Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Zdeněk Ciboch - RE/MAX G8 Reality 6

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Zdeněk Ciboch je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 75285193.

Zdeněk Ciboch

Makléř - RE/MAX G8 Reality 6

Telefon:
+420 604 608 000
Adresa:
Mírové náměstí 3485/35b
40001 Ústí nad Labem

Vzdělání a ocenění

CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Nespokojím se s průměrem. Slovu profesionál se snažím dát nový rozměr.

Roky práce v marketingu a v obchodě mne naučili jedné věci – spokojený klient mi přivede tři další, nespokojený deset odradí. Spolehlivost je důležitá při budování jména a značky.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:


• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti - doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti. Virtuální prohlídka a natáčení s dronem se stává již standartem.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

O mně

Není to jen o práci.

Díky své úspěšné makléřské činnosti si mohu dovolit podporovat například ústeckou zoologickou zahradu, kde jsem se stal patronem levharta obláčkového a surikaty. Dalším příkladem je nákup školního vybavení pro žáky prvních tříd základní školy Palachova.

1. září
1. září

Staňte se doporučitelem

Reference

"Vše se vyřešilo ke spokojenosti na všech stranách. "

Hodnocení: 5/5

"Od prvního jednání ( prodej chaty ) až do konečného stavu ( zápis do katastru nemovitostí ) jsem byl velice spokojen s profesionalitou, vstřícností ( včetně dopravy osobní vozem ) . Pan Z.Ciboch je OSOBNOST."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojená, oceňuji hlavně profesionální a osobní přístup. "

Hodnocení: 5/5

"Makléř p. Ciboch, který mi pomohl s prodejem mého bytu, byl naprosto profesionální. Jeho přístup byl vždy zdvořilý a respektující. Všechny naše dohody byly dodrženy a prodej proběhl hladce. Byla jsem velmi spokojena s jeho službami a ráda bych ho doporučila ostatním."

Hodnocení: 5/5

"Velmi oceňuji osobní a profesionální přístup pana Cibocha. Jeho služby využívám opakovaně a pokaždé jsem spokojen."

Hodnocení: 5/5

"skvělá komunikace, rychlé řešení"

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem nadmíru spokojen ,Makléř mi vždy srozumitelně vysvětlil všechny kroky,které bylo zapotřebí udělat a zvlášť mi přišla vhod jeho ochota k setkání podle mých termínů a potřeb.Díky"

Hodnocení: 5/5

"Rychlá domluva, profesionální vedení prodeje včetně doporučení na adekvátní prodejní cenu vedoucí k rychlému a bezproblémovému nalezení kupce."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, co se řeklo to platilo."

Hodnocení: 5/5

"vstřícné jednání, profesionální a zároveň lidský přístup, bezproblémová komunikace"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velmi spolehlivý a profesionální přístup, vždy příjemné a milé vystupování. Kvalitu služby pana Cibocha bych ohodnotila na 101%. Moc děkuji za rychlý a především úspěšný prodej nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícnost, ochota a dochvilnost, udělal vždy, co slíbil."

Hodnocení: 5/5

"Ochotný, znalý s ničím nemá problém. Přátelské chování."

Hodnocení: 5/5

"Služeb pana Cibocha jsem využil již několikrát, několikrát i moji známí na mé doporučení, já osobně jsem vždy byl spokojen díky jeho komunikativnosti a profesionalitě."

Hodnocení: 5/5

"Neni co dodat, vše perfektní."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní komunikace, skvělá propagace nemovitosti, celkově výborný servis. Profesionální přístup. Doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"Maximální spolehlivost, serióznost, vstřícnost. Vše na jedničku."

Hodnocení: 5/5

"Stále se věnoval prodeji, udělal maximum aby se to prodalo a za nejlepší cenu."

Hodnocení: 5/5

"Služby tohoto makléře jsem využila v uplynulých letech opakovaně. Kontakt jsem získala od jeho spokojené klientky, která mi jej doporučila. Cením si profesionálního přístupu, a to od zadání zakázky (prodej domu, pozemků, pronájem bytu) až po finální dokončení celého díla. Z mého pohledu jde o velmi zkušeného realitního makléře, s nadstandardním osobním přístupem a kvalitními komunikačními dovednostmi, na kterého se s důvěrou mohu kdykoli obrátit."

Hodnocení: 5/5

"S panem Zdeňkem Cibochem jsem byl velice spokojen,podával rychlé a přesné informace o průběhu prodeje bytu."

Hodnocení: 5/5

"je kompetentni a chape prani a potreby klienta."

Hodnocení: 5/5

"S realitními službami pana Zdeňka Cibocha jsem byl velmi spokojen. Od prezentace nemovitosti v médiích, přes organizaci prohlídek a nakonec spolupráci při uzavírání nájemní smlouvy s vybranou zájemkyní bylo z mého pohledu vše perfektní."

