Ing. Michal Stehlík

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 733 679 940
E-mail michal.stehlik@re-max.cz
Web www.remaxpro.cz/michal-stehlik/
Adresa RE/MAX Pro
RE/MAX Pro, Blatného 3
616 00 Brno, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Obrovská ochota a profesionalita! Můžu jen doporučit. Z našeho bytu dostal maximum a prodal jej za částku o které se nám ani nesnilo. Děkujeme."

Hodnocení: 10/10

"Doporučuji pana Stehlíka, Polák."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 733 679 940
E-mail michal.stehlik@re-max.cz
Web www.remaxpro.cz/michal-stehlik/
Adresa RE/MAX Pro
RE/MAX Pro, Blatného 3
616 00 Brno, Česká republika

 

Úspěšně pronajmout, koupit či prodat nemovitost, to představuje znalost nabídky a poptávky realitního trhu a místních specifik.

 

Nabízím Vám prostřednictvím široké databáze naší nadnárodní společnosti RE/MAX být ve správný čas na správném místě a kompletní servis při realizaci Vašich požadavků na trhu s nemovitostmi.

 

REFERENCE:

 

 

Pan Stehlík patří mezi lidi na svém místě. Byli jsme velmi spokojeni s jeho profesionálním přístupem a ochotou vyjít maximálně vstříc našim požadavkům. I přes komplikace způsobené makléřem z jiné realitní kanceláře, pan Stehlík dokázal tento problém vyřešit a prodej úspěšně dokončit.
Bízovi


 

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat panu Stehlíkovi, který mi pomohl s nákupem bytu. Byla jsem velice potěšena jeho profesionálním, ochotným a milým přístupem. Po zkušenostech s jinými RK se při dalším nákupu, prodeji obrátím znovu na p. Stehlíka. Doporučila jsem ho rodině i lidem v okolí.
Jana Růžičková


 

S realitními makléři panem Michalem Stehlíkem a paní Zdeňkou Krátkou jsem spolupracoval za účelem nalézt pro mě optimální bydlení dle mých nároků a požadavků. Ačkoliv se nejednalo o vůbec jednoduchou záležitost, tak jsme se nakonec dobrali v poměrně krátkém časovém horizontu k úspěšnému uzavření obchodu a mě se podařil získat byt dle mých představ. Touto cestou bych chtěl oba realitní makléře doporučit ostatním zájemcům, kteří hledají bydlení. Spolupráce s nimi byla bezproblémová. Svoje úkoly řešili bez jakýchkoliv prodlev a odkladů. Komunikovali i s mojí bankou, což mi částečně usnadnilo situaci. Na čem jsme se dohodli, to splnili, proto je můžu oba vřele doporučit.
Bc. Jakub Klimovič


 

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval za profesionální služby, které mě byly poskytnuty vaší firmou. Velmi pozitivně mě překvapila rychlost a kvalita služeb.
Rád bych vyzdvihl osobní nasazení a vynikající zákaznický servis Ing. Stehlíka.
S pozdravem a díky
Michal Dlouhy, MSc.


 

Dobrý den,
tímto dopisem bychom chtěli vyjádřit poděkování panu Bc. Michalu Stehlíkovi, který nám pomohl s prodejem našeho bytu v Brně Králově poli v minulém roce. Kupovali jsme větší byt a potřebovali náš menší prodat co nejdříve, což se panu Stehlíkovi podařilo. Již vícekrát jsme měli zkušenost s jinými RK, ale přístup pana Stehlíka všechny zdaleka předčil. Jeho přístup byl podle našeho názoru velmi profesionální a velice efektivní.
S pozdravem
Jana a Martin Blechovi


 

Dobrý den,
rád bych dodatečně vyjádřit poděkování Vaší realitní kanceláři RE/MAX Pro za kompletní služby při realizaci pronájmu mého bytu.
Váš makléř Michal Stehlík vystupoval po celou dobu profesionálně a vyhověl všem mým požadavkům. Jeho schopnost obsadit volný byt vhodnými nájemníky, vypracování nájemní smlouvy včetně předání bytu mě velmi mile překvapilo. Určitě služby pana Stehlíka využiji i příště.
Děkuji. S pozdravem
Petr Šálek
jednatel společnosti
Autocentrum hm s.r.o.


