Pavel Albert

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 602 225 325
E-mail pavel.albert@re-max.cz
Web re-max.cz/horizont
Adresa RE/MAX Horizont
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
193 00 Praha 9 , Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně 100% Club

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Velmi profesionální přístup a služby"

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavel Albert je velmi ochotný, spolehlivý, přesný, jeho vystupování je na vysoké úrovni jak společenské, tak i profesní. Jednání s ním jsou konkrétní, odborná ale vždy ve velmi příjemné atmosféře a v žádném časovém stresu. Prostě skutečný odborník."

Hodnocení: 10/10

"Ani přesto, že prodej bytu byl částečně ovlivněn skutečnostmi, že jsem prodával byt na základě zmocnění mého syna (vlastníka bytu, t. č. dlouhodobě v zahraničí), a že prodej byl realizován prakticky v období těsně před přechodem úhrady daně z nabytí z prodávajícího na kupujícího, a že v průběhu prodeje se vyskytly určité nečekané problémy s dočasnou insolventností kupujícího, byl nakonec prodej bytu zdárně dokončen. Napomohl tomu svým solidním a profesionálním přístupem makléř p. Pavel Albert, se kterým jsem byl v neustálém kontaktu po celou dobu prodeje - od sepsání smlouvy, přes inzerci prodeje, sjednávání dalších dílčích smluv až po převod ceny na náš účet. Celkově jsme byli oba (syn i já) spokojeni nejen s prací a přístupem makléře, ale i s konečnou cenou, za kterou byl byt prodán – za což jsme mu po prodeji vyjádřili dík!"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 602 225 325
E-mail pavel.albert@re-max.cz
Web re-max.cz/horizont
Adresa RE/MAX Horizont
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
193 00 Praha 9 , Česká republika

Nabízím osobní přístup ke každému klientovi, který je založen na vzájemné důvěře, maximálním nasazení a nejvyšší profesionalitu, komplexní a bezpečné zajištění všech prováděných transakcí.

Prodej a pronájem nemovitostí v Praze a blízkém okolí - odhad reálné tržní ceny - prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu - příprava veškerých smluv advokátem - advokátní úschova - řešení náročnějších případů (exekuce atd.) - kompletní zajištění financování.

Ocenění:

2. místo,  Nejúspěšnější makléř REMAX Horizont za rok 2016

1. místo, Nejúspěšnější makléř REMAX ČR za měsíc červen 2016

2x Nejúspěšnější makléř měsíce REMAX Horizont 2016