MENU ZAVŘÍT
Hana Gregorová - RE/MAX G8 Reality
Nemovitosti makléře

Hana Gregorová

RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 724 160 716
Adresa:
RE/MAX G8 Reality
RE/MAX G8 Reality, Rohanské nábřeží 678/27
186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál Hall of Fame 100% Club Platinum

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Reference

"Perfektní."

Hodnocení: 10/10

"Pronájem byl zprostředkován rychle a to při dosažení očekávané výše nájemného. Dále oceňuji velmi dobrou podporu při objasňování detailů a vyřizování formalit. Celkově vše k plné spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"Profesionalna spolupraca na vysokej urovni, individualny pristup, bezproblemova komunikacia a riesenie problemov na dialku. Vsetko sa vybavilo pocas 2 osobnych stretnuti, ostatne po telefone a cez emaily. Maximalne spokojnost a mozem len odporucit."

Hodnocení: 10/10

"profesionální přístup, příjemná, lidská, prostě vše na výbornou. mohu bez výhrad doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Služby poskytované paní Gregorovou byly skutečně nadstandardní. Paní Gregorová je skutečná profesionálka a svojí práci vykonává s naprostým přehledem a lehkostí. S takovým přístupem a ochotou jsem se ještě nesetkal. Rudolf Kozel"

Hodnocení: 10/10

"spolehlivost, příjemné vystupování, vše k naší plné spokojenosti"

Hodnocení: 10/10

"SUPER !"

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka Hana Gregorová je 100% profesionálka, je ochotná, spolehlivá a jako bonus vždy s úsměvem na tváři."

Hodnocení: 10/10

"Pani Gregorova je profik a s jeji praci jsme byli velmi spokojeni ... na cem jsme se domluvili, to se stalo, nase akce “kulovy blesk” probehla bez jakychkoliv stresu a za to pani Gregorove dekujeme!"

Hodnocení: 10/10

"Pro náš záměr prodeje bytu jsme si nemohli vybrat nikoho lepšího než paní Hanu Gregorovou. Paní Gregorová byla velmi přátelská,milá,ochotná,spolehlivá a pravidelně nás informovala o průběhu prodeje nemovitosti.O potřebnou agendu jsme se taktéž nemuseli vůbec starat. Tuto makléřku můžeme všem jen doporučit. Ještě jednou jí tímto moc děkujeme."

Hodnocení: 10/10

"Velmi kvalifikovaná a vstřícná paní, s níž máme dobrou zkušenost již z dřívějších akcí."

Hodnocení: 10/10

"S paní Gregorovou spolupracujeme již mnoho let a obracíme se na ní stále znovu. Naše nemovitosti vždycky dokázala pronajmout rychle a k naší plné spokojenosti."

Hodnocení: 10/10

"nejvyšší spokojenost, maximální možná rychlost a vstřícnost, na jakýkoli dotaz ihned odpověď obratem! prostě super *****!"

Hodnocení: 10/10

"Dlouhodobá úspěšná spolupráce."

Hodnocení: 10/10

"Pani Gregorova prokazala zkusenosti v danem oboru a vstricnym zpusobem rtychle vyresila zadanou problematiku."

Hodnocení: 10/10

"S paní Gregorovou jsem byl v kontaktu asi rok a půl před prodejem nemovitosti.I v této době (nevěděl jsem zda prodám) velice ochotná a vstřícná. Byl jsem velice spokojen a s klidným vědomím mohu doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní spolupráce"

Hodnocení: 10/10

"Paní Gregorová je velmi milá a pozitivní."

Hodnocení: 10/10

"Mám dlouhodobou vynikající zkušenost s paní Gregorovou. Využívám jejích služeb v souvislosti s hledáním podnájemníků do mého bytu v Praze-Uhříněvsi a byť dle jejích vlastních slov pronájmy příliš nedělá, vždy reaguje velice pohotově, vstřícně a s maximální flexibilitou. Paní Gregorové zcela důvěřuji, což mi šetří spoustu času při prohlídkách bytu a přípravě dokumentů. A konečně, při výběru podnájemníků kombinuje otevřené informační zdroje a instiktivní přístup, což je nesmírně důležité. V krátkosti: naprostá spokojenost!"

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"služby opravdu profesionalní, skvělý osobní přístup."

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem velice spokojen, doporučuji, rád využiji možnost bezchybné spolupráce i příště."

Hodnocení: 10/10

"trval prodej diky stavu nemovitosti dlouho ale servis makleřky na velni vysoke urovni."

Hodnocení: 10/10

"Velice PROFESIONÁLNÍ ! ! !"

Hodnocení: 10/10

"S kvalitou poskytovaných služeb makléřkou - paní Hanou Gregorovou jsem byla ve všech ohledech naprosto spokojená."

