Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Horizont -, Praha 9 - Horní Počernice

5,0

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 733 149 056

Realitní kancelář
RE/MAX Horizont

Telefon:
+420 733 149 056
Adresa:
Náchodská 778/49
19300 Praha 9 - Horní Počernice
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Kancelář je otevřena pondělí - pátek od 9:00 - 17:00 hodin, nebo dle dohody s makléřem

 

  • POSKYTUJEME REALITNÍ SERVIS NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI
  • Těšíme se na spolupráci s Vámi

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Volné pozice

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Naše klienty rozmazlujeme

Sejděte se kterýmkoli z našich makléřů a přesvědčte se o tom sami.

Chceme, aby pro Vás prodej či koupě nemovitosti v naší kanceláři byl zážitkem. Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb i nás samých, protože věříme, že si zasloužíte to nejlepší.

Chcete bydlet ve Vysočanech nebo blízkém okolí? Zastavte se v realitní kanceláři RE/MAX Horizont a nechte si pomoci od zkušených makléřů. Představí vám nabídku bytů k prodeji v Praze 9, ukáží, jaké krásné byty k pronájmu Praha 9 nabízí, a nezapomenou ani na domy či pozemky. Na každé pražské pobočce realitní kanceláře RE/MAX vám rádi pomohou s celým procesem a břemeno v podobě nezbytného vyřizování rádi převezmou na sebe.

Google Recenze 4.6

Andrea Dubovská - Šolcová

před 5 měsíci

"Sluzby pani ing. Šolcové byly jako vzdy naprosto vynikajici. Spolupracujeme pouze s ni, a to jiz mnoho let. Tentokrat pro nas zajistovala dlouhodoby pronajem jedne z nasich nemovitosti. Cela transakce byla diky ni realizovana behem nekolika malo dnu a k nasi naproste spokojenosti. To vse navzdory ne uplne lehke dobe. Moc dekujeme! Andrea D."

Josef Malasek

před 5 měsíci

"Spoluprace s realitni kanceláří ,jmenovitě s makléřkou paní Šolcovou byla úžasná.Nemovitost se prodala rychle a za vyšší cenu,než jsme čekali. Profesionální,milý a lidský přístup. Ještě jednou moc děkujeme."

Kristýna Křížová

před 4 měsíci

"Opravdu vřele doporučuji! P. Bláha mi s prodejem bytu velmi pomohl. Prodávala jsem byt, ke kterému jsem měla silné osobní pouto, a bylo pro mě důležité, aby byl prodej důstojný. Bylo třeba překonat různé administrativní překážky, které následně vedly ke ztrátě zájemce s nejlepší nabídkou. Přesto dokazál obratem najít jiného a přesvědčit ho, že chce za byt dát vyšší částku, než původně nabízel :-) Ještě jednou touto cestou děkuji za pomoc!"

Michal Matejka

před 2 měsíci

"Již několikátá spolupráce s touto realitní kanceláři. Konkrétně s naší skvělou kamarádkou Majkou Hanauerovou. Dá se vše formulovat jednou větou. Kde ostatní končí, Majka začíná. :-) Skvělá, skvělá a ještě jednou skvělá Top makléřka. A mimo jiné, skvěle peče :-)"

Tomáš Eliáš

před 3 měsíci

"Michal Bláha byl šikovný, ochotný, ale hlavně okamžitě k dispozici a připraven reagovat na vše spojené s prodejem... děkuji za vše."