Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Pro -, Brno

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 732 299 929

Realitní kancelář
RE/MAX Pro

Telefon:
+420 732 299 929
E-mail:
Adresa:
Blatného 3
61600 Brno
zobrazit na mapě
  • OTEVÍRACÍ DOBA: Po - Pá 9:00 - 17:00

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Volné pozice

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Realitní kancelář RE/MAX Pro

Proč prodávat reality s námi? Přesvědčte se sami

Naše kancelář zajišťuje poctivé realtiní služby – prodej a pronájem nemovitostí – v Brně a celé Jižní Moravě. V rámci naší spolupráce se o vás budou starat profesionální realitní makléři. Se zkušenými kolegy z realitní sítě RE/MAX zajistíme prodej vašeho bytu, domu či pozemku nejen v celé České republice, ale i na Slovensku a ve většině států Evropy.

RE/MAX Pro je dlouhodobě nejúspěšnější realitní kancelář sítě RE/MAX na Moravě.

To znamená, že jsme ekonomicky silní a dosahujeme vynikajících hodnocení od našich zákazníků. A pravidelně vzděláváme makléře.

Nadšení, profesionalita, férovost – naše dlouhodobé hodnoty.

RE/MAX Pro - dlouhodobě nejúspěšnější kancelář na Moravě
RE/MAX Pro - dlouhodobě nejúspěšnější kancelář na Moravě

TOP Makléři kanceláře

Nejlepší makléři roku 2022
Nejlepší makléři roku 2022
Top makléři - prosinec 2022
Top makléři - prosinec 2022

Na kvalitě nám opravdu záleží.

Plně si uvědomujeme, že jen hodnotný servis a lidský přístup nám zajistí, že nás naši zákazníci budou dále doporučovat a vracet se za námi.

Postupujeme vždy ve shodě s etickým kodexem a dodržujeme profesionální prodejní standardy RE/MAX. Naši makléři prochází pravidelnou certifikací a ti nejzkušenější procházejí náročnou certifikací dle ISO 17024. Každý prodej či koupě nemovitosti je pod dohledem zkušeného a certifikovaného právníka. A pokud by se přece jen něco nepovedlo? Svých práv se vždy dovoláte díky reklamačnímu řádu RE/MAX Česká republika, kterému jsme podřízeni. Pojištění odpovědnosti je pro nás samozřejmostí.

Ocenění Superbrands je podmíněno náročným třífázovým procesem a vybírá se z více něž milionu českých firem. O to větší prestiž, že se nám jej podařilo obhájit již čtyři roky za sebou.

Samozřejmě víme, že na českém realitním trhu nevystupujeme sami a spolupráce je potřebná. I proto jsme členy Asociace realitních kanceláří ČR.

RE/MAX prodává nejvíc nemovitostí na světě

Již tisícům lidí RE/MAX pomohl úspěšně prodat jejich byt, dům nebo pozemek.

Interaktivní mapu prodaných nemovitostí v Brně, na Brněnsku a Jižní Moravě najdete ZDE. Kontaktujte nás a přidejte se k našim spokojeným klientům.

Chcete s námi prodávat, kupovat, pronajímat?

Navštivte náš web www.remaxpro.cz

Mapa prodaných nemovitostí RE/MAX Pro
Mapa prodaných nemovitostí RE/MAX Pro

Změň si život, pojď s námi makléřit

realitní kancelář brno

odhad ceny nemovitostí

Google Recenze 4.6

David Kalhous

před 6 měsíci

"S paní Bodákovou jsme řešili nákup bytu v Brně. Velmi příjemně nás překvapila kombinace férovosti a serioznosti s iniciativností a agilitou a příjemným, živým vystupováním. Věřím, že i další klienti, kteří se na ní obrátí, budou spokojeni s jejími službami."

Office staff

před rokem

"Již delší dobu jsem podezříval makléřské firmy ze šroubování cen nemovitostí, inkasa tučných provizí a současně poskytování jen minimálního servisu. Musím říci, že u makléřky Jany Bodákové je ale čerstvá zkušenost zcela opačná. Při prodeji bytu zajistila veškerý servis do posledního detailu, včetně převodů energií, takže jsem ocenil, že koupě nemovitosti pak pro mne představovala bezstarostnou zkušenost a jen pár minut věnovaným podepisování dokumentů. K mému příjemnému překvapení se pak se stejnou péčí věnovala i miniaturní zakázce - zajištění pronájmu bytu, včetně shromáždění informací o uchazečích a zajištění smluv. Nelze dát jinak než nejlepší hodnocení."

Ondřej Pavelka

před 5 měsíci

"Prodej nemovitosti s Tomášem Fráňou byl velmi jednoduchý a hladký i přes výjimečnou situaci s nájemníky v domě. V případě jakýchkoliv nejasností stačilo jen zavolat a o vše se postaral. Jeho profesionální přístup navíc vedl k prodeji za cenu, kterou jsem ani neočekával. Spolupráci s p. Fráňou mohu jen doporučit."

Simona Součková

před rokem

"Dobrý den, dovolte mi, abych vás oslovila s krátkým hodnocením práce paní makléřky Jany Bodákové pracující pro realitní kancelář RE/MAX. Paní Bodáková je velice akční, komunikativní žena, která se nenechá ničím zaskočit. Udělala vše pro to, abychom byli spokojeni. Základem její práce je precizně vypracovaný plán od odhadu nemovitosti, pořízení fotek, videa, inzerce, přípravy smluv, přepisů energií až po konečné předání nemovitosti. Paní makléřka poradila také při jednání s úřady, komunikovala s insolvenčním správcem a zařídila přepis energií. Myslíme, že spoustu z těchto věcí jiní makléři nedělají, a proto práci paní makléřky moc oceňujeme a hlavně doporučujeme. Děkují Pantůčkovi."