Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Welcome Home -, Praha 8 - Libeň

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 602 400 024

Realitní kancelář
RE/MAX Welcome Home

Telefon:
+420 602 400 024
Adresa:
Zenklova 2245/29
18000 Praha 8 - Libeň
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po - Pá: 9:00 - 16:00

 

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Volné pozice

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Děláme věci, kterým rozumíme a které nás baví.

Vítejte doma. Tak chceme, abyste se cítili, když využijete našich služeb: Vítáni. Jako doma. V BEZPEČÍ.

Našim posláním je poskytovat profesionální realitní služby s cílem zajistit tento pocit jak na straně prodávající (pronajímatele), tak kupující (nájemce).


Když jsme přemýšleli, jak naši kancelář pojmenujeme, tak to bylo hlavně slovo „domov“, které se nám neustále připomínalo! Zjevně jsme hledali jméno spojené s domovem, aby vyjadřovalo náš přístup ke klientům a k práci s nemovitostmi. Dnes už víme, že pro nás nemovitosti nejsou jen VĚCI nemovité, ale především DOMOVY, přičemž chápeme že „domov“ je to, co představuje podstatu našich služeb, a tomu taky odpovídá míra zodpovědnosti, s kterou k této práci přistupujeme.


Jsme rodinná firma. Všichni jsme vystudovali stejný ekonomický obor. Nicméně po škole jsme se každý vydali jiným směrem, a tak jsme nasbírali různé zkušenosti z vícero oblastí. Láska k domovu je vlastně to jediné na čem se vždy shodneme a ta nás taky nepochybně inspirovala k rozhodnutí začít společně podnikat v oboru, který pro nás byl dříve „jen” koníčkem.

Co děláme nás baví! Děláme to rádi a proto dobře!

Ano, věříme si. “Neházíme si kostkou.”

Realitní proces není jednoduchý a skrývá mnoho nástrah.  Když máte štěstí na charakter zájemce a boom na trhu, tak to může tzv. klapnout i bez profesionální pomoci. Inzerát už dnes umí zpracovat skoro každý, nicméně perfektní prezentaci a odpovídající propagaci nemovitosti už zdaleka ne.

Abychom ochránili Vaše zájmy, provedeme Vás realitním procesem od A až do Z.

A proč právě my?

Vše s Vámi projednáme v příjemném prostředí naší kanceláře s nejlepším voňavým espressem a skleničkou francouzského sektu.