezvadná vizualizace prodeje, naprosto spolehlivý pán, kterého jako makléře DOPORUČUJI !"

Hodnocení: 5/5

"Vážím si jeho seriózního přístupu ke klientovi a práce kterou odvádí opravdu s nasazením..."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a vyčerpávajícím způsobem poskytnuté služby, ochota a solidní jednání. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jeníkovský poskytuje seriozní služby a své práci odvádí maximum, má tah na branku!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Bez výhrad, odvedena velmi dobrá práce"

Hodnocení: 5/5

"Dochvílny, plní čo sľúbi,jeho odbornosť sa mohla prejaviť pri viacnásobných prácach pre nás/kúpa bytu,predaj i prenájom/"

Hodnocení: 5/5

"pravidelná komunikace"

Hodnocení: 5/5

"S pánom. Jeníkovským máme už viacnásobné skúsenosti v Moste. Vždy má snahu, aby jeho služby boli komplexné, či sa jedná o kúpu, alebo predaj nehnuteľnosti. Radi ho využijeme i v budúcnosti, tak isto by sme ho bez váhania odporučili svojim známym."

Hodnocení: 5/5

"S panem Jenikovskym mam dlouholetou zkusenost . Je spolehlivy a ma profesionalni pristup ,vzdy prisel na cas na kterem jsem se domluvili . S jeho sluzbami, jsme byli velice spokojeni . Pri prodeji naseho domu a nasledne dvou bytu,vse sam zaridil a nemuseli jsem se o nic starat .Mohu jen Doporucit Rosana Krieger"

Hodnocení: 5/5

"Pana Jeníkovského hodnotím jako výborného makléře s profesionálním a vstřícným přístupem nad rámec svých povinností. Naši nemovitost prodal neuvěřitelně rychle a o vše se postaral tak, že jsme celý proces prodeje absolvovali naprosto bezproblémově. Kratochvílová"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost vašeho realitního makléře pana Jeníkovského. Pana Jeníkovského jsem poznala před časem při koupi bytu.Jeho přístup a vystupování bylo skvělé, proto jsem neváhala oslovit ho při prodeji mé nemovitosti. Vždy podal jasné a srozumitelné informace. Velmi ráda ho doporučím jako realitního makléře svým přátelům a známým jako profesionálního a spolehlivého člověka. S přátelským pozdravem Radka Kracíková"

Hodnocení: 5/5

"Pana Jeníkovského můžu jen doporučit, prodej mého bytu proběhla nad mé očekávání rychle, o vše se postaral pan Jeníkovský, já neměla s prodejem žádné starosti. Spolupráce byla super."

Hodnocení: 5/5

"Velmi dobrá komunikace. Zájem o klienta."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Příjemný a ochotný poradit a vyřídit potřebné"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem s prací p.Jeníkovského naprosto spokojená.Velmi ochotný,informoval mě o každé schůzce s klientem.Každý týden jsme spolu diskutovali.Velmi schopný makléř.A prodal!!!"

Hodnocení: 5/5

"Se službami p.Jeníkovského jsme byli mimořádně spokojeni, myslíme, že se nám věnoval i nad rámec svých povinností."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Jeníkovský nám pomáhal s koupí i prodejem bytu a v obou případech jsme byli velice spokojeni, vždy poradil a byl velice ochotný. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě jeho. Můžem pana Jeníkovského všem doporučit. Rotovi "

Hodnocení: 5/5

"o vše se perfektně postaral. Od začátku až do konce prodeje naší nemovytosti."

Hodnocení: 5/5

"S panem Jeníkovským, jsem na 100% spokojená. Velmi milé a příjemné vystupování a jednání."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb na vysoké úrovni. Profesionální a slušné jednání a chování. Doporučuji všem!!!"

Hodnocení: 5/5

"Bezproblémové jednání, průběžné informace o aktuálním stavu."

Hodnocení: 5/5