offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Horizont -, Praha 9 - Horní Počernice
9.95

Hodnocení
klientů

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 733 149 056

Realitní kancelář RE/MAX Horizont, Praha 9 - Horní Počernice

Telefon:
+420 733 149 056
Adresa:
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
19300 Praha 9 - Horní Počernice, Česká republika
zobrazit na mapě
  • Kancelář je otevřena pondělí - pátek od 9:00 - 17:00 hodin, nebo dle dohody s makléřem

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní kandidáti

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Naše klienty rozmazlujeme

Sejděte se kterýmkoli z našich makléřů a přesvědčte se o tom sami.

Chceme, aby pro Vás prodej či koupě nemovitosti v naší kanceláři byl zážitkem. Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb i nás samých, protože věříme, že si zasloužíte to nejlepší.

Chcete bydlet ve Vysočanech nebo blízkém okolí? Zastavte se v realitní kanceláři RE/MAX Horizont a nechte si pomoci od zkušených makléřů. Představí vám nabídku bytů k prodeji v Praze 9, ukáží, jaké krásné byty k pronájmu Praha 9 nabízí, a nezapomenou ani na domy či pozemky. Na každé pražské pobočce realitní kanceláře RE/MAX vám rádi pomohou s celým procesem a břemeno v podobě nezbytného vyřizování rádi převezmou na sebe.

4.4

Alexandr Fanta

před 4 měsíci

"Se službami realitní kanceláře RE/MAX Horizont jsem maximálně spokojen, především s profesionálním i lidským přístupem makléře pana Martina Drličky. Děkuji Ing. Alexandr Fanta"

Robert Lenicek

před 4 měsíci

"Se službami pana Michala Bláhy jsem maximálně spokojen. Profesionální a vstřícný přístup, rychlost, bezchybnost. Jeho služby mohu vřele doporučit. R. Leníček"

Kristina Vildová

před 4 měsíci

"Ráda bych se podělila o výbornou zkušenost kterou mám s panem Bláhou z RE/MAX Horizont. Při hledání nemovitosti jsem se setkala s mnoha makléři a jeho přístup se jednoznačně vymyká. Jeho profesionální, férové a rychlé jednání mi velice pomohlo a tak bych ráda jeho služby s důvěrou doporučila dále."

Mojmir Lorenc

před 6 měsíci

"Dostal jsem doporučení od mé sestry na pana Michala Bláhu z REMAX Horizont, který zastřešuje její nemovitosti. Služby pana Bláhy mohu jen doporučit dále, jsem velmi spokojen s profesionální komunikací, zároveň přátelskostí, kvalitou práce a rychlím řešením."

MB Business Connection

před 8 měsíci

"Při prodeji nemovitosti jsem váhal, zda se obrátit na realitní kancelář všeobecně. Slýchávám různé příběhy a zklamání, nicméně jsem přeci jen chtěl, abych prodal byt bez komplikací, tok peněz byl kontrolovaný a bezpečný, vůbec nevím co se kam dokládá, katastr atd.... Dostal jsem doporučení na tuto kancelář od kamaráda, který měl s Horizontem velmi dobrou zkušenost. Musím přiznat, že jsem byl celou dobu ve střehu, ale vše běželo samo a vysoce profesionálně, od první schůzky. Krásně připravili a nafotili můj byt, vůbec jsem netušil, že to tak jde. K mému překvapení byt prodali za vyšší cenu, než jsem požadoval a celkem rychle. Pochvala a děkuji, můžu jen doporučit!"

.