offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Bc. Jan Kuděla - RE/MAX Stars
Nemovitosti makléře

Bc. Jan Kuděla je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 02863677.

Bc. Jan Kuděla

RE/MAX Stars

Telefon:
+420 736 268 424
Adresa:
RE/MAX Stars
RE/MAX Stars, Karlovo náměstí 15/9
674 01 Třebíč, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Developerské projekty


Informace o makléři

Kdo vlastně jsem

Hezký den, děkuji, že jste zavítali právě na můj profil, velmi si toho vážím.


Jmenuji se Jan Kuděla a makléřské činnosti se věnuji již od dob svého studia na vysoké škole. S čistým svědomím můžu říct, že mě pomáhání druhým prostřednictvím mých vědomostí a cenných zkušeností z realitního trhu nesmírně baví a dělám to rád.

Mou největší prioritou je spokojenost klienta. Proto se zaměřuji na předejití jakýchkoliv chyb, které by mohly celý proces prodeje jakkoliv zkomplikovat a ovlivnit, dávám si záležet na správné selekci kupujících, kterým nemovitost nabízím, což přispívá k urychlení prodeje a především kladu důraz na správné nastavení prodejní ceny nemovitosti.

Od počátku mého působení na realitním trhu jsem propojen s největší společností operující na poli realit RE/MAX, díky které mám k dispozici databázi potencionálních kupců Vaší nemovitosti, kterou jinde nenajdete.

Kde působím

Specializuji se na prodej a nákup nemovitostí v okrese Brno, odkud sám pocházím.

Město Brno je i dnes mou domácí půdou a proto mě zde zastihnete nejčastěji, ale za svými klienty jezdím i desítky kilometrů.
Výjimečný vztah mám pak k oblasti Mokrá-Horákov, protože zde žije velká část mé rodiny. Poptávka po této lokalitě stále roste a osobně jsem zde prodal již přes 10 nemovitostí. To ale neznamená, že jiná místa a lokality jsou mi cizí - naopak!

Počet prodaných nemovitostí: 39
Hodnota prodaných nemovitostí: 114.725.088,- Kč

Počet pronajatých nemovitostí: 36

data k 19.1.2020

Mapa realizovaných zakázek.
Mapa realizovaných zakázek.

Ukázka 3D prohlídky

Ukázka video prohlídky u prodeje pozemku

Reference

"Maximální spokojenost: vstřícný, obětavý, příjemný operativní, laskavý mladý muž na svém místě. Velké díky"

Hodnocení: 10/10

"Pan Kuděla mě před cca 2 lety sám kontaktoval a od té doby spolu spolupracujeme. Maximální spokojenost: vstřícný, obětavý, příjemný operativní, laskavý mladý muž na svém místě. Velké díky"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pan Kuděla je dle mého názoru muž na správném místě. Kdykoli jsem potřebovala něco zjistit neváhal a okamžitě jak to bylo možné mi zavolal nazpátek nebo komunikoval přes PC. Během prodeje mně neustále informuje o průběhu . Navíc pomáhá aktivně při koupi nového bydlení pro mne a doprovází mně při prohlídkách.Jsem velmi spokojená. Kocianová Jana"

Hodnocení: 10/10

"Na jedničku s hvězdičkou."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Není co vytknout. Naprostý profesionál, velice příjemné vystupování, mimořádně proklientský přístup"

Hodnocení: 10/10

"Všechny poskytované služby na vysoké úrovni, skvělá komunikace, velmi profesionální jednání."

Hodnocení: 10/10

"Opravdový profesional s lidským přístupem ke klientovi. Moc chválím, maximální spokojenost."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pana Kudělu jsme poznali díky tomu, že nám ukazoval nemovitost, kterou jsme si chtěli koupit. Z jeho vystupování, přístupu a toho, jak na nás celkově působil jako makléř i jako člověk, jsme byli tak nadšení, že jsme se ho následně rozhodli požádat i o vyřízení prodeje naší vlastní nemovitosti. Nezklamal nás, vše proběhlo dle domluvy, dokonce nad očekávání. V budoucnu se určitě obrátíme opět na něj. A stejně tak, jak ho osobně doporučujeme svým známým, tak ho tímto způsobem rádi doporučíme všem ostatním."

