offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Pavel Albert - RE/MAX Horizont

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Pavel Albert je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 74780301.

Pavel Albert

RE/MAX Horizont

Telefon:
+420 602 225 325
Adresa:
RE/MAX Horizont
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
19300 Praha 9 - Horní Počernice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Něco o mě ....

Jsem certifikovaný realitní makléř, kterému můžete důvěřovat.

Vážení klienti,

 mým cílem je zajištění bezpečného realitního obchodu, založeného na vzájemné důvěře mezi mnou a  Vámi, vedoucího k maximální spokojenosti všech zúčastněných stran.                                          Očekávejte ode mne seriózní jednání, spolehlivost, profesionalitu a osobní přístup.

 Budu rád, když se na mě s důvěrou obrátíte, zajistím pro Vás profesionální služby a kompletní servis při prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti.

 Za dobu mého působení u společnosti RE/MAX, jsem úspěšně zprocesoval stovky realitních obchodů.

Ocenění:

  • Člen nejprestižního RE/MAX Top Club Platinum
  • Člen prestižního mezinárodního Clubu 100 Percent CLUB

1.místo, Nejúspěšněšjí makléř měsíce REMAX Horizont za 01,02/2020 apod.v 2019, 2018
2.místo, Nejúspěšnější makléř roku REMAX Horizont za rok 2018 a 2016
1.místo, Nejúspěšnější makléř REMAX ČR za měsíc červen 2016

 a další.......

Ocěnění

Reference

"Velice příjemný,vstřícný a rozumi tomu co dělá,jsem velice spokojený."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný, komunikativní, umí domluvit záležitosti, přátelský a také vždy k zastižení."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velmi vstřícný,ochotný vždy pomoci!Příjemné vystupování a profesionalita!"

Hodnocení: 5/5

"Rychlý, samostatný, spolehlivý"

Hodnocení: 5/5

"ok"

Hodnocení: 5/5

"Bezproblémová spolupráce, ve všem nám vyšel vstříc, vše vyřešil a hlavně prodal rychle za skvělou cenu. Díky!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, komplexní služba, spolehlivost."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Kvalita"

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup a služby"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Pavel Albert je velmi ochotný, spolehlivý, přesný, jeho vystupování je na vysoké úrovni jak společenské, tak i profesní. Jednání s ním jsou konkrétní, odborná ale vždy ve velmi příjemné atmosféře a v žádném časovém stresu. Prostě skutečný odborník."

Hodnocení: 5/5

"Ani přesto, že prodej bytu byl částečně ovlivněn skutečnostmi, že jsem prodával byt na základě zmocnění mého syna (vlastníka bytu, t. č. dlouhodobě v zahraničí), a že prodej byl realizován prakticky v období těsně před přechodem úhrady daně z nabytí z prodávajícího na kupujícího, a že v průběhu prodeje se vyskytly určité nečekané problémy s dočasnou insolventností kupujícího, byl nakonec prodej bytu zdárně dokončen. Napomohl tomu svým solidním a profesionálním přístupem makléř p. Pavel Albert, se kterým jsem byl v neustálém kontaktu po celou dobu prodeje - od sepsání smlouvy, přes inzerci prodeje, sjednávání dalších dílčích smluv až po převod ceny na náš účet. Celkově jsme byli oba (syn i já) spokojeni nejen s prací a přístupem makléře, ale i s konečnou cenou, za kterou byl byt prodán – za což jsme mu po prodeji vyjádřili dík!"

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce proběhla bez problémů a z mé strany byla spokojenost, v případě potřeby budu makléře kontaktovat znovu a s důvěrou."

Hodnocení: 5/5

"Znalec ve svém oboru."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný, skvělá komunikace, schopně řeší nastalé komplikace ke zdárnému dokončení obchodu s nemovitostí."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 4/5

"VSE PROBEHLO V PORADKU A BEZ ZBYTECNICH STAROSTI..."

Hodnocení: 5/5

"Rychlé vyřízení mého požadavku, slušné jednání."

Hodnocení: 5/5

"Pan Albert poskytuje kvalitní a profesionální servis v objemné škále procesů kolem prodeje a nákupu nemovitosti. Jeho rodinný přístup nám pomohl navázat důvěryhodný obchodní vztah. Vždy se trpělivě věnoval veškerým telefonickým dotazům, osobní setkání nebylo nikdy problém. Výsledkem naší spolupráce jsou 2 beze stresu ukončené obchody a naše rodina se může konečně radovat z krásného bydlení v domku se zahradou na okraji Prahy a výhodně prodanému panelákovému bytu. "

Hodnocení: 5/5

"100% spolehlivý, perfektní jednání, vysoká odbornost a znalost, bezchybné společenské vystupování, příjemný vzhled, trpělivý a velmi ochotný, dostupný v kteroukoliv dobu. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Pavel Albert, nejenom, že je velký realitní profesionál, který skvěle zprocesoval prodej mého domu a následné zakoupení bytu pro mé potřeby, aniž bych se musela o něco starat,ale hlavně je to skvělý člověk se srdcem na správném místě. Vždy mi byl nápomocen, s odvozem k lékaři, nákupem potravin, zařídil stěhování, zakoupení nového nábytku atd., protože jsem na tom zdravotně špatně, ale hlavní je to, že to nemusel vůbec dělat a navíc ve svém volném čase. Je vždy usměvavý a velmi dobře naladěn,předával mi svou pozitivní energii, která mi velmi pomohla. Přála bych všem klientům potkat takového člověka a zárověň profíka ve svém oboru, na kterého je 100% spolehnutí. V dnešní době je škoda, že takových lidí není více, kteří nemyslí je na sebe."

Hodnocení: 5/5

"hodnocení na výbornou, odborník s perfektním vystupováním a chováním, vždy elegantní a velmi slušný. Je ochoten naslouchat a vyslyšet druhou stranu, nikdy nespěchá, vše v klidu. I když nemáme v tuto chvíli žádný požadavek na realitku, jsme v stálém kontaktu, pan Albert zavolá,poptá se, zda něco nepotřebujeme. Konkrétní spolupráce byla na vysoké úrovni - vypracované smlouvy, setkání s druhou stranou a hlavně, vždy perfektně dodržované časové termíny. Kéž by bylo takových odborníků více."

Hodnocení: 5/5

"Pan Pavel Albert - perfektní vystupování, spolehlivý, dodržuje všechna ujednání, hlavně termíny schůzek, velmi lidský přístup ke klientům, vždy milý a usměvavý. Jednání s panem Albertem mají spád, jsou konkrétní a pro každého z nás pochopitelné. Děkujeme za pana Alberta, již jsme uzavřeli několik smluv a vždy splnil, co jsme od něj očekávali. "

Hodnocení: 5/5

"pan Albert - perfektní odborník, taktní, slušný, spolehlivý - jeho slovo platí, vždy dochvilný, dobře naladěný, veselý , spolupráce s ním je velmi příjemná práce. Vše,co jsme potřebovali, vyřídil na 100%, všechny naše volné kancelářské dokázal velmi rychle najít zájemce,kteří již jsou našimi nájemníky. Děkujeme panu Albertovi za takovou práci. "

Hodnocení: 5/5