Hodnocení: 5/5

"Kvalitní profesionální přístup, šarmantní vystupování, mohu vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Pana Cibocha mohu opakovaně vřele doporučit. Perfektní profesionální přístup, šarmantní vystupování,vysoká kvalita poskytovaných služeb."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný, ochotný, profesionální"

Hodnocení: 5/5

"Makléř ochotný,dobrá spolupráce,výborný výběr podnájemníka,děkuji"

Hodnocení: 5/5

"Se službami makléře Zdeňka Cibocha jsem byl velmi spokojen. Díky."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, odpovědný přístup, empatie."

Hodnocení: 5/5

"Velmi nám pomohl při dořešení problému, který se nečekaně vyskytl. Děkujeme"

Hodnocení: 5/5

"vstřícnost; své práci rozumí;"

Hodnocení: 5/5

"Skvěle připraven již při první schůzce, perfektní v přístupu ke klientovi, se soudným názorem na věc, ale zároveň maximálně přístupný přání klienta, vždy dosažitelný, příjemný při komunikaci. Doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální a vstřícný přístup, flexibilní a velmi ochotný."

Hodnocení: 5/5

"Pan Zdenek Ciboch si zaslouzi nase vrele doporuceni. Zijeme v zahranici a prodej bytu na dalku neni nejjednodusi. Nastesti nam byl doporucen pan Ciboch a vse potrebne zaridil. Je velice dobry komunikator, je prizpusobivy a proaktivni a pomohl nam byt prodat lepe a rychleji nez jsme cekali. Behem celeho procesu jsme byli spokojeni ze jedname s odbornikem ktery vi co a jak, a ktery je vzdy ochoten pomoci a poradit. Opakuji ze jeho sluzby muzeme vrele doporucit! Mr. Zdenek Ciboch deserves our strongest recommendation. We live abroad and the sale of a flat owned in a different country is not the simplest task. Luckily we were recommended Mr Ciboch’s services and he indeed provided all the necessary information, contacts, paperwork and etc. He is a very good communicator, and is flexible and proactive in his approach. This is ideal for any successful sale, let alone a long distance one. He helped us to sell better and faster than we were expecting. During the whole process we were impressed and very satisfied by his expertise and by his helpful attitude."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S panem Zdeňkem Cibochem mám dlouhodobě výbornou zkušenost. Je jednak odborníkem, který zná skvěle jak problematiku realit, tak region, ve kterém operuje. Mimo to se vždy snaží najít optimální řešení pro klienta, přizpůsobit se změnám okolností a přistupovat k jednání pozitivně."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost, není co dodat."

Hodnocení: 5/5

"vstřícný,přátelský,profesionální prostě super."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup. Maximální spokojenost :)"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"I live in the U.S. and my mom lives in Usti nad Labem, Czech Republic. I had hired Mr. Ciboch to sell my mom's apartment when the time came for her to transition to a senior living facility. My mom and myself met with Mr. Ciboch in person, showed him the apartment and started the paperwork. Subsequently, I was coordinating the sale from overseas. The one difference compared to the U.S. is that in the Czech Republic in general the seller's realtor will by default also represent the buyer (dual agency). It was explained to me that this is the norm. There were no problems whatsoever and the whole transaction went very smoothly. When the time came to finalize the paperwork, Mr. Ciboch and the notary he's brought along stopped by mom's facility and got things done, with minimum effort on her side. My mom got a better price than she expected. Mr. Ciboch was very good communicating the whole process and we had a good idea as to what's going on every step of the way. He was very professional and exceedingly patient dealing with my family. A very positive experience overall, and on the par or better when compared to dealing with realtors here in the U.S. I would definitely use him again."

Hodnocení: 5/5

"Maximální péče, rady a užitečné tipy při prodeji nemovitosti. Plná spokojenost."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a kvalitní práce."

Hodnocení: 5/5

"Pan Ciboch je velice spolehlivý, ochotný ,aktivní,jedná vždy kvalifikovaně , dokáže vše trpělivě vysvětlit a poradit.Pomáhal mě radou i při výběru mého nového bydlení.I ve složitých jednáních jsem se cítila bezpečně..Jsem sj jeho přístupem velice spokojená. Děkuji za vše Všra Kristlová"

Hodnocení: 5/5

"s přístupemmakléře jsem byla maximálně spokojena"

Hodnocení: 5/5

"velmi profesionální a rychlé jednání"

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost.Rychlost, vstřícnost, informovanost, skvělá komunikace.Pomoc i v nestandardních věcech nad rámec smlouvy s RK."

Hodnocení: 5/5

"Výborná komunikace,spokojenost se zajišťovacími službami,včasná informovanost..."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý makléř. Profesionální přístup, logické myšlení a trpělivost. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Pan Ciboch je ochotný, vstřícný, poradí, vysvětlí a pomůže. S jeho službami jsme byli maximálně spokojený."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5