Realitní kancelář RE/MAX Quality, Vsetín

Top quality
Tel. +420 725 686 500
Fax
E-mail quality@remax-czech.cz
Web www.remax-quality.cz
Adresa RE/MAX Quality, Na Příkopě 814
755 01 Vsetín, Česká republika

Certifikovaní makléři 1. stupně Certifikovaný makléř dle ISO 17024

Tel. +420 725 686 500
Fax
E-mail quality@remax-czech.cz
Web www.remax-quality.cz
Adresa RE/MAX Quality, Na Příkopě 814
755 01 Vsetín, Česká republika

Staňte se realitním makléřem největší mezinárodní realitní společnosti!!!
Přijďte mezi nás – na věku nezáleží!  
Volejte na tel.: 725 686 500 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: quality@re-max.cz


Nejlepší makléř naší kanceláře
za měsíc květen 2017

Bc. Martin Valigura
 
 
  

 

 

REFERENCE OD KLIENTŮ


Paní Marie Ťapťuchová z R.p.R.:
Ráda bych vyslovila své poděkování paní Částečkové za její vstřícný přístup k realizaci prodeje mých pozemků. S takovým milým chováním, ochotou, vstřícností a trpělivostí se dnes člověk málo setkává. Velmi si cením společného jednání, jsem spokojená a za to jí patří velký dík.
Paní Jindra Štěrbová:
Paní Částečková, s Vašimi realitními službami jme byli velice spkojeni a byla s Vámi perfektní spolupráce. Pokud nastal jen sebemenší problém, s přehledem jste ho vyřešila a v mnohém jste nám poradila a pomohla. Věnovala jste nám hodně času, za což Vám moc děkujeme. Samozřejmě, když budeme vědět o někom, kdo uvažuje o nákupu či prodeji nemovitosti, velice rádi Vás doporučíme. Přejeme Vám úspěchy v práci, hodně klientů a samozřejmě i úspěchy o pohodu v osobním a rodinném životě.
Paní Eva Vrbová z Ostravy:
Paní ředitelko chci Vám vyjádřit svou velkou chválu čili pochvalu na Vašeho zaměstnance pana Rostislava Slováčka, který předvedl ve svém jednání za Vaši firmu spolehlivost, slušnost a velkou profesionalitu, když jsem se na něj obrátila při záměru koupit byt ve Vsetíně. Díky velmi dobrým znalostem pana Slováčka o místním trhu s nemovitostmi, proběhlo jednání klidně a rychle. Jsem velice spokojena a kdybych měla společnost s podobným zaměřením, určitě bych tam chtěla takového zaměstnance jako je pan Slováček. Vám rovněž chci vyjádřit chválu za to, že jste si vybrala a zaměstnala pana Slováčka. S úctou Vrbová Eva
Paní Jana Miková z Brna:
Paní Částečková, ještě jednou vám děkuji za úspěšnou realizaci odprodeje naší nemovitosti. Velmi si vážím Vašeho vstřícného přístupu při komunikaci a pěkného a klidného jednání. Byla jsem nadmíru spokojena. Přeji Vám i aaší realitní společnosti RE/MAX i nadále hodně úspěchů.
www.remax-czech.cz       www.remax.com