Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Daniel Skružný - RE/MAX G8 Reality

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Daniel Skružný je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 47090171.

Daniel Skružný

Makléř - RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 604 999 909
Adresa:
Rohanské nábřeží 678/27
18600 Praha 8 - Karlín

Vzdělání a ocenění

100% Club CRM 2. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

O mně

Dobrý den, jmenuji se Daniel Skružný a mým cílem je poskytnout Vám to, co jsem sám jako zákazník u realitních služeb postrádal. Myslím tím opravdové a celoživotní partnerství, empatii, nebýt jen dalším obchodním případem. V mém portfoliu nenaleznete desítky nemovitostí, vždy se snažím mít v nabídce jen tolik zakázek, abych měl možnost se jim naplno věnovat. S nabídkou intenzivně pracuji a se svými klienty jsem minimálně jednou týdně v kontaktu. Tento přístup si mohu dovolit i díky podpoře a špičkovému zázemí realitní kanceláře REMAX.

Proč prodávat se mnou?

Spolupráce se mnou znamená kompletní prodejní servis od A do Z. Ať už je to zpracování cenové analýzy nemovitosti, homestaging, rozsáhlý marketing, bezpečný právní servis až po předání klíčků a pomoc s převodem dodavatelů energií. 

Neustále se ve svém oboru vzdělávám, účastním se řady seminářů a školení.

Oblast specializace.

Specializuji se na Prahu a její okolí. Obsluhuji zejména severní část Prahy, Prahu východ, Hovorčovice, Líbezníce a Měšice. 

Pište, volejte. Jsem tady pro Vás

Znáte-li někoho z Vašich kolegů, známých či přátel, kdo chce prodat nebo pronajmout nemovitost, dejte mi o něm vědět, pomohu i jemu.


Rád bych byl tím, na koho se můžete vždy s důvěrou obrátit, a to nejen v oblasti realit. Může stát, že Vám případný prodej Vaší nemovitosti nedoporučím, ano možná tím momentálně přijdu o zajímavou provizi, ale získáme tím všichni mnohem víc…

 

 

 

 

 

Reference

"S panem makléřem byla výborná spolupráce a perfektní komunikace. Vždy vše řádně a dopodrobna vysvětlil. Když se vyskytly problémy, poradil. Děkujeme za ochotu a dlouhodobou spolupráci. Vše dopadlo na výbornou. "

Hodnocení: 5/5

"Perfektní přístup"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den,bez pana Skružného bychom se sestrou nedohodli o prodeji domu po děditství.Byl takový diplomat, mediátor mezi námi a vymyslel nakonec kompromis pro obě strany.Věřím tomu, že bez něj by dnes nemovitost nebyla zadaná k prodeji a prodaná.Provení inzerátu,fotek a dronu nad nemovitostí bylo za mě kvalitní.Povolný Igor"

Hodnocení: 5/5

"Celkově doporučuji Daniela Skružného jako profesionálního, spolehlivého a pozorného realitního makléře, se kterým budete mít jistotu, že vaše nemovitost bude v dobrých rukách."

Hodnocení: 5/5

"Doporučuji realitního makléře Daniela Skružného jako skvělého profesionála, který se vždy snaží svým klientům poskytnout nejlepší možný servis. Je zkušený, má hluboké znalosti trhu s nemovitostmi. Poskytl nám cenné rady a doporučení při pronájmu naší nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Rychlé profesionální jednání, korektní a vstřícný přístup. Oceňuji komplexní a kvalitní zajištění služeb během celého procesu pronájmu nemovitosti až do jeho úspěšného ukončení. Moc děkuji a příště určitě opět využiji jeho služeb."

Hodnocení: 5/5