Renáta Kvěchová

Tel. +420 739 486 453
E-mail renata.kvechova@re-max.cz
Web re-max.cz/horizont
Adresa RE/MAX Horizont
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
193 00 Praha 9 , Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Gold

Hodnocení klientů

Reference klientů

"naprostá spokojenost s kvalitou poskytovaných služeb, pí Kvěchovou jsem doporučila svým dalším známým"

Hodnocení: 10/10

"S paní Renatou Kvěchovou, jsem byla nadmíru spokojená a jsem jí vellice vděčná za vše, co pro mne vykonyla a velmi rychle.Děkuji z celého srdce paní Renatě za její výkon. Přeji Vám všem a hlavně paní Renatě hodně zdraví a sil do další práce.. Zdravím Vás a děkuji.Věra Půlkrabová"

Hodnocení: 10/10

"S maklerkou Renatou Kvechovou bylo pronajmuti bytu zcela bezproblemove. Vybrala presne takove najemniky, ktere jsem pozadovala. Komunikace s najemniky a se mnou proste na vybornou. Nesetrila svuj cas, ale ukazala zajemcum byt na miste s upozornenim kladu a zaporu tykajicich se zajemcu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Renáta Kvěchová mi byla doporučena rodinným příslušníkem a byla jsem velice spokojená a ani v budoucnu bych nevolila jinak. Velice profesionální a zároveň lidský přístup by jí mohl každý makléř závidět. Opravdu doporučuji a doufám, že se s paní Renátou někdy ještě setkáme. Stresující prodej nemovitosti se ve finále stal příjemnou záležitostí."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 739 486 453
E-mail renata.kvechova@re-max.cz
Web re-max.cz/horizont
Adresa RE/MAX Horizont
RE/MAX Horizont, Náchodská 778/49
193 00 Praha 9 , Česká republika
Na trhu nemovitostí se profesionálně pohybuji od roku 1996, navíc pak v oblasti sofistikovaného světa bankovnictví a jeho financování nemovitostí.

V současné době, jako jedna z mála v oboru, Vám pak mohu nabídnout i nejvyšší standard vzdělání realitního makléře – certifikaci dle mezinárodních norem ISO – certifikovaný realitní makléř – CRM.

Mé hranice na trhu nemovitosti jsou neomezené, neboť nejen Praha a též celá republika, pro mě nejsou v oblasti nemovitostí neznámou veličinou, ale nabízím Vám i nemovitosti zahraniční – hovořím plynně německy a anglicky.

Věřím tedy, že pokud budete potřebovat průvodce náročným trhem realit, mám Vám opravdu co nabídnout, neboť Váš cíl a zájem, jsou zároveň i mými…

Jsem zde právě pro Vás – těším se již na naši úspěšnou spolupráci – v úctě - Vaše RK :-))) !

Auf dem Immobilienmarkt bin ich fachlich taetig vom 1996, noch dazu in Verbindung mit dem Bankwesen und Immobilienfinanzierung - ich glaube dann, dass ich Ihnen nun etwas anzubieten habe, weil Ihr Ziel und Interesse zugleich auch meine sind - ich bin immer fuer Sie da - Ihre RK :-)))

In the Real Estate Market I have been working since 1996, on top of that in combination with Banking and Property Financing - I believe then, I have what to proffer to you, while your Destination and Interest are as well as mine - I am here for you - Yours RK :-)))