Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Daniel Červ - RE/MAX G8 Reality

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Daniel Červ je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 62428187.

Daniel Červ

Makléř - RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 777 124 392
Adresa:
Rohanské nábřeží 678/27
18600 Praha 8 - Karlín

Vzdělání a ocenění

Hall of Fame Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Podrobné informace

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:

  • Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

  • Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

  • Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

  • Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii. 

  • Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

  • Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

  • Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

  • Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

  • Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

  • Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Reference

"Pan Červ je velmi ochotný , flexibilní a rychle myslící člověk , což přispívá ke zdárnému vyřešení zadání. Velmi děkuji."

Hodnocení: 5/5

"naprosto profesionální .příjemný a velice ochotný."

Hodnocení: 5/5

"S panem Červem byla od začátku vynikající komunikace. Pravidelně jsem dostával zpětnou vazbu o strategii, zájemcích a nakonec o závěrečném procesu prodeje. Jsem si jistý, že právě pan Červ má velký podíl na tom, že se v této nelehké době podařilo prodej uskutečnit a to za částku, kterou jsem si představoval. Pana Červa i Remax mohu maximálně doporučit, jelikož komunikace a profesionální přístup byl na nejvyšší úrovni a kvalitě! "

Hodnocení: 5/5

"Daniel Červ je nejprofesionálnější makléř, se kterým jsem se kdy setkal. Odvedl skvělou práci a okamžitě jsme se domluvili na nákupu další nemovistosti a jejím následném pronájmu. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Naprosto perfektní spolupráce ve všech bodech. Pokud by někdo z mých přátel prodával dům rozhodně bych p Červa doporučil. Jen pro info : Dům jsme prodávali delší dobu a vystřídalo se u nás 5 renomovaných realitních kanceláří. Proto mohu zodpovědně konstatovat, že žádná nemohla p. Červovi tedy i Remaxu konkurovat. Ještě jednou tímto vyjadřuji poděkování za spolupráci. Miroslav Bednařík "

Hodnocení: 5/5

"špičkově zvolená strategie"

Hodnocení: 5/5