 

Vážení,
dovolte abychom Vám poděkovali za příkladnou spolupráci s Vaším zaměstnancem panem Michalem Stehlíkem, který se perfektně věnoval našim požadavkům ohledně pronájmu nebytových prostor. Jeho jednání bylo na vysoké úrovni. Bylo na něj stoprocentní spolehnutí, jeho ochota, vstřícnost a velice korektní jednání mohou být příkladem i pro pracovníky jiných realitních kanceláří. Pokud bychom potřebovali v budoucnosti jakékoliv realitní služby, obrátíme se určitě na Vaši kancelář, konkrétně na pana Stehlíka.
Ještě jednou díky
manželé Ševčíkovi


 

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat Vašemu makléři Michalu Stehlíkovi, za jehož přispění se nám podařilo v této nelehké ekonomické situaci velmi rychle a k naší plné spokojenosti zrealizovat prodej našeho bytu v Břeclavi. Díky jeho aktivnímu, plně profesionálnímu a přitom velmi solidnímu jednání jsme prodali byt za nad očekávání dobrou cenu a to v časovém horizontu tří měsíců.

Děkujeme.

Bertókovi

Břeclav

 


 

Dobrý den,vážená realitní kancelář,

obrátili jsme se na Vašeho realitního makléře, pana Michala Stehlíka, aby se pokusil nám pronajmout byt a dále obchodní prostory. Setkali jsme se s naprosto profesionálním jednáním, kdy pan Stehlík měl ve velice krátké době několik zájemců a pronájem se uskutečnil v krátké době od zadání zakázky. S tak bezvadným přístupem ze strany realitního makléře jsme se ještě u žádné RK nesetkali.

Děkujeme.

Alice a Miroslav Francovi

Brno

 


 

Dobrý den,

prostřednictvím vaší agentury pronajímám byt v Brně. Váš agent, pan Michal Stehlík, na mne zapůsobil natolik profesionálním dojmem, že musím vyzdvihnout jeho schopnosti a poděkovat mu za zprostředkování nájmu touto cestou. V nabídce pronájmu byly i přednosti, které jsem sám nepostřehl, a na každou moji výhradu k potencionálnímu nájemníkovi i ke klauzulím nájemní smlouvy byla příslušná reakce.

S pozdravem

Ing. Igor Pokorný

 


 

Dobrý den pane kolego,

nejprve Vás zdravím a píšu Vám především proto, abych ocenil práci Vašeho realitního makléře Michala Stehlíka. Poznal jsem ho osobně na školení akademie II v Olomouci , kdy jsem byl ještě realitním makléřem. Jsem nyní od 1.6. ředitelem společnosti a snažím se školit své makléře a vést je cestou, kterou jde i Váš makléř. Mladý muž Michal Stehlík samozřejmě neví o tom, že Vám teď píšu. Mě jen dokázal, jak je zodpovědný a cílevědomý realitní makléř. Myslím, že Vám v něm roste opravdu velmi dobrý a kvalitní obchodník !!!!

Přeji příjemný den a současně kvalitní obchody celé Vaší firmě přeje

Marián Urva

ředitel společnosti

RE/MAX Monarcha

+ 420 777 235 429

 


 

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat panu Stehlíkovi, jenž mi prostřednictvím Vaší realitní kanceláře prodal byt. Vzhledem k jeho věku mě překvapily jeho obšírné znalosti realitního trhu a velmi slušné a profesionální vystupovaní. V případě jakéhokoliv dotazu nebo podnětu z mé strany vždy reagoval okamžitě a přesně dle mých požadavků. Věřím, že má nemovitost se tak dobře prodala díky tomu ,že jsem byl zastupován právě panem Stehlíkem. Pokud v budoucnu budu mít co dočinění s realitním trhem tak jen přes Vaši kancelář a pana Stehlíka.

S pozdravem

Dalibor Labuda DiS

+420 608 802 672