Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX VIP -, Říčany

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 728 880 880

Realitní kancelář
RE/MAX VIP

Telefon:
+420 728 880 880
E-mail:
Adresa:
Černokostelecká 245
25101 Říčany
zobrazit na mapě
  • Chcete prodat či pronajmout Vaši nemovitost? Zpracujeme Vám odhad tržní ceny nemovitosti zdarma a v nejkratší možné době, a to za nejvýhodnější možnou cenu Vaši nemovitost prodáme či pronajmeme.
  • Otevírací doba: Po-Čt: 9-15 h Pá: 9-13 h (po telefonické dohodě kdykoliv)
  • Chcete se stát profesionálním makléřem? Hledáme nové kolegy pro rozšíření našeho týmu. Neváhejte nás kontaktovat na tel. 728 880 880, vip@re-max.cz, www.povolani-makler.cz
  • Máme pro Vás jedinečnou nabídku: Doporučitelskou provizi až 10.000,-Kč pro každého z Vás za doporučení známého či kamaráda, který přes naši společnost prodá či pronajme jakoukoliv nemovitost. Možnost dlouhodobé spolupráce.www.povolani-makler.cz

Makléři Hall of Fame

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Volné pozice

Informace o kanceláři

RE/MAX VIP

RE/MAX VIP je součástí celosvětové sítě realitních kanceláří RE/MAX

Jsme připraveni Vám poskytnout prvotřídní servis a férové jednání ve všech oblastech realitního trhu. Zdarma zajistíme finanční poradenství vč. nabídky hypotéky. Při prodeji nemovitosti zajišťujeme nejen celý proces vč. právních služeb a úschovy kupní ceny, ale i asistenci při převodu energií a vyřízení podání daňového přiznání. 

Krásná práce - pomáhat lidem..

 

Hledáme další makléře, kteří rozšíří řady naší pohodové kanceláře. Hledáme lidi zaměřené na vysoký výkon a vysoký příjem, kteří si hodlají s pomocí světové realitní značky vybudovat svůj vlastní byznys a dlouhodobou kariéru. RE/MAX VIP nebude Váš zaměstnavatel, ale obchodní partner, který Vám pomůže rozjet a řídit vlastní byznys. Šanci má každý. Neváhejte nám zavolat na 728 880 880, www.povolani-makler.cz nebo napište na vip@re-max.cz.

 

Jsme tu pro Vás..
Jsme tu pro Vás..