offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Eva Korecká - RE/MAX G8 Reality
Nemovitosti makléře

Eva Korecká je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 05965969.

Eva Korecká

RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 732 351 324
Adresa:
RE/MAX G8 Reality
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Nejúspěšnější makléř RE/MAX Home za měsíc duben 2018 a prosinec 2018.

Kdo jsem?

Proč reality, proč RE/MAX a co je moje motivace?

* Jsem realitní makléřka, životní optimistka a máma. Mám ráda ve věcech jasno a pořádek, jsem puntičkářka a mám ráda věci dotažené do konce. Mimo práci se ráda sejdu s přáteli, užiju si túru do hor nebo zajdu na koncert.

* Pracovala jsem téměř 15 let ve výzkumu trhu, bavilo mě to, ale stále jsem měla pocit, že mi něco chybí, že nedělám to, co chci. Rozhodla jsem se pro změnu a shodou okolností v tu chvíli přišla nabídka začít v RE/MAX.

* Svět realit mě vždy zajímal. V RE/MAX se mi líbí, že má jasná pravidla pro obchod, je zaměřěný proklietsky, velmi ctí etický kodex, nabízí bezpečí silného právního zázemí pro klienty a zároveň podporuje své makléře v celoživotním vzdělání. Makléř bez certifikace a bez etických zásad nemá u RE/MAX místo.

* Baví mě komunikovat s lidmi a zajímají mě Vaše příběhy. Na mých klientech mi záleží, proto pracuji pečlivě, mé slovo platí a vždy dělám vše pro to, aby byl klient s výsledkem mé práce spokojený. Nejkrásnější pocit je, když za mnou klienti chodí sami a doporučují mě dalším známým a rodině.

Záleží mi na důvěře a ctím osobní přístup ke každému klientovi.

Sjednejte si nezávaznou schůzku. Ráda poradím a pomohu s prodejem nemovitosti i Vám.

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Prubežně informuje o aktualní situaci, na čem zrovna pracuje atd. Je na příjmu když klient potřebuje něco řešit, případně obratem volá zpět."

Hodnocení: 10/10

"Velice profesionální"

Hodnocení: 10/10

"V průběhu prodeje bylo vše zařízeno, aniž bych se musel o cokoliv starat. Průběžně jsem byl informován, jak je prodej daleko. Kupujícímu banka v jednu chvíli zdržovala poskytnutí hypotéky - všechny tyto informace jsem průběžně dostával i s vysvětlením situace. Výborná, milá, přirozená komunikace."

Hodnocení: 10/10

"Skvela profesionalni pomoc ve chvili, kdy jsme potrebovali pomoci s pronajmem."

Hodnocení: 10/10

"Nadstandardní služby včetně úklidu a úpravy pozemku na vlastní náklady. Informace v průběhu celého procesu a servis i po uzavření obchodu. Byli jsme velmi spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"Domluvené termíny byly plněné na 100%, komunikace s makléřem byla bez prodlev, vyzdvihla bych příjemný a lidský přístup, také práce fotografa byla dokonalá."

Hodnocení: 10/10