Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality 6 -, Ústí nad Labem

5,0

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 608 027 854

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality 6, Ústí nad Labem

Telefon:
+420 608 027 854
Adresa:
Mírové náměstí 3485/35b
40001 Ústí nad Labem
zobrazit na mapě
  • Jsme RE/MAX G8 Reality. Spojení úspěšných realitních kanceláří z celé ČR. Naše pobočky najdete už v 21 městech Čech a Moravy.
  • Našim realitním makléřům poskytujeme nadstandardní zázemí a vzdělávání. Pravidelně pořádáme školení, workshopy a semináře s předními lektory a odborníky na trhu, a to jak z Čech, tak ze zahraničí. Máme propracovanou formu mentoringu – naši makléři se mohou opřít o know-how a 20leté zkušenosti v oboru spolumajitelů kanceláří. Ctíme etický přístup. Používáme nejmodernější prodejní metody a nástroje. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi. Rádi vám pomůžeme s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti. Poradíme si i se složitými případy.
  • Naši makléři řeší vše za vás a během procesu prodeje či pronájmu vám budou oporou. Zajistí přípravu nemovitosti (úklid, designová úprava), profesionální fotografie, vizualizace, video a 3D prohlídku. Dále pak efektivní inzerci, vedení prohlídek a důkladné prověření zájemců. Díky tomu naleznete vhodného/bonitního kupce či spolehlivého nájemníka. Postarají se také o bezpečné právní služby a veškerou smluvní dokumentaci.
  • Zakládáme si na transparentní komunikaci – vždy budete mít přehled o tom, v jaké fázi prodeje či pronájmu se vaše nemovitost nachází. Rádi vám také pomůžeme s financováním a zprostředkujeme nejlepší hypotéku na trhu. Věděli jste, že s RE/MAX G8 Reality můžete svou nemovitost prodat i o desítky procent dráž? Naši makléři využívají aukce nemovitostí – pokud vás tato metoda zajímá, přečtěte si více na https://www.remaxg8reality.cz/prodat-nemovitost-aukce-je-zpusob/
  • Máte dotazy? Neváhejte a ozvěte se nám. Konzultace poskytujeme zdarma. Jsme zde pro vás! Více na https://www.remaxg8reality.cz

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou.

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 19 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

Co umíme:
• Nastartovat Vaší kariéru – začít podnikat nikdy nebylo jednodušší
• Vzdělávat – školení a workshopy jsou u nás na denním pořádku
• Poskytovat cenové posudky zdarma – je to součást našich profesionálních služeb
• Prodávat nemovitosti s maximální péčí a odborností, a to i formou aukcí
• Pronajímat nemovitosti s jasným cílem najít vlastníkům spolehlivé nájemce

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla: 
• Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
• Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
• Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
• Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Wenináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

Je toho opravdu hodně, v čem vám pomůžeme se vzdělávat, tak například:
• Efektivní a prověřené metody akvizice nových klientů. Máme jich už dvacet.
• Správná strategie pro online marketing, jak nemovitostí, tak vašeho profilu.
• Právní školení pro hladký průběh obchodu i v případě komplikovaných prodejů.
• Dovednosti vyjednávání se smluvními stranami, aby váš obchod dopadl win – win.

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů. 
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX.
To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“

Google Recenze 4.8

Bublina Svobodová

před měsícem

"S RK Remax jsem maximálně spokojená. Na starost nás měla slečna Tereza Babušíková, která je neskutečně milá. Všechno zařídila, pokud bylo potřeba něco podepsat, tak za mnou přijela domů a vždycky se přizpůsobila jak jsem potřebovala já. Doporučuji tuto RK."

Cz Raven

před 10 měsíci

"100% spokojenost ️"

Jana Havlová

před 2 měsíci

"Nyní jsem poprvé využila služeb vaší RK k prodeji nemovitosti a nečekala jsem tak precizní práci konkrétně p.Petra Němečka. Od začátku až do konce perfektní komunikace, rychlost,spolehlivost a v určitých chvílích i velká trpělivost. Za mě budu rozhodně doporučovat dál a pokud se mi objeví příležitost ke koupi či prodeji nemovitosti obrátím se právě na něho. Velké díky "

Martin Aška

před 3 měsíci

"Celým procesem nákupu nemovitosti mě provedla p. Štarhová. Chtěl bych ocenit její profesionalitu a zároveň i přesah do oblasti financování, který mi ušetřil starosti a pravděpodobně i náklady. Rozhodně bych tuto realitní kancelář doporučil."

Petr Šťastný

před týdnem

"Spolupráce probíhala naprosto k naší spokojenosti. Mohu tedy doporučit."