Hodnocení: 10/10

"Paní Gregorová mi pomohla s pronájmem bytů v Praze. Je to realitní makléř, kterého bych doporučil každému, kdo vyžaduje jen profesionální služby."

Hodnocení: 10/10

"velice milá a ochotná paní makléřka, spolupráce na jedničku, ještě jednou moc děkuji. Věra Hamplová"

Hodnocení: 10/10

"Vstřícnost, spolehlivost."

Hodnocení: 10/10

"Celková spokojenost"

Hodnocení: 9/10

"Paní makléřka Hana Gregorová je profesionální, slušná, poctivá žena s velkým sociálním cítěním. Přesvědčila mě, že ji mohu ve všem důvěřovat, co řekne a slíbí, to stoprocentně splní. V jednání při prodeji bytu jsem byla naprosto klidná a bez stresu a díky ní se byt velice brzy prodal."

Hodnocení: 10/10

"Vstřícný přístup, profesionalita, správný odhad nemovitosti a doporučení vždy výborných nájemců. Všestranná spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den s paní makléřkou Hanou Gregorovou jsme byli velice spokojeni.Děkujeme za Vaše kvalitní služby.Budeme doporučovat. Tesařovi Praha5 Stodůlky"

Hodnocení: 10/10

"Skvělá makléřka, naprosto profesionální jednání a hladký průběh celého procesu pronájmu bytu. Milá, příjemná žena. Pokud budu ještě někdy potřebovat služby realitního makléře, volám paní Gregorové."

Hodnocení: 10/10

"měl jsem velké štěstí, že jsem natrefil na člověka formátu paní Gregorové. Kombinuje snad všechny vlastnosti, které oceňuji nejen na profesi realitního makléře. Pracovitost, serióznost, flexibilitu, spolehlivost, znalost a dlouholeté zkušenosti v oboru a pozitivní a příjemné vystupování. Těžko bych si uměl vybájit lepšího makléře. Jakub Rudovský (Praha)"

Hodnocení: 10/10

"Služba na vysoce profesionální úrovni, makléřka je spolehlivá, pečlivá, o vše se sama postarala, navíc je milá, pohodová a usměvavá."

Hodnocení: 10/10

"Ochotná, milá, rychlé jednání, spolehlivá."

Hodnocení: 10/10

"S paní Gregorovou jsem byl naprosto spokojen.Tuto makléřku budu všem doporučovat.Velice ochotná a profesionální. "

Hodnocení: 10/10

"Vynikající přístup"

Hodnocení: 10/10

"velmi profesionální přístup paní makléřky, velká spokojenost s realizací transakce"

Hodnocení: 10/10

"Paní Hana Gregorová mi zajistila maximální servis a podporu při prodeji mé nemovitosti a stejně tak profesionálně prodala nemovitost mé partnerky a na základě těchto zkušeností s jejím profesními i lidskými kvalitami jsem neváhala ji doporučit i mým známým poptávájícím realitní služby a rozhodně ji doporučím i kdykoli jindy."

Hodnocení: 10/10

"Velmi ochotná ,milá , rozumí své práci . Vřele doporučujeme,100% spokojenosti. Moc děkujeme Hrušková,Průherová"

Hodnocení: 10/10

"Velmi příjemná a ochotná makléřka, pohotově reagující na situaci. Své práci určitě rozumí."

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost s makléřkou pí. Gregorovou.Ochota ,kvalitní služby."

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivost, rychlost."

Hodnocení: 10/10

" Byl jsem naproste velmi spokojen s vystupováním Vaší pani makléřky.Rychlost jednání,vstřítnost,odborná profesionalita,umění jednat s lidmi byla na vysoké úrovni!"

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, paní Gregorová je skutečný profesionál ve svém oboru. Při prodeji našeho bytu a výběru resp. koupi nového nám dokázala velmi dobře poradit ve všech krocích, které jsme museli podniknout. Aktivně s námi komunikovala, spolupracovala a vyřídila nezbytnou administrativu. Její doporučení se vždy potvrdila. Ať už co se týká nastavení prodejní ceny, tak i předpokládané doby prodeje. Díky zkušenostem a korektnímu přístupu paní Gregorové jsme naše bydlení vyřešili v krátké době naprosto v klidu a bez starostí. Po vlastních zkušenostech s různými "odborníky" na vše konstatuji, že jsme paní Gregorovou nadšeni především pro její korektní přístup, odbornost, profesionalitu a lidskost. Paní Gregorová, ještě jednou Vám moc děkujeme za vše. S pozdravem Jiří a Renáta Jiráskovi"

Hodnocení: 10/10