Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Miroslav Štrojsa - RE/MAX G8 Reality 6

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Miroslav Štrojsa

Majitel kanceláře - RE/MAX G8 Reality 6

Telefon:
+420 608 027 854
Adresa:
Mírové náměstí 3485/35b
40001 Ústí nad Labem

Vzdělání a ocenění

Hall of Fame CRM 2. stupně President's Award

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.9

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

www.mirastrojsa.cz

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:


• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Reference

"Profesionální přístup a kvalita poskytovaných služeb."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velice spokojená. Makléř p.Štrojsa odvedl skvělou práci, všem mohu doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Sice jeste nemam dokonceny prodej pozemku, ale vazim si korektniho, primeho jednani."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup. O každém kroku realitní kanceláře jsem byla informována. Prodej se uskutečnil v poměrně krátkém termínu."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem spokojená"

Hodnocení: 5/5

"Děkuji za vynikající a profesionálně odvedenou práci, korektní, vstřícné a přátelské jednání, rychlost a skvělou organizaci celé transakce. Celému ústeckému týmu přeji mnoho dalších úspěchů a spokojených zákazníků, jako jsem byla já. Jana Nová"

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme se vším spokojeni. Doporučujeme."

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme spokojeni. Makléř byl ochotný, vstřícný, ve všem nám poradil, pomohl a vysvětlil."

Hodnocení: 5/5

"Pravidelná informovanost počtu shlédnutí, vstřícnost, bezproblémový prodej a předání prakticky na klíč. Také perfektní spolupráce a ochota asistenta pana Cilicha. Určitě doporučím, případně sama někdy využiji. Vaníčková"

Hodnocení: 5/5

"Pan Štrojsa pověřil prodejem p. J. Cilicha. Profesionální přístup, aktivní, vždy ochotný,stále v kontaktu s prodávajícím. Nejlepší makléř z nejlepší RK."

Hodnocení: 5/5

"dobrý den, s panem Cilichem jsme byli moc spokojeni , jeho vystupování a profesionální chování bylo výborné.když jsme navštívili vaší kancelář , tak opět profesionální přístup a velmi pěkné prostředí.moc děkujeme. vřele všem doporučujeme jedině vaší r.k."

Hodnocení: 5/5

"perfekní komunikace, pravidelné informování o akcích podniklý ke zvýšení šance prodeje nemovitosti kompletní informace o službě před podpisem spolupráce"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Děkujeme za Vaše služby, s prací pana J. Cilicha jsme byli velice spokojeni. Jeho vystupování a jednání bylo plně profesionální. Ještě jednou děkujeme. V. Gešev"

Hodnocení: 5/5

"Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Miroslavu Štrojsovi a celému jeho týmu za jejich vynikající práci, kterou každý z nich dělá na skutečně profesionální úrovni. Ať se jednalo o vyhledávání zájemců nebo následně probíhající prohlídky, vždy jsem obdržela okamžitě aktuální informace. Zjišťují si veškeré skutečnosti o dané nemovitosti a hledají možnosti jejího využití, které následně předávají zájemcům a hledají tak toho nejvhodnějšího. S tím jsem se dříve nikde jinde nesetkala. Práce týmu pana Štrojsy je na velmi vysoké úrovni. Aktivně se mnou komunikovali v každé fázi obchodu a ten se díky tomu uskutečnil velmi rychle.  Ještě jednou všem moc děkuji a přeji každému, kdo prodává či kupuje svou nemovitost, aby měl za sebou profesionály, kteří své práci rozumí, rozumí i potřebám a přáním svých klientů, a mohl se tak na ně plně spolehnout. Týmu pana Štrojsy přeji mnoho a mnoho dalších spokojených klientů. Martina Formánková"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Professional"

Hodnocení: 5/5

"Příjemný,vstřícný, profesionální."

Hodnocení: 5/5

"Velmi ochotný,vyrovnaný, klidný pán. Pracuje velmi profesionálně,je schopen pomoci i v záležitostech,které při prodeji nebo koupi nemovitosti již nespadají do jeho povinností realitního makléře. Pokud bych do budoucna služeb realitního makléře potřebovala,určitě bych se obrátila právě na něho. Přeji mu hodně štěstí a úspěchů v osobním i pracovním životě. KARLOVSKÁ Soňa"

Hodnocení: 5/5

"Jednání makléře bylo na profesionální úrovni."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný,ochotný. Okamžitá informovanost."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální jednání,informovanost o všech krocích prováděných v souvislosti s prodejem nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Velmi kompetentní, prátelský a ochotný"

Hodnocení: 5/5

"Sjednané podmínky splněny na 100%,jednání přímé,ochota,vstřícnost,slušnost-vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Stoprocentní spokojenost, rychlé a solidní jednání"

Hodnocení: 5/5

"ochotný,poradí,spolehlivý"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, maximální spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Pokud se rozhodnete prodat byt, napadá vás spousta otázek: na koho se obrátit, bude vybrán vhodný kupec a slušná cena, bude průběh prodeje bez problémů, nepřijdu o peníze, ... Po zkušenostech s p.Miroslavem Štrojsou byly tyto otázky zcela zbytečné a bonus navíc, klidné a příjemné vystupování, děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost s postupem vyřizování prodeje nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Hodnotím slušné a vstřícné jednání, byla jsem spokojená."

Hodnocení: 5/5

"Pan Štrojsa byl velmi ochotný, seriózní a velmi dobře se nám s ním spolupracovalo."

Hodnocení: 5/5

"Ochotný, vstřícný a profesionální."

Hodnocení: 5/5

"Přístup byl profesionální. Záležitost byla vyřízena rychle a bez komplikací. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"Pan Štrojsa je to nejlepší, co mě mohlo při prodeji bytu potkat. Precizní, profesionální a přitom s dobrým osobním přístupem."

Hodnocení: 5/5

"Pan Štrojsa byl seriózní a příjemný a jeho přístup profesionální. Byli jsme zcela spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Při řešení standartních situací spolehlivý. "

Hodnocení: 3/5