Ing. Filip Kovařík

Specializace - typ zakázky

 • - Prodej
 • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

 • - Pozemky
 • - Byty
 • - Domy
 • - Developerské projekty
Tel. +420 606 815 838
E-mail filip.kovarik@re-max.cz
Web www.remax-czech.cz/reality/re-max-vip
Adresa RE/MAX VIP
RE/MAX VIP, Černokostelecká 245
251 01 Říčany, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný insolvenční specialista 100% Club Gold

Hodnocení klientů

Reference klientů

"S panem Kovaříkem se nám spolupracovalo dobře. Je to velmi příjemný a ochotný makléř. Jeho služby jsme využili již dvakrát. Obě nemovitosti s přehledem prodal."

Hodnocení: 10/10

"Vstřícný přístup zaměřený na potřeby klienta.. Pan Kovařík jednal vždy rychle, ochotně vše vysvětlil. Výborná spolupráce."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem domu spokojená"

Hodnocení: 9/10

"Naprosto bezchybný přístup a ochota."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 606 815 838
E-mail filip.kovarik@re-max.cz
Web www.remax-czech.cz/reality/re-max-vip
Adresa RE/MAX VIP
RE/MAX VIP, Černokostelecká 245
251 01 Říčany, Česká republika

Jsem tu pro Vás, realitní profesionál:

Ing. Filip Kovařík

Nemovitosti, Reality - prodej i koupě

Poskytuji KOMPLETNÍ servis svým zákazníkům!

Pokud chcete prodat Vaši nemovitost, svěřte mi ji - budete spokojeni!

Pokud hledáte nemovitost ke koupi, svěřte se mi - budete spokojeni!

V realitním oboru pracuji od roku 2006 a dovedu zhodnotit Vaší situaci a stav trhu s nemovitostmi a nabídnout Vám nejvhodnější řešení Vaší životní situace. V rámci vzdělávání makléřů sítě RE/MAX jsem získal ocenění “Certifikovaný makléř 2. stupně”. Jedná se vyšší stupeň, který musím pravidelně obhajovat. To zaručuje znalosti v realitním oboru.

“Makléř by měl být Vaším dobrým partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Přeci jenom... řešíte spolu důležité životní situace.”

Nabízím kompletní služby v oboru nemovitostí od ekonomického poradenství (hypoteční insolvence, hrozba osobních bankrotů), přes geodetické služby, inzerce při prodeji, vyhledání koupi, po soupis smluv i vyřízení hypotéky a samotný přepis.

Poradím a pomohu organizovat prodej a následnou koupi nemovitosti - tzv. VÝMĚNA. Jedná se o složitý proces s načasováním, závislý na různých vstupech ostatních účastníků transakce - prodávající následně v roli kupujícího, první kupující, druhý prodávající - a jejich potřebám (např. 2x splátka hypotéky a její nové vyřízení apod.). Vše závisí na životní situaci všech zúčastněných.

Lokalita:

“Nemovitost určuje lokalita. Dispozici i stav domu lze změnit, ale nemovitost nelze přestěhovat.”

Specializuji se na lokality PRAHA - VÝCHOD, ŘÍČANSKO A POSÁZAVÍ, dále JESENICKO, PRAHA 4, 9 a 10. Žiji tu, a proto to zde dobře znám!

>>> MAPA mých prodaných a pronajatých nemovitostí za poslední 3 roky ZDE <<<

Jedná se o (turisticky řečeno) region PRAHA - JIHOVÝCHOD. Tento region velmi dobře znám (dopravní dostupnosti, urbanizační rozvoj území a jeho regulace atd.) a dovedu se v něm orientovat.

Spojte mé dobré znalosti lokality a realitního trhu s profesionálním servisem největší realitní kanceláře!

V případě Vašeho zájmu nebo jakéhokoliv dotazu, kontaktujte mě, prosím, telefonicky nebo mailem.

Osobně se postarám, abyste byl s našimi službami spokojen.

Váš realitní makléř Ing. Filip Kovařík

...POKUD CHCETE PRODAT, NE JEN PRODÁVAT…

...POKUD CHCETE KOUPIT, NE JEN HLEDAT...

O RE/MAXu

Proč prodávat či hledat nemovitost přes RE/MAX?

 1. Makléři RE/MAX prodají Vaši nemovitost rychle a efektivně díky zadávání a sdílení zakázek v celorepublikovém a celosvětovém systému RE/MAX. V RE/MAX jsou všechny nemovitosti nabízeny a prodávány všemi makléři ve všech kancelářích v České republice i v zahraničí. To je možné jen díky fungujícímu systému sdílení nabídek a poptávek, tzv. referenčnímu systému. Využití obrovské distribuční sítě RE/MAX umožňuje prodat nemovitost rychleji a za optimální cenu.

 2. RE/MAX má propracovaný systém inzerce. S námi máte mnohonásobně vyšší pravděpodobnost, že najdete kupce, který za Vaši nemovitost nabídne nejvyšší možnou cenu.

 3. Spolupráce všech našich makléřů je důležitou součástí fungování sítě RE/MAX. Pro naše zákazníky to znamená maximální přínos a užitek z našich realitních služeb. Zaměřujeme se na skutečné potřeby, dodržujeme vysoce profesionální standardy a přísný etický kodex.

Pro RE/MAX je zákazník na prnvím místě

Bydlení je a vždy bude základní lidskou potřebou. Naše povolání je poslání, poslání pomáhat lidem uspokojovat tuto jejich důležitou základní potřebu. Svoji práci takto chápeme a veškerou naši činnost podřizujeme potřebám našich zákazníků. V očích zákazníků, dle zákaznických průzkumů, poskytujeme nejkvalitnější servis na trhu, což je obrovská deviza ale i obrovský závazek, který vůči svým zákazníkům neseme. Věříme, že důvěru zákazníků nikdy nezklameme.

K obchodu

Mám pro Vás zajímavou obchodní nabídku:

Doporučitelskou provizi ve výši až 5.000,- Kč pro každého z Vás za doporučení Vašeho kamaráda, známého nebo souseda, který přes naši společnost prodá či koupí jakoukoliv nemovitost. Záleží na typu obchodu, informujte se u mne, peníze Vám vyplatím do 7 dnů od ukončení obchodního případu.

Pro své klienty aktuálně poptávám:

 • STAVEBNÍ POZEMEK v obci Tehovec. Ideálně: rovinatý v nové zástavbě (není podmínkou), chce to jako investici, může být i v okolí (od Mukařova na jih).
 • RODINNÝ DŮM ve slušnějším stavu v okolí Kozojed (nebo mezi Mukařovem vč. a Kostelcem nad Černými lesy vč.)
 • Nemovitost k možnému trvalému bydlení: RD do 4,5 mil nebo chatu s možností úpravy na trvalé bydl. do 2,5 mil v okr. Praha - východ, Benešov, Kolín - cca do 30 km od Prahy.

 • Chatu u lesa na rovinatém pozemku (bezbariérový přístup). Menší pozemek, podmínkou je blízkost lesa! Cenově do 2,0 mil.

 • Dvougenerační RD v dobré dostupnosti do Prahy do cca 5 mil.

 • Samostatný dům nebo vilu, i před rekonstrukcí, stav nerozhoduje. Nejlépe Říčany centrum, ale i jinde u vlaku na Benešov mezi Říčany a Prahou. Klientka chce investovat do nemovitosti 5 mil.!

KeyWolds: Reality, nemovitosti, pozemky,pozemek, rodinný dům, domy, chata, chalupa, prodej, prodám, koupím, přepis, převod, řešení, problémy, poradenství, služby, nabídka, hledám, práce