offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Jaroslav Řeřicha - RE/MAX VIP

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Ing. Jaroslav Řeřicha je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 05553628.

Ing. Jaroslav Řeřicha

Světem nemovitostí se mnou projdete bezpečně a v pohodě.
RE/MAX VIP

Telefon:
+420 774 607 132
Adresa:
RE/MAX VIP
RE/MAX VIP, Černokostelecká 245
25101 Říčany, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Klient je pro mě prvořadý

Mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych dokázal pomoci při prodeji i koupi nemovitosti každému z Vás. Spokojenost klienta je pro mně nejdůležitější odměnou.

Zaměřuji se na zprostředkování obchodů s nemovitostmi k bydlení a podnikání. Moderní přístupy k prodeji, které uplatňuji při své práci, zahrnují například: - Vlastní stránku nemovitosti - Homestaging - On-line prodej na sociálních sítích - Videoprohlídky - Konzultace k realitní problematice zdarma - Tržní odhad zdarma - 3D model interiéru i exteriéru - Kvalitní letecké foto a video s využitím špičkového dronu - 3D scanning interiéru a případně i další nástroje, jimiž lze pro vaši nemovitost získat ty nejlepší zájemce. Každé nemovitosti vybereme na míru vhodné propagační nástroje, jejich využití je zpravidla hrazeno z provize.

Facebook

Reference

"S makléřem Ing. Jaroslavem Řeřichou jsem byl spokojen.Vysoká odbornost,ochota vysvětlit veškeré dotazy ohledně prodeje. Pro prezentaci akce udělal maximum.Byl dochvilný,obětavý (dojezd více jak 100 km ),velmi inteligentní a férové jednání. Výsledek prodeje proběhl dokonce nad moje očekávání.Rovněž tak právní a finanční služby proběhly bez sebemenší závady. Závěr: doporučuji. Ještě jednou děkuji Ing. Jaroslavu Řeřichovi a JUDr. Olze Krejsové"

Hodnocení: 10/10
.