Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Horizont -, Praha 9 - Horní Počernice

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 733 149 056

Realitní kancelář
RE/MAX Horizont

Telefon:
+420 733 149 056
Adresa:
Náchodská 778/49
19300 Praha 9 - Horní Počernice
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Kancelář je otevřena pondělí - pátek od 9:00 - 17:00 hodin, nebo dle dohody s makléřem

 

  • POSKYTUJEME REALITNÍ SERVIS NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI
  • Těšíme se na spolupráci s Vámi

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Volné pozice

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Naše klienty rozmazlujeme

Sejděte se kterýmkoli z našich makléřů a přesvědčte se o tom sami.

Chceme, aby pro Vás prodej či koupě nemovitosti v naší kanceláři byl zážitkem. Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb i nás samých, protože věříme, že si zasloužíte to nejlepší.

Chcete bydlet ve Vysočanech nebo blízkém okolí? Zastavte se v realitní kanceláři RE/MAX Horizont a nechte si pomoci od zkušených makléřů. Představí vám nabídku bytů k prodeji v Praze 9, ukáží, jaké krásné byty k pronájmu Praha 9 nabízí, a nezapomenou ani na domy či pozemky. Na každé pražské pobočce realitní kanceláře RE/MAX vám rádi pomohou s celým procesem a břemeno v podobě nezbytného vyřizování rádi převezmou na sebe.

Google Recenze 4.6

Annа Proshunina

před 10 měsíci

"Měla jsem velmi pozitivní zkušenost z touto realitní kanceláři, konkrétně s Viktorii Afanasenkou. Profesionální přístup v kombinaci s nejlepšími lidskými rysami. Bylo vidět, že paní zaleží na kvalitě vykonané práce, ať zákaznici jsou spokojené i za cenu její volného času. Byt se pronajal za neuvěřitelných 3 dny od okamžiku podepsaní smlouvy o spolupráci. A to s tím, že já jsem se nemusela o nic starat. Děkuji a doporučují ke spolupráci."

Jana Pecinova

před měsícem

"Kladne hodnotime velmi profesionální přístup realitniho makléře Davida Smekala. Byli jsme velice spokojeni a doufáme, že budeme moci v případě potřeby opět využít jeho služby. Děkujeme"

Josef Malasek

před 7 měsíci

"Spoluprace s realitni kanceláří ,jmenovitě s makléřkou paní Šolcovou byla úžasná.Nemovitost se prodala rychle a za vyšší cenu,než jsme čekali. Profesionální,milý a lidský přístup. Ještě jednou moc děkujeme."

Michal Matejka

před 4 měsíci

"Již několikátá spolupráce s touto realitní kanceláři. Konkrétně s naší skvělou kamarádkou Majkou Hanauerovou. Dá se vše formulovat jednou větou. Kde ostatní končí, Majka začíná. :-) Skvělá, skvělá a ještě jednou skvělá Top makléřka. A mimo jiné, skvěle peče :-)"

Peter Moty

před 2 týdny

"Na p. Bláhu jsme se obrátili s pronájmem bytu na Praze 4. Sám jsem byl v minulosti makléřem, ale již jsem se tomu nechtěl osobně věnovat. Musím uznat profesionalitu p. Bláhy. Skvěle nastavil nájemní cenu, doporučil jak připravit byt před zahájením pronájmu, hezky byt nafotil s fotografem a dodal 3D půdorysy, vyselektoval "bravurně" nejvhodnějšího nájemníka včetně ověření rejstříku s exekucemi, insolvencemi a PČR. Určitě s manželkou doporučujeme využít služeb p. Bláhy. Ještě jednou díky"