offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Tomáš Svoboda - RE/MAX Pro

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Ing. Tomáš Svoboda

RE/MAX Pro

Telefon:
+420 603 424 890
Adresa:
RE/MAX Pro
RE/MAX Pro, Blatného 3
61600 Brno, Česká republika

Vzdělání a ocenění


Informace o makléři

Ing. Tomáš Svoboda

Spolumajitel, metodik, mentor, mentor zkušených makléřů, školitel, finanční ředitel

Jsem spolumajitelem kanceláře RE/MAX Pro, kterou jsme otevřeli v roce 2008 a dnes jsme dlouhodobě nejúspěšnější kanceláří RE/MAXu na Moravě.

Jsem si vědom toho, že cestou ke spokojenému klientovi je makléř, který dělá svou práci s nadšením a plným nasazením, a proto jsem se zaměřil na rozvoj a podporu makléřského týmu.

S čím začínajícím makléřům pomáhám já konkrétně? Velmi rád vytvářím něco jako „záchrannou vestu“ pro nové makléře na prvních jednáních s klienty. Ze vstupních školení a tréninků nový makléř načerpá teoretické základy práce realitního makléře, ale převést teorii do praxe je často oříšek. Makléři jsou rádi, když je na prvních důležitých jednáních „jistí“ někdo, kdo má zkušenosti a v případě potřeby pomůže.

Baví mě sdílet a předávat zkušenosti na školeních, workshopech, trénincích, vedle vysloveně obchodních dovedností je pak mou specifickou zodpovědností zvyšování právního povědomí našich makléřů a pomoc při zvládání připomínek ke smlouvám – zprostředkovatelským, rezervačním nebo jiným, se kterými se makléř může potkat.

Další oblastí, která mě vysloveně baví, je pomáhat zkušenějším makléřům se strategií vyjednávání u složitějších zakázek. Někdy je opravdovou výzvou pokusit se získat pro svého klienta (ať už prodávajícího, nebo kupujícího) tu nejlepší (nejvyšší nebo nejnižší) možnou cenu. Zkušení makléři jsou schopni uzavřít obchod i za situace, ve které to nezkušený nebo nedostatečně vycvičený makléř nedokáže a tudíž musí hledat jiného/dalšího klienta, což pochopitelně stojí čas a peníze.

Těší mě být součástí postupného vývoje našich makléřů – od prvních krůčků v realitním světě až po přerod v samostatné zkušené podnikatele, kteří pro své klienty dokážou neuvěřitelné věci! Když pak na kancelář přijde dopis nebo email s pochvalou práce našeho makléře, tak zažívám momenty opravdové radosti.