Hodnocení: 10/10

"Prodej byl pečlivě a profesionálně připravený. Byt se podařilo prodat za velice dobrou cenu. Pana Kudělu jednoznačně doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Ochota a spolehlivost."

Hodnocení: 10/10

"Je to mladý ambiciózní a přitom zkušený makléř. Jeho profesionalita se ukázala, když nastaly občas problémy a on pohotově reagoval a vždy přišel s několika návrhy jak situaci řešit. Jeho osobní a přitom nevtíravý přístupna mne působil dojmem, jako bych to řešila s rodinným příslušníkem. Empatie, vstřícnost, maximální profesionalita a mé velké díky, to jsou slova, která mě napadají v souvislosti s panem Kudělou"

Hodnocení: 10/10

"Než jsme prodávali byt, tak jsem dlouho pátrala po solidní realitce a realitním makléři, protože z dřívějška nemám příliš dobré zkušenosti. Pana Kudělu mi doporučila známá a my s ním byli opravdu spokojení. Byl kdykoliv na telefonu, vše trpělivě a mile vysvětlil a díky němu se prodej obešel bez nějakých větších stresů. Takže pokud někdy do budoucna budu potřebovat služby realitního makléře, tak se na pana Kudělu rozhodně zase obrátím :-)"

Hodnocení: 10/10

"Jsme maximálně spokojeni ."

Hodnocení: 10/10

"Pana Kudělu můžeme se ženou vřele doporučit. I přes jeho mladý věk, což nás na začátku překvapilo, jsme byli nadmíru spokojeni, řekli bychom to jednoduše: "Je to profesionál každým coulem"! V případě nejasností dokázal ihned poradit, kdykoliv na telefonu, sám zjišťoval zda je z naší strany vše v pořádku, velmi příjemné vystupování, ochota ihned řešit danou věc, atd, atd. Prostě vše perfektní. Děkujeme pane Kudělo!"

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den Rád bych poděkoval Vaší RK zastoupené panem Janem Kudělou za prodej naší nemovitosti. Pan Kuděla byl velice pečlivý a ochotný při vyřizování veškerých záležitostí spojených s prodejem. V budoucnu se velmi rádi na Vaši RK obrátíme a Vašeho makléře pana Kudělu doporučíme!"

Hodnocení: 10/10

"Pan Kuděla byl spolehlivý a vše proběhlo jak mělo, vždy byl o krok dopředu. Na jeho mládí umí velmi dobře komunikovat a oproti jeho kolegům od jíné realitky byl profesionál, ikdyž se paní chlubila 15letou praxí. Moc Vám děkuji za Vaše služby pane Kudělo."

Hodnocení: 10/10

"byli jsme moc spokojeni, oceňuji konstruktivní přístup a snahu dohodnout podmínky pro obě strany akceptovatelné"

Hodnocení: 10/10

"Pan Kuděla, přes svoje mládí je skutečný profesionál. Vždy příjemný, usměvavý, vstřícný našim požadavkům, ochotný poradit s problémem nebo řešit situaci v předstihu, takže k problému vůbec nedošlo. Nikdy se nestalo, že by nedodržel slovo. Díky jemu a společnosti RE/MAX proběhl prodej našeho domu bez problémů. "

Hodnocení: 10/10

"Spokojená na 100%. "

Hodnocení: 10/10

"Propracovaný základní systém realitní činnosti byl panem J. Kudělou obohacen komunikativností, časovou flexibilitou a ochotou řešit a plnit dané postupné kroky v termínu a v klidné atmosféře jednání. "

Hodnocení: 10/10